شما عضو این انجمن نبوده یا وارد نشده اید. لطفا برای مشاهده کامل انجمن و استفاده از آن وارد شوید یا ثبت نام کنید .

امتیاز موضوع:
  • 2 رأی - میانگین امتیازات: 4
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

[-]
کلمات کلیدی
نکاتی باید مو از قبل که بدانید کاشت

نکاتی که قبل از کاشت مو باید بدانید:
این نکات عبارتند از:
  1. سه روز قبل از کاشت مو گوشت قرمز، تخم مرغ، آجیل، چای سبز، قهوه، نوشیدنی و مشروبات الکی،سیگار و قلیان ممنوع هستند.
  2. استفاده از کپسول های سفالکسین و ترنسید هر ۶ ساعت یک بار
  3. استفاده از صبحانه مقوی همانند : کره عسل ، کره پینر و …
    کلینیک تخصصی فولیمو متخصص کاشت مو به صورت طبیعی، سالیان درازی است که توانسته است با ارائه خدمات کامل در زمینه کاشت مو، اعتماد به نفس را به افراد زیادی برگرداند. ارائه عمل‌های متعدد کاشت مو، برخورداری از کادری مجرب و متخصص و همچنین استفاده از نوین‌ترین روش‌های کاشت مو باعث شده است که کلینیک تخصصی کاشت مو فولیمو به یکی از کلینیک‌های شناخته شده کاشت مو در مشهد تبدیل شود.مراحل کاشت مو در کلینیک تخصصی فولیمو از موارد زیر تشکیل شده است.مراحل کاشت مو طبیعی۱.درخواست فرم مشاوره کاشت مو و شرکت در جلسه مشاورهاولین قدم برای عمل کاشت مو در مشهد، پر کردن فرم درخواست مشاوره کلینیک تخصصی فولیمو است. پس از پر کردن فرم، پزشک متخصص به صورت حضوری برای مشاوره زمانی را برایتان مشخص خواهد کرد که در آن جلسه در رابطه با علت ریزش و… سوالاتی مطرح می‌شود.۲.معاینه مو و سر توسط پزشک متخصص کاشت موپس از مراجعه برای مشاوره، معاینه مو سر و دلیل ریزش مو سر مشخص می‌شود و روش مناسب وابسته به شرایط سر و میزان مو و همچنین بانک مو برای شما پیشنهاد می‌شود.۳.تعیین وقت عمل پیوند موپس از بررسی‌های کامل و انجام آزمایش‌های متعدد نوبت به تعیین دقیق وقت عمل می‌رسد. کلینیک کاشت موی طبیعی فولیمو سعی‌ می‌کند نزدیک‌ترین و مناسب‌ترین زمان برای کاشت مو را به شما پیشنهاد دهد.۴.برداشت گرافت‌های مو از محل اهدادر این مرحله نیاز است که گرافت‌های مناسب برای کاشت مو از محل اهدا برداشته شود. وابسته به وضعیت سر فرد امکان دارد این گرافت‌ها از پشت سر، ریش یا موهای سینه برداشته شود.۵.کاشت گرافت‌های استخراج شده در مناطق بی‌موپس از برداشت گرافت‌های مورد نظر از محل مناسب، پزشک متخصص اقدام به کاشت گرافت‌ها در محل ریزش مو می‌کند. وابسته به میزان نواحی که نیاز به کاشت مو دارد، امکان دارد این عمل از یک ساعت تا چندین ساعت طول بکشد.هزینه کاشت موتعرفه کاشت مو در مشهد وابسته به محل کاشت مو، میزان ریزش مورد نظر، نوع روش کاشت مو می‌تواند متفاوت باشد. اما در حالت کلی نرخ کاشت مو در مشهد از ۱.۰۰۰.۰۰۰ تومان شروع می‌شود و وابسته به شرایط نام برده شده در بالا می‌تواند تا ۱۵.۰۰۰.۰۰۰ تومان هم ادامه داشته باشد. برای اطلاع دقیق از قیمت کاشت مو در مشهد توسط کلینیک تخصصی کاشت مو فولیمو کافی است با شماره‌های درج شده در وب سایت تماس حاصل کنید.
پاسخ
سلام من قرص هیربرست واسه ریزش مو از داروبوم خریدم. کسی هست بتونه راهنماییم کنه در زمینه این قرص؟ Sad
پاسخ
هیچ نیازی به کاشت مو نیست اگر همون موقعی که شروع میکنه به ریزش جلوگیری بشه. از مکمل هایی مثل ساوپالمتو و هیرویت و هربرست اگه استفاده کنی سریع موها جایگزین می شه. مشاورای داروبوم گفتن که ساوپالمتو رو کنار تقویتی بخوری از ریزش موی هورمونی هم جلوگیری می شه همسرم استفاده کرد الان 6 ماهه که ریزش شدید نداشته سرش
پاسخ
به نظرم از بهترین قرص های ریزش مو، هیرتامین هست که من اورجینال این محصول را برای خودم و همسر از سایت درمارز خریداری کردم  love
پاسخ
برای اطلاع از هزینه کاشت مو لطفا به مقاله دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
مراجعه کنید.
پاسخ
سلام من هیرتامین از سایت لوماسیس سفارش دادم بدون هزینه ارسال کردن. اصل هم بود. چون قبلا خواهرم از خارج می آورد کامل مقایسه کردم.
پاسخ

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  تفاوت کابل افشان با کابل مفتولی و نکات مهمی که باید بدانید! rezajamshidi075 0 170 ۰۲/۶/۱۳، ۰۱:۵۷ عصر
آخرین ارسال: rezajamshidi075
  4 نکته بسیار مهم که پیش از انجام لیفت بینی حتما باید بدانید Salmesalm 1 746 ۰۱/۵/۶، ۱۰:۳۲ صبح
آخرین ارسال: miladmahdavi
  مراحل کاشت ایمپلنت فوری + معایب نیاز غنی 0 280 ۰۱/۴/۲۹، ۰۳:۲۵ عصر
آخرین ارسال: نیاز غنی
  نکاتی مهم که قبل از خرید دستگاه اکسیژن ساز باید رعایت شود! fagoli754 0 478 ۰۰/۱۰/۲۷، ۰۳:۲۸ عصر
آخرین ارسال: fagoli754
  ایمپلنت همون کاشت دندانه؟ fateme-z545 1 479 ۰۰/۱۰/۱۴، ۱۱:۱۹ صبح
آخرین ارسال: drfarokhnejad1400
  کاشت ایمپلنت دندانی توسط کدام متخصصین انجام می شود؟ fagoli754 0 515 ۰۰/۷/۳، ۰۴:۲۳ عصر
  چه نکاتی باید در استفاده ازاکسیژن ساز پرتابل بدانید؟ fagoli754 0 550 ۰۰/۵/۱۶، ۰۳:۲۲ عصر
  همه چیز را درباره ی ارتودنسی شفاف یا نامرئی بدانید fagoli754 0 580 ۰۰/۴/۲۸، ۰۳:۲۱ عصر
  درمان فیستول و آنچه نیاز است بدانید!!! medical70 0 568 ۹۹/۶/۵، ۱۱:۳۶ صبح
آخرین ارسال: medical70
  10 تا از جدیدترین و بهترین روشهای کاهش درد پریود که باید بدانید Softwarendf 0 636 ۹۸/۹/۲، ۱۲:۴۵ عصر
آخرین ارسال: Softwarendf

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان