شما عضو این انجمن نبوده یا وارد نشده اید. لطفا برای مشاهده کامل انجمن و استفاده از آن وارد شوید یا ثبت نام کنید .

امتیاز موضوع:
  • 50 رأی - میانگین امتیازات: 2.92
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

[-]
کلمات کلیدی
در سوال انتخاب مورد ویندوز

سوال در مورد انتخاب ویندوز
(۹۵/۱/۳۰، ۱۱:۴۹ عصر)مهمان نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام
ببخشید که سوالم و در این مطلب میپرسم ویندوز 7دارم وقتی میخوام از صفحه ای اسکرین بگیرم از  کیبورد دکمه اسکرین رو میزنم و دربرنامه نقاشی اجرا میکنم
میشه راهنمایی کنید چه جوری میتونم قسمتی از صفحه رو کپی کنم.ممنون اگه مطرح بشه و جواب بدید

سلام
شما وقتی میخواین از صفحه دسکتاپ اسکرین شات تهیه کنید همانطور که گفتین کلید پرینت اسکرین (PrtSc) رو از کیبرد فشار میدین و بعد صفحه نقاشی (Paint) رو باز می کنید و گزینه (Paste) رو از برنامه نقاشی میزنین یا دو کلید (Ctrl + V) رو همزمان فشار میدین تا اسکرین شات در صفحه نقاشی قرار بگیره و بعد صفحه رو ذخیره می کنین.
برای جابجا کردن اسکرین در برنامه نقاشی وقتی که گزینه paste رو انتخاب می کنین بلافاصله یک نشانگر (پیکان)چهار سویه در صفحه ظاهر میشه که به کمک موس یا تاچ پد میتونین تصویر رو جابجا کنین که با این کار بخشهای از صفحه پاک میشن.
امیدوارم منظورتون جواب من باشه چون برداشت دیگه ای از سوالاتون نکردم
پاسخ
 سپاس شده توسط ms.khassi
سلام
از پاسخگوییتون سپاسگزارم خانم farnaz

مهمان عزیز
نحوه اسکرین گرفتن از صفحه دسکتاپ رو تا اینجا درست انجام دادید
اگه منظور شما برش از صفحه و یا انتخاب قسمتی از صفحه عکس گرفته شده میباشد چون خارج از بحث مطلب هست سعی میکنم پاسخ شمارو در پست و مطلبی دیگر قرار بدم
و امیدوارم پاسخ سوال شما هم باشه
از مطالعه شما سپاسگزارم
موفق باشید
آرامشت را به هیچ کس و هیچ چیز وابسته نکن  تا همواره در آرامش باشی... 
پاسخ
 سپاس شده توسط farnaz

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  مدیر بخش طراحی گوگل: ویندوز ۱۰ همان ویندوز XP با طراحی تخت است shahin 5 3,918 ۹۴/۸/۱۵، ۰۷:۴۸ عصر
آخرین ارسال: mesterweb
  سوال درباره خرید لپ تاپ ali23 1 2,133 ۹۴/۶/۷، ۰۷:۰۴ عصر
آخرین ارسال: saberi

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان