شما عضو این انجمن نبوده یا وارد نشده اید. لطفا برای مشاهده کامل انجمن و استفاده از آن وارد شوید یا ثبت نام کنید .

امتیاز موضوع:
  • 12 رأی - میانگین امتیازات: 3.17
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

[-]
کلمات کلیدی
در پوست تهران متخصص

متخصص پوست در تهران
متخصص پوست
متخصص پوست، یکی از رشته‌های تخصصی پوست می باشد که به درمان و تشخیص ضایعات و عوارض پوستی می پردازد. علاوه بر این یک متخصص پوست انواع روش‌های زیبایی مانند تزریق چربی صورت، انتقال چربی و فیلرها، جوانسازی پوست صورت و غیره جهت بهبود در زیبایی پوست صورت استفاده می کند. انتخاب متخصص پوست درتهران کار سختی نمی باشد و تنها با بازدید سایت پزشک متخصص پوست می توانید نیازهای انتخاب درستی داشته باشید.
جراحی بینی
دکتر عبدالحمید شریفیان متخصص انواع جراحی های زیبایی و دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
می باشد. جراحی بینی در تهران از پر طرف دار ترین جراحی های زیبایی می باشد و هر ساله درخواست جراحی بینی افزایش پیدا می کند و افراد مختلف و در هر سنی متقاضی انجام جراحی زیبایی بینی شود. پیدا کردن دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
احتیاج به دقت در موارد خاصی دارد مهمترین مسئله داشتن تخصص پزشک می باشد. سایت توسط دكتر عبدالحمید شریفیان و به منظور ارائه اطلاعات اساسی و پایه پیرامون اعمال جراحی زیبایی و پوست راه اندازی شده است. در این سایت شما می توانید ضمن به دست آوردن ایده ای كلی از اعمال جراحی زیبایی، پاسخ بعضی از سئوالات رایج را در قسمت «پرسش  و پاسخ» مشاهده نمایید. قسمت رسانه زیبایی شامل مطالب و فیلم های آموزشی در زمینه جراحی زیبایی و مصاحبه ها و اخبار سایت می باشد. چنانچه مایل هستید اطلاعات بیشتری درمورد اینجانب و آدرس مطب داشته باشید به قسمت «درباره من» و «تماس با من» مراجعه نمایید.
باعث سعادت بنده است كه ورود شما را به اين سايت خوش آمد بگويم. اين سايت توسط دكتر عبدالحمید شريفيان و به منظور ارائه اطلاعات اساسی و پايه پيرامون اعمال جراحی زيبايی راه اندازی شده است. در اين سايت شما مي توانيد ضمن به دست آوردن ايده ای كلی از اعمال جراحی زيبايی، پاسخ بعضی از سئوالات رايج را در قسمت «پرسش  و پاسخ» مشاهده نماييد. قسمت رسانه زیبایی شامل مطالب و فیلم های آموزشی در زمینه جراحی زیبایی و مصاحبه ها و اخبار سایت می باشد. چنانچه مايل هستيد اطلاعات بيشتری درمورد اينجانب و آدرس مطب داشته باشيد به قسمت «درباره من» و «تماس با من» مراجعه نماييد.
پاسخ
بهترین قرص پوست برای جوانسازی پوست ایمیدن هستش که من اصلش رو از درمارز خریدم برای همسرم  Heart love
پاسخ
اگر به پوست برسیم و مراقبت های لازم برای از بین بردن جوش و لک های صورت و همینطور جلوگیری از ایجاد چروک داشته باشید همیشه می تونید زیبایی طبیعی تون رو حفظ کنید بدون اینکه مجبور به انجام عمل های جراحی سخت و خطرناک باشید. از داروخانه آنلاین داروبوم می تونید هر نوع مکمل برای پوست و مو رو تهیه کنید.
پاسخ
(۰۰/۸/۱۷، ۰۴:۲۹ عصر)hosseinaziz نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
بهترین قرص پوست برای جوانسازی پوست ایمیدن هستش که من اصلش رو از درمارز خریدم برای همسرم  Heart love

واقعا درمارز داره ایمدین؟؟؟
پاسخ
مکمل کوکونات کلاژن هم محصول خوبیه. من از سایت درمارز کوکونات کلاژن انگلیسی رو خریدم و راضیم
پاسخ

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  جوانسازی پوست صورت salami 4 937 ۰۲/۸/۱۶، ۰۵:۵۹ عصر
آخرین ارسال: niloofar_mz
  پی آر پی صورت روشی طبیعی برای جوانسازی پوست marjan1999 1 330 ۰۲/۸/۴، ۰۸:۲۶ عصر
آخرین ارسال: maman-sara
  دکتر متخصص شقاق چه کسی است؟ ghazalpay 1 616 ۰۲/۳/۱۰، ۰۶:۱۴ عصر
آخرین ارسال: farzaneh
  بهترین دکتر بواسیر یا متخصص هموروئید در تهران ghazalpay 0 245 ۰۱/۱۱/۸، ۱۱:۱۲ عصر
آخرین ارسال: ghazalpay
  چگونه بهترین لنز رنگی را برای مطابقت با رنگ پوست خود انتخاب کنید؟ fafopi1806 0 364 ۰۱/۵/۶، ۱۱:۳۷ صبح
آخرین ارسال: fafopi1806
  بهترین متخصص ایمپلنت salami 1 790 ۰۱/۵/۵، ۰۳:۱۵ عصر
آخرین ارسال: miladmahdavi
  زرد شدن پوست وافزایش بیلی روبین sabalabnet 0 420 ۰۱/۱/۱۷، ۰۱:۵۱ عصر
آخرین ارسال: sabalabnet
  جوانسازی پوست صورت salami 2 832 ۰۰/۱۰/۱۹، ۰۴:۲۲ عصر
آخرین ارسال: hosseinaziz
  انواع پوست و لیزر موهای زائد علیرضا یعقوبی 0 438 ۰۰/۱۰/۱۸، ۰۱:۴۳ عصر
آخرین ارسال: علیرضا یعقوبی
  سلامت پوست hadis326 3 673 ۰۰/۱۰/۱۸، ۱۰:۱۴ صبح
آخرین ارسال: reyhanes7770

پرش به انجمن: