شما عضو این انجمن نبوده یا وارد نشده اید. لطفا برای مشاهده کامل انجمن و استفاده از آن وارد شوید یا ثبت نام کنید .

امتیاز موضوع:
  • 47 رأی - میانگین امتیازات: 2.81
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

[-]
کلمات کلیدی
پسورد پیدا کردن ویندوز

پیدا کردن پسورد ویندوز
سلام
من پسورد ویندوزم رو فراموش کردم و هر کاری می کنم نمی تونم بازش کنم. میشه راهنماییم کنید؟ خیلی ضروریه!!

ممنون
پاسخ
درود بر شما

برای اینکه بتوانید تغییر پسورد ویندوز خود را تغییر دهید باید پسورد قبلی را بدانید و آن را وارد کنید تا بتوانید پسورد جدید را جایگزین کنید اما شما می‌توانید با استفاد از این ترفند بدون نیاز به یاد داشتن پسورد قبلی، پسورد جدیدی را بر روی حساب کاربری خود در ویندوز تعریف کنید.

حالا با روش زیر می توانید این کار را انجام دهید:

با فشردن کلیدهای ترکیبی Win+R  پنجره Run رو باز کنید.
عبارت control userpasswords2 را وارد کرده و Enter بزنید.
پس از دیدن لیست یوزرهای موجود باید روی نام کاربری مورد نظر کلیک کرده و سپس Reset Password را انتخاب کنید.
اکنون پسورد جدید را در دو قسمت وارد کرده و Enter بزنید تا پسورد جدید برای کاربر تعریف شود.

موفق باشید.
ثبت دامنه و فروش هاست، سامانه پیامک، طراحی سایت، خدمات شبکه
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
  | دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

sms: 10004673  - 500021995
پاسخ
 سپاس شده توسط fatima

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  نمایش پسورد ذخیره شده در مرورگر- پسورد ستاره‌دار یا دایره‌ای saberi 0 992 ۹۸/۸/۲۳، ۰۳:۱۴ صبح
آخرین ارسال: saberi
  آموزش بوتیبل کردن و رایت ویندوز روی فلش در PowerISO سحر 0 1,038 ۹۸/۸/۲، ۱۰:۳۵ عصر
آخرین ارسال: سحر
  آموزش بازیابی اکانت جیمیل در صورت فراموش کردن پسورد جیمیل سحر 1 1,724 ۹۶/۱۲/۶، ۰۲:۳۰ عصر
آخرین ارسال: hamrahpc
  حذف و برداشتن پسورد اکسل سحر 0 1,457 ۹۶/۱۰/۲۶، ۱۱:۴۰ عصر
  آموزش بازیابی اکانت جیمیل هک شده توسط ریست کردن پسورد جیمیل سحر 0 1,591 ۹۶/۹/۱۱، ۰۳:۰۱ عصر
  بازیابی پسورد bitlocker saberi 2 2,961 ۹۵/۹/۱۱، ۰۹:۰۷ عصر
آخرین ارسال: ms.khassi
  بلاک کردن یک سایت در ویندوز saberi 1 2,079 ۹۵/۸/۱۷، ۰۴:۲۸ صبح
آخرین ارسال: saman
  چگونه رمزعبور وای‎فای را در ویندوز پیدا کنیم؟ saberi 0 1,876 ۹۵/۶/۲۷، ۱۰:۱۳ عصر
آخرین ارسال: saberi
  پاک کردن فولدر های خالی در ویندوز ms.khassi 0 1,870 ۹۵/۱/۲۹، ۰۱:۰۸ عصر
آخرین ارسال: ms.khassi
  پیدا کردن پورت های باز و بستن راههای تهدیدات ms.khassi 2 3,664 ۹۴/۱۲/۲۷، ۰۸:۵۷ عصر
آخرین ارسال: sadegh001

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان