شما عضو این انجمن نبوده یا وارد نشده اید. لطفا برای مشاهده کامل انجمن و استفاده از آن وارد شوید یا ثبت نام کنید .

امتیاز موضوع:
  • 44 رأی - میانگین امتیازات: 2.84
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

[-]
کلمات کلیدی
شما سخنان زندگی را تغییر استیو الهام‌بخش خواهد داد از که جابز کاری

سخنان الهام‌بخش از استیو جابز که زندگی کاری شما را تغییر خواهد دا
موفقیت‌های فراوان استیو جابز یک شبه به وقوع نپیوسته‌اند.
استیو جابز سال‌ها سخت کار کرد و با اراده و پشتکار فراوان شرکتی مانند Apple را ساخت. اگر شما به اختراعات او مانند مک‌بوک، آی‌فون و تمام آن‌چه که انجام داده فکر کنید، متوجه می‌شوید که کارهای استیو جابز روش زندگی ما را به طرز شگفت‌آوری تغییر داده است.
به لطف سخنرانی‌های پربار او، ما می‌توانیم به اخلاق کاری و دلایل موفقیت‌های او پی ببریم. به منظور کمک به رسیدن شما به اهداف شغلی‌تان، ما ۲۵ تا از بهترین دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
را جمع‌آوری کرده‌ایم تا از آن‎‌ها الهام بگیرید و سپس رویاهای خود را به حقیقت پیوند بزنید.

نقل قول: استیو جابز می‌گوید: چیزهای مورد علاقه‌ی من در زندگی هیچ قیمتی ندارند، کاملا روشن است که باارزش‌ترین منبع برای ما زمان است.
نقل قول: من (استیو جابز) به همه‌ی کارهایی که انجام دادم و کارهایی که انجام ندادم افتخار می‌کنم، نوآوری یعنی گفتن نه به هزاران چیز دیگر.
نقل قول: کار شما بخش اعظم زندگی شما را پر خواهد کرد و شما فقط زمانی احساس رضایت از زندگی خواهید داشت که چیزی را انجام دهید که معتقدید کار بزرگی است. تنها راه انجام کارهای بزرگ این است که عاشق چیزی باشید که انجام می‌دهید. اگر هنوز آن چیز را پیدا نکرده‌اید، هم‌چنان دنبالش بگردید، جا نزنید. مثل تمام مسائلی که به قلب و احساسات مربوط می‌‍شوند، هر زمان که آن را پیدا کردید خود به خود متوجهش خواهید شد.
نقل قول: استیو جابز می‌گوید: شجاعت پیروی و دنبال کردن ندای قلبی و شهود خود را داشته باشید، آن‌ها می‌دانند شما واقعا چه چیزی می‌خواهید.
نقل قول: فکر می کنم اگر کاری را بسیار خوب انجام داده اید، حال وقت آن است که بروید و کارهای فوق العاده‌ی دیگری انجام دهید، نه این که بمانید و آن کار خوب را تماشا کنید. همیشه به دنبال کار خوب بعدی باشید.
نقل قول: گاهی اوقات که شما می‌خواهید نوآوری کنید، اشتباهاتی صورت می‌دهید. بهترین کار این است که به سرعت به اشتباهات خود اعتراف کنید و به دنبال بهبود دیگر نوآوری‌های خود باشید.
نقل قول: اگر یک نجار بودید و  می خواستید یک صندوق چوبی زیبا بسازید، هرگز این فکررا به ذهن خود راه ندهید که پشت صندوق “تخته سه لا” کار کنید. درست است که این قسمت از صندوق همیشه رو به دیوار است و هیچکس آن را نخواهد دید، اما خود شما از وجود آن تخته نا مرغوب خبر دارید. پس تصمیم درست را بگیرید و یک قطعه چوب مرغوب برای پشت استفاده کنید. تا شب آسوده و راحت سر به بالین بگذارید: زیبایی و کیفیت هر دو باید در کنار هم باشند.
نقل قول: سادگی، کلمه‌ی بسیار مقدسی است، به دست آوردن سادگی سخت‌تر از پیچیدگی است زیرا شما باید به‌سختی کار کنید تا تفکر خود را سامان دهید و آن را ساده نمایید.
نقل قول: کیفیت مهمتر از کمیت است. اداره یک خانه خیلی بهتر از دو خانه خواهد شد.
نقل قول: استیو جابز می‌گوید: ثروتمندترین فرد گورستان بودن برای من مهم نیست، بلکه برای من مهم است که هنگام خواب با خود بگویم من کار خارق العاده ای انجام داده‌ام.
نقل قول: آن‌هایی که به اندازه‌ی کافی دیوانه هستند، باور دارند که می‌توانند جهان را تغییر دهند و آن‌ها همان کسانی هستند که این کار را می‌کنند.
نقل قول: زمان برای شما محدود است، پس وقت خود را برای زندگی دیگران تلف نکنید. با عقاید تعصب آمیز به دام نیافتید. به گونه ای زندگی نکنید که نتیجه ی افکار افراد دیگری باشید. نگذارید سر و صداهای افکار دیگر باعث شود به صدای درونی خود گوش نکنید. از همه مهم‌تر، جرئت آن را داشته باشید که از قلب خود پیروی کنید.
نقل قول: ما دقیقا مشتاق انجام همان کارهایی هستیم که انجام می‌هیم.
نقل قول: نمی توانید آینده را دریابید؛ ولی می توانید گذشته را ببینید، شاید همان اتفاقات گذشته، آینده‌تان را شکل دهند. باید به چیزی باور داشته باشید: سرنوشت، زندگی، اعمال، و یا هر چیز دیگری. همین‌ها هستند که تمام تفاوت‌ها را در زندگی من پدید آورده‌اند.
نقل قول: معیار کیفیت باشید. بعضی ها به محیط هایی که در آ‌ها از فرد انتظار تعالی می رود، عادت ندارند.
نقل قول: هر روز صبح، در ۳۳ سال گذشته به آینه نگاه می کردم و از خودم می پرسیدم: اگر امروز آخرین روز زندگی من باشد، آیا امروز می خواهم همان کاری را که قرار است انجام دهم، انجام دهم؟ و هرگاه پاسخ این سوال‌ها نه بود، اما من متوجه می‌شدم من نیاز دارم تغییراتی را در جهان ایجاد کنم.
نقل قول: استیو جابز می‌گوید: من معتقدم نیمی از آن‌چه که کارآفرینان موفق را از کارآفرینان غیرموفق جدا می‌کند، پشتکار است.
نقل قول: اپل چیست؟ اپل برای افرادی است که خارج از جعبه فکر می‌کنند، مردمی که می‌خواهند از رایانه استفاده کنند و به کمک آن جهان را تغییر دهند. چیزهایی را ایجاد کنند که متفاوت است و برای انجام یک کار ساخته نشده است.
نقل قول: لازم نیست اشیا دنیا را تغییر دهند تا مهم محسوب شوند.
نقل قول: تکنولوژی هیچ چیز نیست، آن‌چه که مهم است، این است که شما ایمان داشته باشید که مردم اساسا خوب و هوشمند هستند. اگر شما ابزاری به آن‌ها بدهید آن‌ها کارهای فوق‌العاده با آن انجام خواهند داد.
نقل قول: من بیشتر جذب کارهایی شده ام که حال و هوای انقلابی داشتند. دلیلش را نمی‌دانم! شاید چون این کارها سخت‌تر هستند، از نظر احساسی بسیار اضطراب آورند و در حین انجام آن معمولا وارد دوره ای می‌شوید که همه اطرافیان معتقدند شما شکست خورده‌اید.
نقل قول: سود واقعی، این بود که من به اپل برنگشتم تا فرصتی به دست بیاورم . من درکل عمربسیار خوش شانس بوده ام و این هم یکی از آن شانس های زندگی من است. وقتی ۲۵ ساله بودم ثروت خالص من حدود ۱۰۰ میلیون دلار بود. تصمیم گرفتم اجازه ندهم این سرمایه زندگی ام را تباه کند. به هیچ وجه نمی توانستم همه این پول را خرج کنم و به نظر من ثروت چیزی نیست که بتواند ارزش نبوغ انسان را مشخص کند.
نقل قول: مدل کسب و کار من گروه Beatles است. آنها چهار پسر بودند که گرایش‌های منفی یکدیگر را کنترل می‌کردند؛ آنها یکدیگر را متعادل می‌ساختند و کلیت برای آن‌ها بزرگ‌تر از مجموع بخش‌ها بود.
نقل قول: به یاد آوردن روزی را که قرار بر این است بمیرم، بهترین راه برای جلوگیری از ترس از دست دادن می‌دانم. شما در حال حاضر هم عادی هستید، پس هیچ دلیلی برای دنبال نکردن رویاهای قلبی خود ندارید. از نظر استیو جابز هر روز صبح باید فکر کنی شاید روز آخر زندگی توست و براساس آن چیزهایی را که می‌خواهی انجام دهی پیدا می‌کنی.
نقل قول: اخراج شدن از اپل بهترین اتفاقی بود که تاکنون افتاده بود، سنگینی موفقیت با سبکی یک شروع جدید جایگزین شده بود. این اتفاق به من (استیو جابز) کمک کرد تا برای ورود به یکی از خلاقانه‌ترین دوران زندگیم وارد شوم.
ثبت دامنه و فروش هاست، سامانه پیامک، طراحی سایت، خدمات شبکه
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
  | دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

sms: 10004673  - 500021995
پاسخ

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  مهاجرت کاری به ایتالیا reyhanes7770 2 1,123 ۰۱/۱۲/۱۳، ۱۲:۵۷ عصر
آخرین ارسال: Minakiyani
  افسردگی چه تاثیری بر روی زندگی دارد reyhanes7770 0 560 ۰۰/۶/۲۴، ۱۰:۰۶ صبح
آخرین ارسال: reyhanes7770
  اخذ ویزا کاری کانادا reyhanes7770 0 498 ۰۰/۶/۱۷، ۱۱:۱۰ صبح
  زندگی شاد داشتن چیست؟ reyhanes7770 0 507 ۰۰/۴/۱۳، ۱۱:۲۰ صبح
  اقامت کاری کشور فرانسه reyhanes7770 0 506 ۰۰/۳/۲۳، ۰۴:۵۲ عصر
  مهاجرت کاری به خارج reyhanes7770 0 516 ۰۰/۳/۱۳، ۰۲:۴۰ عصر
  آیا یک کارآفرین خوب مدیرعامل خوبی هم خواهد بود؟ نسیم 0 954 ۹۶/۱۲/۱۹، ۰۵:۳۷ عصر
آخرین ارسال: نسیم
  چطور در مصاحبه های کاری در مورد حقوق بیشتر مذاکره کنیم؟ سحر 1 1,252 ۹۶/۱۱/۲۳، ۰۷:۱۱ عصر
آخرین ارسال: farnaz
  چرا ترفیع دادن کارمندان بر اساس سابقه کاری غلط است نگار 1 1,344 ۹۶/۷/۲۹، ۱۱:۴۷ صبح
  چند روش برنامه ریزی مناسب برای زندگی یک کارآفرین farnaz 0 1,302 ۹۶/۲/۳۰، ۰۳:۵۰ صبح

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان