شما عضو این انجمن نبوده یا وارد نشده اید. لطفا برای مشاهده کامل انجمن و استفاده از آن وارد شوید یا ثبت نام کنید .

امتیاز موضوع:
  • 58 رأی - میانگین امتیازات: 2.86
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

[-]
کلمات کلیدی
در باز dvd تاپم نشدن ؟؟؟ لپ

باز نشدن DVD در لپ تاپم ؟؟؟
Question 
با سلام و عرض خسته نباشید ، من تازه عضو سایت شما شدم . لطفا راهنمایم کنید . 
من یه مجموعه DVD آموزشی تهیه کردم . لپ تاپم DELL vostro/1015 هست . و ویندوزم 7 . برای مشاهده این DVD در لپ تاپم وقتی ، روی درایو DVD کلیک می کنم. DVD باز نمیشه . و یه باکس باز میشه و نوشته : windows media player cannot play the file
 the player might not support the file type or might not support the codec that was used to compress the file
نمیدونم علت چیه ؟ لطفا کامل بهم بگید . چون اونقدر تخصصی وارد به کامیپوتر نیستم.
پاسخ
درود بر شما
خوش اومدین . از اینکه یکی از اعضای انجمن هستید خوشحالیم.
این پیام هنگام اجرای dvd آموزشی شما بخاطر اینه که حالت اجرای اتوران برنامه شما تغییر کرده و روی مدیا پلیر تنظیم شده.برای تغییر این تنظیم مراحل زیر رو انجام بدین

1- وارد control panel ویندوز بشین.
2- روی منوی AutoPlay کلیک کنید.
3- گزینه موجود در کادر مقابل Software and games را به Install or Run program from your media تغییر دهید.
4- روی دکمه save کلیک کنید.
ثبت دامنه و فروش هاست، سامانه پیامک، طراحی سایت، خدمات شبکه
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
  | دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

sms: 10004673  - 500021995
پاسخ
 سپاس شده توسط ms.khassi ، zeynab
سلام آقای صابری ، من مراحلی که شما گفتید رو انجام دادم . اما هنوز همون جوریه و ارور میده و DVD پخش نمیشه. تشکر
پاسخ
سلام
لطفا دوباره به قسمت autoplay بروید و در پایین صفحه روی reset all defaults کلیک کنین.
اگه تغییر در باز شدن dvd صورت نگرفت ، مجددا dvd رو داخل dvd rom بذارید و روی درایو dvd کلیک راست کنین و گزینه autorun رو بزنین.

بررسی کنین که آیا با سایر dvd ها هم این مشکل رو دارید یا نه؟ این dvd های آموزشی در سیستم دیگر باز میشود یا نه؟
اگه همچنان این مشکل را دارید به تاپیک زیر مراجعه کنید و نرم افزار معرفی شده را دانلود و نصب کنید تا سیستم شما را بررسی کنم.
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

موفق باشید
ثبت دامنه و فروش هاست، سامانه پیامک، طراحی سایت، خدمات شبکه
  | دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

sms: 10004673  - 500021995
پاسخ
 سپاس شده توسط zeynab
سلام دوست من
نرم افزار km player یا mpc player رو نصب کن ببین دی وی دی باز میشه
پاسخ

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  علت یابی در کانکت نشدن لپ تاپ به اینترنت ms.khassi 33 146,444 ۹۷/۶/۲۳، ۰۹:۵۷ عصر
آخرین ارسال: mehrdad_khanbashi

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان