شما عضو این انجمن نبوده یا وارد نشده اید. لطفا برای مشاهده کامل انجمن و استفاده از آن وارد شوید یا ثبت نام کنید .

امتیاز موضوع:
  • 6 رأی - میانگین امتیازات: 3.67
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

[-]
کلمات کلیدی
را موفقیت جشن بگیرید هایتان

موفقیت هایتان را جشن بگیرید.
مغز شما ابزاری پیچیده اما بسیار قدرتمند است. انگیزه، که میل شما برای انجام یک کار است، ممکن است زودگذر و فانی باشد. برای حفظ آن باید از هر ابزاری که میتوانید کمک بگیرید. وقتی انگیزه تان را از دست بدهید، دلیل خود را برای تلاش و مقابله با شکست از دست داده اید. یادتان باشد که چیزهایی که ارزش به دست آوردن داشته باشند، نیازمند زمان، صبر و تلاش بسیارند.
پاسخ
سلام در رابطه با دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
ت هم مطلب بزارید
پاسخ
من خیلی حس خوب دارم از وقتی که کار مورد علاقمو یعنی دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
را راه اندازی کردم حس خوبی دارم چون فروش خیلی خوبی دارم خوشحالم که مردم از این کار استقبال می کنن.
پاسخ
سلام. می تونین هر چی دوست دارین به خودتون هدیه بدین. چه بهتر ک این هدیه به سلامتی هم مرتبط باشه. مثلا دستگاه فشار سنج. برای خریدش هم سایت دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
رو پیشنهاد می دم.اول مقایسه کنین بعد تصمیم بگیرین.
پاسخ

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  موفقیت در تولید زغال و کسب درآمد tolidzoghall 0 217 ۰۱/۱۱/۲۴، ۰۳:۱۸ عصر
آخرین ارسال: tolidzoghall
  بهسازی بعد از هر موفقیت sami99 0 583 ۹۸/۹/۲۳، ۰۱:۲۴ عصر
آخرین ارسال: sami99
  مقابله با ترس مهم‌ترین عامل موفقیت مدیران زن است mitra 0 970 ۹۶/۱۲/۲۲، ۰۷:۳۶ عصر
آخرین ارسال: mitra

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان