شما عضو این انجمن نبوده یا وارد نشده اید. لطفا برای مشاهده کامل انجمن و استفاده از آن وارد شوید یا ثبت نام کنید .

امتیاز موضوع:
  • 4 رأی - میانگین امتیازات: 2.25
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

[-]
کلمات کلیدی
اتاق با را خود به خوابکاه منحصر و فرد مبلمان شخصی کنید رنگارنگ

اتاق خوابکاه خود را با مبلمان منحصر به فرد و رنگارنگ شخصی کنید
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
من هرگز این فرصت را نداشتم که از خواب زندگی خودم به عنوان یک بزرگسال بزرگ امتحان کنم ، اما من به طور کامل یادآوری یک سفر 12 درجه ای به UVIC را دارم که در آنجا فرصت داشتیم شب را در خوابگاه های آنجا بگذرانیم. اتاق و ساختمان دقیقاً همانطور که در فیلم ها به تصویر کشیده شده به نظر می رسید و آن تجربه یکی از خاطرات مورد علاقه دبیرستان من بود.
من عاشق این هستم که دانش آموزان گزینه های زیادی برای ایجاد فضایی دارند که باعث می شود در حالی که از خانه دور هستند ، در خانه احساس کنند. دیگر نیازی به زندگی در یک جعبه سرد و استریل نیست وقتی می توانید رنگ ، سبک و گرمی به آن بیفزایید تا اتاق خوابگاه شما خانه ای دور از خانه باشد. برخی از اتاق خوابگاه ها را بخوانید تا فضای کوچک خود را بهینه کنید و کاربردی و جذاب باشید.
مبلمان با فضای ذخیره سازی
اتاق های اتاق خواب از مدرسه به مدرسه متفاوت است و در حالی که بسیاری از آنها با یک تختخواب و / یا میز از قبل مبله شده اند ، بسیاری از آنها فقط یک فضای خالی هستند. برای به حداکثر رساندن فضای خود و اجازه دادن به فضای اضافی ، یک بستر با زیر آن و حتی یک صندلی با قفسه برای کتاب یا بسته های ویژه یا تصاویر از خانه پیدا کنید.
در یک فضای کوچک شما می خواهید به عنوان بسیاری از گزینه های ذخیره سازی ، همه وسایل مورد نیاز خود را از قبیل قلم ، کاغذ ، برجسته و نوت بوک را از بین ببرید. یک میز با کشو به شما کمک می کند تا تمام وسایل مدرسه شما را برای انجام کارهای خانه و مطالعه به صورت سازمان یافته و به صورت دستی برگزار کنید. شما حتی ممکن است مکانی را برای اسرار تنقلات و رفتارهای مخفی خود بخواهید تا شما را در آن جلسات کلاهبرداری قرار دهد. در فضای محدودی مانند اتاق خواب ، میز نیز می تواند به عنوان غرق بودن در انجام موهای شما و آرایش برای یک شب در کنار دوستان باشد.
قفسه بندی دوست شماست
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
می توانید با استفاده از فضای دیوار ، فضایی کوچک را شیک و کاربردی کنید.
این به معنای اضافه کردن قفسه بندی به دیوارهای شماست تا بتوانید همه چیز را منظم و منظم نگه دارید و می توانید قفسه چند منظوره با قلاب های زیر کاپشن ، ژاکت ، کیف پول و کیف پیدا کنید. برای ذخیره اقلام کوچکتر مانند لوازم آرایشی ، جواهرات ، کابل ها و کابل ها و موارد دیگر ، می توانید مقداری پارچه سرگرم کننده یا جعبه های حصیری را به قفسه ها اضافه کنید.
صندلی دفتر بدون اتاق خواب ، دفتر خانه یا فضای مطالعه بدون صندلی راحت کامل است. می خواهید چیزی را با استفاده از بالشتک ، بازوها و قابلیت مانور عالی پیدا کنید. این صندلی نه تنها به عنوان صندلی مطالعه شما بلکه صندلی نوشتاری کاغذ ، صندلی بازدید کننده شما و احتمالاً آرایش / صندلی مو نیز عمل خواهد کرد. این صندلی استفاده زیادی از آن خواهد کرد و نیاز به عملی و بادوام و همچنین شیک بودن آن دارد.
همچنین می توانید چند صندلی عالی را که در انواع پارچه های رنگی و طرح دار پوشانده شده است پیدا کنید تا به بهترین وجهی متناسب با سبک و دکوراسیون شما باشد. زندگی در اتاق خواب لزوماً ملموس نیست ، در حقیقت من شما را تشویق می کنم که فضای خود را تا آنجا که ممکن است سرگرم کننده و دلپذیر جلوه دهید ، بنابراین از بودن در آن لذت خواهید برد.
کابینت های تشکیل پرونده برابر با ذخیره بیشتری است
کابینت های پر کردن کابینت های پر کردن ممکن است چیزی به نظر برسد که فقط افراد نسل والدین شما دارند ، اما در واقع آنها به هدف بزرگی خدمت می کنند و این روزها آنها چنین چشم انداز ندارند. دانشجویان دانشگاه ساکن در اتاق خوابگاه محدود به فضا هستند و این بدان معنی است که شما به همان اندازه که می خواهید انبار کنید. تشکیل کابینت ها به شما فضای ذخیره سازی بهینه می دهد و به شما کمک می کند تا تکالیف و مقاله های جدید و قدیمی خود را مرتب نگه دارید.
مشکل دیگر در اختیار داشتن کابینت تشکیل پرونده این است که بسیاری از آنها گزینه قفل کشوها را دارند. چه اتاق خوابگاه خود را به خود اختصاص دهید و چه با یک هم اتاقی به اشتراک بگذارید ، داشتن یک مکان امن برای قفل کردن وسایل با ارزش از ویژگی های بسیار خوبی است.
در صورت داشتن فضای صندلی اضافی
futon یکی از چیزهای جالب و هیجان انگیز در مورد زندگی خوابگاه ، مراجعه دوستان است. این ممکن است فقط برای تعطیل کردن یا آماده شدن برای یک شب در کنار هم باشد ، و این جایی است که اگر بتوانید آن را بچرخانید ، صندلی اضافی ضروری است. اگر فضای کافی ندارید ، چیزی کوچکتر مانند عثمانی به سبک مکعب یا صندلی کیسه لوبیا گزینه مناسبی خواهد بود.
اگر خوش شانس باشید و فضای کف اضافی در اختیار دارید ، یک فوتون کوچک فوق العاده خواهد بود. آنها چند منظوره هستند که همیشه در مناطق کوچکتر مهم هستند زیرا می توانند برای هر بازدید کننده یک شبه به بستر تبدیل شوند. آنها به طور معمول در رنگ ها ، الگوهای و پارچه های متنوعی موجود هستند و به شما امکان می دهد تا آن را با سایر سبک های اتاق خود آمیخته کنید.
با قاب های هنری و تصویر شخصی سازی کنید
قاب عکس وقتی از اتاقهای خوابگاه فکر می کنم به فرش ها و دیوارهای خسته کننده و بی نظیر فکر می کنم. یک راه عالی برای شخصی سازی فضای شما و اضافه کردن مقداری عمق و رنگ ، تزئین دیوارهای شما با برخی از آثار هنری یا قاب عکس خانواده و دوستان است.
ایجاد اتاق خوابگاه شما با چهره های آشنا و کارهای هنری که عاشق آن هستید ، به خانه تبدیل شده است و همچنین ابزاری عالی برای کمک به جلوگیری از هرگونه احساس بدخوابی است.
سبدهای ذخیره سازی برای همه چیز
سبد های ذخیره سازی هنگامی که شما زندگی می کنید کوچک به عنوان من می خواهم به آن تماس بگیرید ، هیچ چیز به عنوان بسیاری از سبدهای ذخیره سازی وجود دارد. این اندازه ها در اندازه های بسیاری وجود دارد که می توانید تقریباً در هر فضایی یکی از آنها را پیدا کنید و این بدان معنی است که می توانید بیشترین استفاده را از هر نوع گره و لنگه انجام دهید.
برای اطلاعات بیشتر می تونید به دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سر بزنید
پاسخ

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  تخصصی تعمیران مبلمان در غرب تهران lemonn 0 494 ۹۹/۸/۱۷، ۱۱:۳۷ صبح
آخرین ارسال: lemonn
  سرمایه‌گذاری روی استارتاپ با بودجه شخصی نسیم 0 951 ۹۷/۱/۷، ۰۶:۵۴ عصر
آخرین ارسال: نسیم
  چگونه برنامه بازاریابی خود را شخصی سازی کنیم؟ farnaz 0 1,618 ۹۴/۱۰/۸، ۰۴:۳۶ صبح
آخرین ارسال: farnaz

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان