شما عضو این انجمن نبوده یا وارد نشده اید. لطفا برای مشاهده کامل انجمن و استفاده از آن وارد شوید یا ثبت نام کنید .

امتیاز موضوع:
  • 24 رأی - میانگین امتیازات: 2.29
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

[-]
کلمات کلیدی
چی باید شرکتم راهنمایی کنم؟ ثبت کار گرجستان تو شرکت کنید برای

برای ثبت شرکتم تو گرجستان باید چی کار کنم؟!! راهنمایی کنید !
برای اینکه بتونید تو کشور گرجستان شرکت ثبت کنید اول باید نوع شرکت خودتونو انتخاب کنید و بعد مدارک لازم را آماده کنید و سپس می توانید به مراجع قانونی مراجعه کرده و شرکت خودتونو ثبت کنید. شما میدونید اگه بخواهید در کشور گرجستان شرکت ثبت کنید چه مزیت هایی داره؟! با من باشید تا براتون بگم....
یکی از مزیت هاش اینه که میتونید حساب بانکی بین المللی داشته باشید. هیچ گونه تعرفه گمرکی دریافت نمیکنید. با این کار حقوق سرمایه گذاران خارجی با سرمایه گذاران داخلی برابر میشه و اتباع خارجی حق مالکیت صد درصدی میگیرند. بهتر است بدانید که قوانین تجارت در کشور گرجستان  بسیار راحت است. همین طور شما می توانید از قانون ایجاد منطقه آزاد تجار استفاده کنید. 
بهتره بدونید که تو کشور گرجستان میشه انواع حقوقی شرکت ها را ثبت کرد. ( مثل شرکت سهامی و شرکت مسئولیت محدود و..) در ضمن به یاد داشته باشید که شما میتونید به سایت کارا وارد شوید و اونجا دراین باره بیشتر بخونید.
 مراحل ثبت شرکت را در کارا دنبال کنید. 
پاسخ

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  19 راهنمایی جهت ثبت شرکت companyregister 0 341 ۰۱/۳/۷، ۰۲:۰۶ عصر
آخرین ارسال: companyregister
  برای ثبت شرکت سهامی عام چه مدارکی باید فراهم شود؟ kara 1 1,107 ۹۷/۶/۲۱، ۰۵:۱۶ عصر
آخرین ارسال: comreg

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان