شما عضو این انجمن نبوده یا وارد نشده اید. لطفا برای مشاهده کامل انجمن و استفاده از آن وارد شوید یا ثبت نام کنید .

امتیاز موضوع:
  • 8 رأی - میانگین امتیازات: 2.5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

[-]
کلمات کلیدی
لانولین پماد چیست؟

پماد لانولین چیست؟
لانولین تجاری درواقع روغن تصفیه شده‌ای است که توسط گوسفندان بر روی پشم‌هایشان ترشح می‌شود. این روغن طبیعی پشم را پوشش می‌دهد و از باران، نور خورشید و آب و هوای نامطبوع محافظت می‌کند. این روغن همچنین کمک می‌کند تا پوست گوسفند تمیز بماند. براساس گزارش منتشر شده در کتابخانه ملی پزشکی ایالات متحده، هنگامی که یک گوسفند کشته می‌شود، پشم خام آن پردازش و لانونی از آن استخراج می‌گردد. در ادامه این عصاره تصفیه و با موادی ترکیب می‌شود تا کرم، پماد، پماد خشکی لب  و... بدست آیند. زیرا خواص بیشمار این ماده برای سلامت پوست انسان اثبات شده است.
پاسخ
سلام دوستان من یک پمادی رو پیدا کردم پماد یا کرم دور چشم برای دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
میتونید به وب سایت های مختلفی مراجعه کنید
این روز ها برای اینکه راحت بتونید ژل ضد عفونی کننده بخرید من میتونم بتون یه مارک خوب ژل رو معرفی کنم
برای دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
میتونید به وب سایت ها و داروخانه ها مراجعه کنید.
پاسخ

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  بهترین دارو و پماد برای درمان زگیل تناسلی fariba555 0 321 ۰۱/۴/۲۲، ۰۴:۵۲ عصر
آخرین ارسال: fariba555
  پماد هیدروکورتیزون برای چیست؟ تاثیر آن در درمان بواسیر و شقاق fariba555 0 535 ۰۰/۱۱/۱۹، ۱۱:۲۲ صبح
  شیاف یا پماد آنتی هموروئید و طریقه مصرف آن fariba555 0 579 ۰۰/۵/۱۹، ۰۲:۴۴ عصر
  شیاف یا پماد آنتی هموروئید و طریقه مصرف آن fariba555 0 562 ۰۰/۴/۲۳، ۱۲:۳۰ عصر
  راه درمان کیست مویی با دارو، آنتی بیوتیک و پماد برای کیست مویی medical70 0 658 ۹۹/۶/۵، ۱۱:۳۳ صبح
آخرین ارسال: medical70
  پماد درموفیکس nazli44 0 512 ۹۸/۱۰/۲۲، ۱۰:۳۷ صبح
آخرین ارسال: nazli44

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان