شما عضو این انجمن نبوده یا وارد نشده اید. لطفا برای مشاهده کامل انجمن و استفاده از آن وارد شوید یا ثبت نام کنید .

امتیاز موضوع:
  • 42 رأی - میانگین امتیازات: 2.74
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

[-]
کلمات کلیدی
در فنی مشکل سرورها یکی از

مهم مشکل فنی در یکی از سرورها
متاسفانه به علت سوختن هارد یکی از سرورها اطلاعات موجود در انجمن از تاریخ 10-10- 1394 لغایت ساعت 15:00 مورخه 11-10-94 از بین رفته و تنها موفق به بازگردانی اطلاعات تا تاریخ 09-10-94 شدیم.
اطلاعات حذف شده شامل : پروفایل اعضاء - پستها - انجمن ها - کامنتها - پیامهای خصوصی - اعتبار - سپاس - اخطار  و امتیاز مطالب می باشد.

از مشکل پیش آمده پوزش می خواهیم. از کاربران عزیز درخواست میشود در صورت امکان مطالب و پستهای حذف شده ی خود رو مجددا ثبت نمایند و آن دسته از کاربرانی که نام کاربری آنها حدف شده مجددا ثبت نام فرمایند.

با تشکر
ثبت دامنه و فروش هاست، سامانه پیامک، طراحی سایت، خدمات شبکه
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
  | دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

sms: 10004673  - 500021995
پاسخ
 سپاس شده توسط ms.khassi
خدا رو شکر برای مطالب من مشکلی پیش نیومده happy
پاسخ
ممنون از اطلاع رسانی اقای صابری

برا منم این مشکل پیش اومده
موردی نیست

سعی میکنم اکثر کامنتهارو دوباره بذارم
آرامشت را به هیچ کس و هیچ چیز وابسته نکن  تا همواره در آرامش باشی... 
پاسخ
آقا اطلاعات منم پاک شده !!!
چند تا مطلب گذاشته بودم و همینطور پیامهای خصوصی ....
پاسخ
درود بر شما
مجددا از مشکل پیش آمده پوزش می خواهم . این موارد در هاستینگ دور از انتظار نیست و برای هر سایتی اتفاق می افتد.
از شکیبایی شما ممنونم.
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
  | دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

پاسخ
 سپاس شده توسط neda ، ms.khassi
منم دو تا مطلب بیشتر نذاشته بودم تو این دو روز .
بله پیش میاد. مشکلی نیست دوباره میذارم.
خسته نباشین
پاسخ
برای منم مشکلی نیست میتونم دوباره مطلب ها رو بذارم فقط جا خورده بودم .فکر کردم مشکل از کامپیوتر منه چند بار رفرش کردم بعد که پیام رو خوندم فهمیدم موضوع چی بوده.
پاسخ
منم امشب یا فردا صبح چند مطلبی که نوشته بودم رو میذارم.
پاسخ
مطالب رو میتونید تو کانال تلگرام انجمن ببینید
حداقل میشه به موضوع ها دسترسی داشت

ممنون از همکاریه همگی
آرامشت را به هیچ کس و هیچ چیز وابسته نکن  تا همواره در آرامش باشی... 
پاسخ
 سپاس شده توسط saberi
متشکرم
کانال تلگرام دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

پاسخ
 سپاس شده توسط ms.khassi

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان