شما عضو این انجمن نبوده یا وارد نشده اید. لطفا برای مشاهده کامل انجمن و استفاده از آن وارد شوید یا ثبت نام کنید .

امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

[-]
کلمات کلیدی
موبایل فاب پرو بررسی تکنولوژی لنوو تلفون 2 گوشی

بررسی گوشی لنوو فاب 2 پرو
بررسی Lenovo Phab 2 Pro

خلاصه

فناوری Tango جهان بینی گوگل سرانجام اینجاست که در Phab 2 Pro Pro جدید Lenovo قرار دارد. افسوس که نرم افزار و سخت افزار در اینجا کوتاه است. این گوشی به خوبی ساخته شده و از یک باتری عظیم برخوردار است ، اما بدنه بزرگ و یک جفت دوربین کم نور می تواند چیزهایی را برای کاربر عادی خراب کند. سپس تانگو است. نویدبخش آن است ، اما اشکالات و سکسکه عملکردی فناوری را از رسیدن به پتانسیل کامل باز می دارد. خوشحالیم که Phab 2 Pro وجود دارد و ممکن است باعث توسعه سخت افزارهای پیشرفته مجهز به Tango شود ، اما بهتر است این گوشی به پذیرندگان اولیه سپرده شود.

[تصویر:  Lenovo-Phab-2-Pro-1.jpg]

سخت افزار

نمی توانم به اندازه کافی روی این موضوع تأکید کنم: Phab 2 Pro (500 دلار) بسیار زیاد است. سپس دوباره ، چگونه می تواند چیزی جز باشد؟ ما باید چیزهای زیادی برای تشکر از آن داشته باشیم ، از صفحه نمایش 6.4 اینچی IPS LCD گوشی گرفته تا دکمه های خازنی زیر آن ، تا باتری عظیم 4505 میلی آمپر ساعتی زیر کاپوت. البته ، دلیل واقعی بزرگ بودن Phab 2 Pro به دلیل تمام فناوری Tango است که گوگل به فشردن آن کمک کرده است. لازم به یادآوری است که دستگاه مرجع تانگو گوگل برای توسعه دهندگان ، یک تبلت با صفحه نمایش 7 اینچی ، یکی از چیپ ست های Tegra K1 NVIDIA و دو تا بود! - باتری ها

اگر لنوو کار خوبی در کنار هم قرار دادن Phab 2 Pro انجام نمی داد ، بیشتر مشکل ساز می شد. بدنه از یک بلوک آلومینیوم تراش خورده است و دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
با یک ورق گوریلا گلس پوشانده شده است که در اطراف لبه ها کاملاً خمیده است و برای جلوه ظریف "2.5D" به نظر می رسد همه دوست دارند. اگر به طراحی مینیمالیستی علاقه مند هستید ، زیبایی آن به اندازه کافی دلپذیر است و طرفداران تلفن های بزرگ نیز احتمالاً خواهند رفت. اگر فکر می کنید یکی را تهیه کنید ، بهترین حالت این است که قبل از غوطه وری بتوانید به موقع عمل کنید.

اشتباه نکنید: رزولوشن 2560 1، 1440 آن به این معنی است که هنوز هم کاملاً واضح است ، حتی اگر به دلیل بزرگ بودن پنل به اندازه دستگاه های دیگر پیکسل نباشد. تولید مثل رنگ نیز دقیق است ، اگر از دستگاهی با صفحه نمایش AMOLED مانند Galaxy S7 بیایید قطعاً کمی مسطح به نظر می رسد. علاوه بر این ، روشنایی قابل احترام است - این صفحه نسبت به آیفون 7 پلاس فقط یک لمس کم نور است - و زاویه دید نیز بسیار عالی است. من انتظار داشتم که صفحه نمایش بدتر نشود ، زیرا احتمالاً گوشه گوشهای تلفن 500 دلاری برای لنوو بوده است.

[تصویر:  ww-lenovo-smartphone-phab-2-plus-full-hd...448943.png]

نرم افزار

موتورولا مدت هاست که طرفدار اندروید نزدیک به بورس است و خوشحالم که به نظر می رسد کمپانی اصلی آن ، لنوو نیز به همان اندازه علاقه دارد. Phab 2 Pro با ساخت اندروید 6.0.1 مارشمالو عرضه می شود که تقریباً کاملاً دست نخورده باقی مانده است. به طور جدی ، هیچ ابزارک اضافی ، هیچ ناخواسته بصری ، هیچ نرم افزار bloat وجود ندارد. اگر موارد خاص Tango را کنار بگذارید ، چند مورد اضافی وجود دارد: برنامه ای برای اشتراک فایل ساده ، برنامه دیگری برای پشتیبان گیری از ابر ، ضبط صدا ، برنامه Dolby Atmos برای تنظیم صدا و Accuweather. بقیه کارهای لنوو در قسمت جلوی نرم افزار بسیار ظریف تر است و عمدتاً به منظور سهولت استفاده از چنین تلفن بزرگی است.

به جای اینکه تلفن را بردارید تا ببینید ساعت چند است ، می توانید با دوبار ضربه زدن روی صفحه گزینه ای را برای بیدار کردن دستگاه تغییر دهید. با این وجود ، بسته به حالت کج شدن Phab 2 ، پد ورودی پین صفحه قفل و صفحه شماره گیر تلفن به سمت چپ یا راست کشیده می شوند و نیازی نیست انگشتان شست را روی صفحه بکشید ، گزینه دیگر باعث می شود صفحه پین ورودی قفل صفحه و قفل شماره گیر تلفن به سمت چپ یا راست بلغزانند.

تم تکراری شماره 2 تانگو: وقتی صحبت از برنامه های واقعیت افزوده می شود ، هر چه ساده تر ، بهتر است.

ابزار تانگو فقط به این معنی نیست که ببینیم آشغال در خانه شما چگونه جا می گیرد. یکی از علاقه مندی های اولیه من Signal Mapper است ، که شما را وادار می کند تا گشت و گذار کنید و میزان قدرت سیگنال WiFi خود را تجسم کنید (نسخه های آینده نیز از شبکه های تلفن همراه پشتیبانی می کنند). آن را به اندازه کافی طولانی نگه دارید ، و شما با یک نقشه حرارتی قدرت سیگنال روبرو خواهید شد که به عنوان یک نقشه خشن از ... هر کجا که باشید اتفاق می افتد. سپس برنامه هایی مانند Cydalion وجود دارد که به منظور کمک به افراد کم بینا در رفت و آمد راحت تر است. به طور خلاصه ، وقتی کسی بیش از حد به یک شی نزدیک نزدیک شود ، این برنامه ها بازخورد صوتی و لمسی را ارائه می دهند.

[تصویر:  Lenovos-Tango-ready-PHAB-2-Pro.gif]

دوربین

از آنجا که دوربین 16 مگاپیکسلی Phab 2 Pro نقش مهمی در ساخت واقعیت افزوده تانگو دارد ، فکر می کنید Lenovo یک سنسور پرواز برتر را انتخاب کرده است. نه کاملاً ، اما لحظات خودش را دارد. وقتی شرایط مناسب است - منظور من نور زیاد است - دوربین عکس های دقیق با رنگ هایی ارائه می دهد که بیشتر به زندگی واقعی هستند. نکته حرفه ای: شما احتمالاً می خواهید همیشه حالت HDR روشن داشته باشید تا به عکس های خود دوز واقعی را بدهید که در غیر این صورت وجود ندارد.

برنامه دوربین به خودی خود چیز زیادی برای نوشتن نیست. مطمئناً ممکن است مانع کنترل دستی نباشد ، اما هشت حالت صحنه وجود دارد ، یک حالت "لمس" برای تمیز کردن صورت در عکس های سلفی و برخی از تعادل رنگ سفید و کنترل های نوردهی. مسئله این است که آنها درون یک منوی تنظیمات جمع شده اند و به راحتی می توان آنها را از دست داد. این فقط طراحی بدی است.

عملکرد و عمر باتری

ما قبلاً ثابت کرده ایم که ، فراتر از وقفه سکوت گاه به گاه ، Phab 2 Pro می تواند برنامه های Tango را با یک کلیپ مناسب اجرا کند. اما در مورد هر چیز دیگر چه؟ حتی اگر اسنپدراگون 625 به طور خاص برای تانگو تنظیم شده باشد ، Phab 2 Pro باید بتواند کارهای روزمره اکثر افراد را بدون مشکل انجام دهد. به عنوان مثال ، روزهای من با برنامه های پر از عصبانیت و چند وظیفه ای پر شده است. من مدام بین Slack ، Outlook ، Spotify ، Trello ، توییتر ، اینستاگرام ، Soundcloud و موارد دیگر مرتباً ساعت ها پشت سر می گذارم.

Phab 2 Pro آن جنون ملایم را مانند یک قهرمان بدست آورد ، و لکنت های گاه به گاه باعث صافی های طولانی می شود. بد نیست. اگر روز شما دارای بازی های هاردکور زیادی باشد ، ممکن است بخواهید جای دیگری را جستجو کنید. بازی های فشرده از نظر گرافیکی مانند Asphalt 8 (با حداکثر تنظیمات بصری) گاهی اوقات برای Phab 2 Pro کمی زیاد به نظر می رسید. به عبارت دیگر ، در صورت مشاهده تند بودن یا فریم افتادن گاه به گاه ، عجیب و غریب نکنید. اگرچه این یک دستگاه مهم است ، شما دقیقاً از قدرت در سطح پرچمدار برخوردار نمی شوید.

من همچنین انتظار بیشتری از دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
4505 میلی آمپری Phab 2 Pro داشتم - بالاخره این بزرگترین چیزی است که در یک گوشی هوشمند اخیر دیده ام. زمان استفاده از حد وسط جاده بیشتر از آنچه انتظار داشتم کج شد ، اما این هنوز هم به نوعی یک پیروزی است پس از تمام مدت زمانی که من با برنامه های Tango بازی کردم. از آنجایی که دیدن آفتاب برای هر دوره قابل توجهی به من نیاز دارد که زود بیدار شوم ، من معمولاً Phab 2 Pro را حدود ساعت 6:45 صبح از شارژر خود بیرون کشیدم ، و سپس آن را از طریق برنده روزانه قرار دادم ، و وقت زیادی برای آشنایی با آن داشتم. تانگو منظورم این است که چه کسی می تواند مقاومت کند؟

طی چند روز به همین ترتیب ، تلفن به یک الگوی قابل پیش بینی تبدیل شد: این کار در طی روزهای کاری 12 ساعته بسیار خوب است و حدود 10 تا 15 درصد در مخزن باقی مانده است. آخر هفته ها ، وقتی زمان خیلی کمتری را به تلفن چسباندم ، به طور کلی نزدیک به دو روز با شارژ در اطراف می ماند.

[تصویر:  Lenovo-PHAB2-Pro-Tango-AH-NS-box.jpg]

بسته شدن

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
2 Pro یک چیز باورنکردنی است و فقط با قابلیت های بالقوه ای سرشار است. همچنین استفاده از وقت زیاد بدون پرداخت و ناامیدکننده است. وقتی سخت افزار و نرم افزار آنطور که باید با هم جمع نمی شوند ، باعث می شود کاش گوگل و لنوو کمی بیشتر وقت خود را صرف اتو کردن اشکالات می کردند. اما وقتی همه چیز با هم جمع می شود - که مرتباً اتفاق می افتد - احساس می کنم با چیزی از آینده بازی می کنم.

همه افراد باید به یاد داشته باشند که تانگو با این تلفن تمام نمی شود. این خاص ، غوطه وری است و فکر می کنم برای آینده رایانه های همراه بسیار بزرگ باشد. فقط به زمان نیاز دارد. خوشحالم که Phab 2 Pro وجود دارد ، اما اگر تا به حال تلفنی وجود داشته که برای همه مناسب نباشد ، همین است. گرچه اکنون مسابقه ادامه دارد و چه کسی می داند؟ شاید دستگاه بعدی با این فناوری دستگاهی باشد که واقعاً به وعده Tango عمل می کند.

برای خرید انواع قطعات موبایل در برند های مختلف می توانید به فروشگاه اینترنتی سورن مراجه فرمایید. آدرس سایت: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
پاسخ

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان