شما عضو این انجمن نبوده یا وارد نشده اید. لطفا برای مشاهده کامل انجمن و استفاده از آن وارد شوید یا ثبت نام کنید .

امتیاز موضوع:
  • 7 رأی - میانگین امتیازات: 2.71
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

[-]
کلمات کلیدی
انیمیشن جدید های

انیمیشن های جدید
انیمیشن سریالی "اُختانوردها" در سبک اکشن-ماجراجویی-خانوادگی به کارگردانی داراگ اوکانل و نیکی فِلان ، محصول مشترک کشورهای آمریکا ، بریتانیا ، ایرلند و هند می باشد که در سال 2010 منتشر شد. این انیمیشن بر اساس مجموعه کتاب های کودکانه همنام با انیمیشن اثر "ویکی وانگ Vicki Wong" و "مایکل سی. مورفی Michael C. Murphy" ساخته شده است.  حتما دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
رو تماشا کنید خیلی زیبا و دیدینی هست
پاسخ
انیمیشن که معرفی کردین میشه بیشتر توضیح بدین چون من برای بار اول می خوام انیمیشن ببینم ولی یکی از فیلم هایی که من بهش علاقه دارم فیلم میان ستاره ای است و می خوام که دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
را برای آخر هفته پیش رو داشته باشم.
پاسخ
من با انیمیشن ها نتونستم ارتباط بگیرم و همچنین با سریال های طولانی ولی برای این آخر هفته می خوام دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
انجام بدم و از دیدنش لذت ببرم.
پاسخ

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  کارتون و انیمیشن برای کودکان parisa1398 2 644 ۰۰/۱۲/۱۴، ۰۶:۲۱ عصر
آخرین ارسال: webweb

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان