شما عضو این انجمن نبوده یا وارد نشده اید. لطفا برای مشاهده کامل انجمن و استفاده از آن وارد شوید یا ثبت نام کنید .

امتیاز موضوع:
  • 49 رأی - میانگین امتیازات: 2.69
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

[-]
کلمات کلیدی
در تبلیغات بهترین های اینترنت روش

بهترین روش های تبلیغات در اینترنت
سلام
از دوستان عزیزی که تاحالا تواینترنت تبلیغ کردند ممنون میشم تجربشونو به اشتراک بذارند

بنظرتون بهترین راه تبلیغات در اینترنت چیه؟

بر اساس تجربتون کدوم روش تبلیغاتی تو اینترنت موثرتره؟(پاپ آپ,ایمیل,اسپمرها,تبلیغات بنری, یا.....)
پاسخ
به نظر من تبلیغ تو صفحات اجتماعی خوبه و جواب میده. من تو سایتهای نیازمندی و آگهی هم تبلیغ کرده بودم.
به پاپ آپ اصلا فکر نکنین چون مضخرفه و کسی توجه نمی کنه
پاسخ
 سپاس شده توسط saberi
سلام
تبلیغات بنری تو سایت های پربازدید و معروف - صفحات اجتماعی مخصوصا اینستاگرام و تلگرام
پاسخ
 سپاس شده توسط saberi
با نظر دوستان موافقم ولی من تبلیغات ایمیلی رو ترجیح میدم چون فکرشو بکنین که اگه روزی مثلا به 1000 نفر ایمیل ارسال کنین اگه فقط 500 نفر بخونن و از اینها هم 10 نفرشون مشتری بشن کافیه.
گوگل ادز هم خوبه ولی واسه ایران نمی صرفه و خوب نیست و متاسفانه باید آدرس رو تایپ کنی (فیلترینگ)
پاسخ
 سپاس شده توسط saberi
آیا شما هم از تجربه خرید و فروش متمایز و جذاب بیزاپ لذت می‌برید؟ دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
به عنوان یکی از پرطرفدارترین و محبوب‌ترین برنامه‌های خرید و فروش آنلاین در ایران، با امکانات چندبعدی و خدمات جذاب خود، توانسته است جایگاه منحصر به فردی در بازار ایران ایجاد کند.

اگر شما هم می‌خواهید از امکانات گسترده بیزاپ بهره‌مند شوید و تجربه خرید و فروشی منحصر به فرد را تجربه کنید، حتماً این اپلیکیشن را دانلود کنید. با بیزاپ، امکان مقایسه قیمت‌ها، دریافت تخفیفات و پیشنهادهای ویژه، ارتباط مستقیم با فروشندگان و خریداران، و ارسال بازخورد و ارزیابی بهره‌وری از خدمات را خواهید داشت.

بیزاپ، همواره به بهبود تجربه خرید و فروش کاربران و توسعه کسب‌وکارهای محلی متمرکز است. با ارائه راهکارهای نوآورانه و پیشرو، این پلتفرم به توسعه و رشد اقتصادی کشور نیز کمک کرده و به یکی از برندهای برتر و معتبر در زمینه خرید و فروش آنلاین تبدیل شده است.

با دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
، به تجربه خرید و فروشی منحصر به فرد دست پیدا کنید و از امکانات و خدمات جذاب آن بهره‌مند شوید. دانلود کنید و تجربه‌ای جدید از خرید و فروش آنلاین را تجربه کنید.
پاسخ

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  کنترل نمایش تبلیغات و متوقف کردن تبلیغات هدفمند گوگل afshin21 2 2,278 ۰۱/۱/۱۶، ۰۳:۲۴ عصر
آخرین ارسال: fereshte2
  چگونه در اینترنت تبلیغات کنیم ms.khassi 5 3,000 ۰۰/۱۲/۲۴، ۰۱:۴۶ عصر
آخرین ارسال: fereshte2
  تبلیغات اینترنتی چیست؟ hasanem 2 736 ۹۸/۸/۲۴، ۰۵:۱۶ عصر
آخرین ارسال: mohigamof
  اتصال به بهترین شبکه اینترنت از لحاظ کیفیت، اعطای سرویس جدید گوگل saberi 2 3,424 ۹۶/۶/۱، ۱۱:۲۳ عصر
آخرین ارسال: saberi
  جلوگیری از نمایش تبلیغات در سایت ها neda 0 1,682 ۹۴/۱۱/۱، ۰۴:۴۸ عصر
آخرین ارسال: neda

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان