شما عضو این انجمن نبوده یا وارد نشده اید. لطفا برای مشاهده کامل انجمن و استفاده از آن وارد شوید یا ثبت نام کنید .

امتیاز موضوع:
  • 10 رأی - میانگین امتیازات: 2.8
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

[-]
کلمات کلیدی
استخدام معرفی کاریابی و سایت

معرفی سایت استخدام و کاریابی
کارلیب؛ استخدام با درآمد عالی در استارتاپ های برتر ایران و شرکت های خارجی با دستمزد دلاری

سال‌ها پیش- قبل از استفاده تجاری از اینترنت- کارجویان باید برای یافتن شغل مورد نظر خود به روزنامه‌ها مراجعه می‌کردند یا ازطریق دوستان و آشنایان خود از موقعیت‌های شغلی آزاد مطلع می‌شدند.

سلب‌ مسئولیت: تحریریه‌ی زومیت در تهیه‌ این محتوای تبلیغاتی نقش نداشته و مسئولیتی در قبال صحت آن ندارد.

البته، این روش‌ها هنوز هم راه‌های پرمخاطبی برای پیدا کردن کار هستند، اما به نظر می‌رسد که به‌زودی جای خود را به وب‌سایت‌های کاریابی دهند.

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
 یکی از سایت‌های کاریابی نوپا است که به‌تازگی جای خود را به‌ویژه در میان کارفرمایان و کارجویان حوزه IT باز کرده و تبدیل به یکی از انتخاب‌های اصلی ثبت آگهی جذب متخصص و جستجوی شغل شده است. جست‌وجو و مشاهده آگهی‌های کارلیب برای کارجویان کاملاً رایگان است و کارجویان می‌توانند در دسته‌های مختلف شغلی (از برنامه‌نویس و حسابدار گرفته تا خبرنگار و بازاریاب) به جست‌وجو بپردازند.

از ویژگی‌های متمایزکننده کارلیب، کانال تلگرامی این سایت است که شامل همه آگهی‌های دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
ثبت‌شده اخیر به همراه اطلاعات کلیدی مانند عنوان شغلی، محل کار، میزان حقوق و نوع قرارداد (تمام‌وقت، پاره‌وقت، پروژه‌ای، دورکاری و ...) می‌شود. همچنین، کارجویان می‌توانند با فیلتر کردن آگهی‌های شغلی کارفرمایان براساس دسته‌بندی‌ها و محل کار در وب‌سایت، به‌سادگی موقعیت‌های شغلی مورد نظر خود را بررسی کرده و رزومه خود را برای کارفرمای مورد نظر خود بفرستند. ویژگی دیگر این کاریابی امکان یافتن کارهای دورکاری ( ریموت ) خارجی با دستمزدهای دلاری است، کارلیب به‌طور خاص تمرکز ویژه‍ای روی مشاغل برنامه‌نویسی و کارهای پروژه‌ای خارجی دارد.

از دیگر ویژگی‌های کارلیب می‌توان به تعداد روزافزون کارفرماهای عضو در آن اشاره کرد. در حال حاضر، روزانه حدود ۳۰ آگهی جدید در کارلیب ثبت می‌شوند که عموماً از طرف شرکت‌های فعال در حوزه IT مانند دیجی‌کالا، اسنپ، بامیلو، تخفیفان و ... هستند.

بنابراین، اگر به‌دنبال شغل جدیدی هستید، می‌خواهید از تخصص خود به‌صورت پروژه‌ای استفاده کنید یا حتی اگر به‌تازگی فارغ‌التحصیل شده‌اید و می‌خواهید با انجام کارآموزی قدم در راه کسب تخصص بگذارید، کارلیب سکوی مناسبی برای رسیدن شما به اهدافتان است و می‌تواند در یافتن شغلی متناسب با تحصیلات و تخصص‌تان به شما کمک کند.
پاسخ
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
پاسخ
سلام 
من خودم سال گذشته به شدت دنبال کار بودم و مهندسی مکانیک خونده بودم و دنبال کار بودم و با آگهی استخدام کار کارلیب مواجه شدم و جالب بود برام که سایت دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
انقدر حرفه اییه .
پاسخ

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  معرفی سایت برای خرید لایک فوری اینستاگرام amir1879 0 430 ۰۱/۴/۳۰، ۰۳:۰۵ عصر
آخرین ارسال: amir1879
  معرفی 15 وب سایت برای ثبت آگهی ofoghnikan 0 399 ۰۱/۲/۱۸، ۰۱:۲۷ عصر
آخرین ارسال: ofoghnikan
  معرفی سایت بهداشت دهان و دندان milijj 2 1,948 ۹۹/۱۱/۵، ۱۰:۱۳ عصر
آخرین ارسال: parisa1398
  معرفی و نحوه ثبت نام در سایت پرفکت مانی و پاییر safa100 0 733 ۹۸/۱/۱، ۱۲:۱۴ صبح
آخرین ارسال: safa100
  معرفی سایت نوین خانه mohsennv 0 850 ۹۷/۳/۱۵، ۰۳:۵۵ عصر
آخرین ارسال: mohsennv
  معرفی وب سایت پارسایا ali_ghomi 0 1,293 ۹۵/۵/۲، ۰۷:۲۱ عصر
آخرین ارسال: ali_ghomi

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان