شما عضو این انجمن نبوده یا وارد نشده اید. لطفا برای مشاهده کامل انجمن و استفاده از آن وارد شوید یا ثبت نام کنید .

امتیاز موضوع:
  • 8 رأی - میانگین امتیازات: 3.13
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

[-]
کلمات کلیدی
تضمینی در محل،تعمیر تلویزیون منزل تعمیر

تعمیر تلویزیون در محل،تعمیر تضمینی تلویزیون در منزل
سلام دوستان مدت ها پیش بود میخواستم یه کار کوچیکی تو کارگاه شروع کنم یعنی به کارام اضافه کنم ولی زیاد سررشته و تخصصی تو این زمینه نداشتم تا اینکه با  دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سایت زیر آشنا شدم لینکش براتون قرار میدم تا در صورت نیاز بتونید بهش دسترسی داشته باشید و ازش مطالب خودش بهره بگیرید.
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

[url=http://arta-geosyntetics.ir/%d8%b1%d9%88%d9%81-%da%af%d8%a7%d8%b1%d8%af%d9%86/][/url]
پاسخ
به نظرم دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
کاملا یه کار تخصصیه که باید به متخصصش سپرد. پبشنهاد من برای سرویس و تعمیر انواع اجاق گاز ،سرویسکاران لاین تعمیر هست.کارشون خوبه...
تماس با شماره 4 رقمی 1743
پاسخ
پاسخ
برای تعمیرات تلویزیون در تهران می تونید یه سری هم به پین ورک بزنید ، تعمیر تلویزیون خیلی مهمه چون تو این وضعیت قیمت لوازم خانگی بهتره که تعمیرات لوازم خانه خودتون رو به یه تیم حرفه ایی بسپرید و بخاطر همینه که من فکر میکنم دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
خیلی خوب باشه .
پاسخ
دوستدارم منم تجربه خودم رو بگم تا اگر دوستان مشکلی همچون مشکل من رو داشتن استفاده کنند. من یکی دوبار بنا بر دلایلی تلویزیون خراب شده بود و هربار که به نمایندگی های تعمیر مراجعه میکردم حالا به علت مشغله کاری که داشتن تعمیرات عقب می افتاد و هر سری کلی من مجبور میشدم از کارم بزنم و برم ببینم آیا تلویزیونم درست شده یا نه happy تازع کلی هم استرس می گرفتم میون این همه وسایل در هم بر هم دوباره تلویزیونم آسیب نبین، اینجا اصلا جای سوزن انداختن نیست. با خودم می گفتم نکنه از قطعات بی کیفیت استفاده کنه ؟ اصلا تعمیرات شون ضمانت داره یا نه ؟

بی تلویزیون خیلی بد می گذشت. یک روز دیگه خیلی عصبانی شدم و از امروز فردا کردن خسته شده بودم. تلویزیون و برداشتم و برگشتم خونه تصمیم گرفتم از گوگل کمک بگیرم . گوشیمو برداشتم و به دنبال مجموعه ای بودم که خدمات تعمیرات در منزل رو ارائه بده....
شرکت ها و مجموعه های زیادی بودن و من با بررسی و مقایسه خدمات و نظریات مشتریان استاد تی وی رو انتخاب کردم و درخواست سفارش خودمو ثبت کردم

حدودا یک ساعتی گذشت و دیدم تکنسین این شرکت به منزل ما مراجعه کرد. دستگاههای عیب یابی پیشرفته ای داشت و خودشم خیلی خوش برخورد و خوش رو بود و پیدا بود که به کارش تسلط داشت. مشکل تلویزیون خیلی زودتر از اون چیزی که تصور میکردم پیدا کرد ( یکی از قطعات تلویزیون سوخته بود ) خوشبختانه نیاز نبود دوباره دنبال قطعه بگردم خودش گفت که قطعات اصل و با کیفیت همراه داره و اگر من مایل باشم میتون از اونا استفاده کن( منم از خدا خواسنه laugh laugh ) قبول کردم

وقتی کارش تموم شده تلویزیون رو تست کردو تازه کلی نکات در مورد نگه داری از تلویزیون بهم آموزش داد قسمت جالب ماجرا اینجا بود که ضمانت نامه 6 ماهه برای تعمیرات بهم ارائه داد
دوستان اگر می خواهید از خدمات تعمیر تلویزیون سونی در منزل استاد تی وی استفاده کنید  من لینک شو می زارم امیدوارم کمکتون کنه 

پاسخ

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  چرا خطوط عمودی یا افقی روی تصویر تلویزیون ایکس ویژن وجود دارد؟ anahitaoo 0 49 ۰۲/۱۲/۱۶، ۰۳:۵۶ عصر
آخرین ارسال: anahitaoo
  استخدام پرستار در منزل 1sogand 1 456 ۰۲/۹/۴، ۰۲:۱۷ عصر
آخرین ارسال: هومن
  راهکارهای نوین در تعمیر پمپ هیدرولیک: افزایش عمر مفید و بهره‌وری سیستم‌های هیدرولیک nazanin1313 0 146 ۰۲/۸/۲۷، ۰۲:۴۰ صبح
آخرین ارسال: nazanin1313
  پزشک در منزل کرج ngeekgirl 0 103 ۰۲/۸/۱۲، ۰۹:۰۶ عصر
آخرین ارسال: ngeekgirl
  تعمیر کولر گازی تهران 1sogand 0 131 ۰۲/۶/۲۹، ۱۰:۲۳ عصر
آخرین ارسال: 1sogand
  تلویزیون دست دوم را با احتیاط بخرید Sanaz rasooli 3 2,066 ۰۲/۴/۲۸، ۱۱:۳۸ صبح
آخرین ارسال: enasb
  آزمایش خون در منزل ngeekgirl 0 134 ۰۲/۴/۱۱، ۰۵:۰۱ عصر
  فیزیوتراپی در منزل کرج ngeekgirl 0 130 ۰۲/۴/۱۱، ۰۱:۰۳ عصر
  آرایش مو در منزل farzaneh 0 149 ۰۲/۲/۳۱، ۰۲:۵۷ عصر