شما عضو این انجمن نبوده یا وارد نشده اید. لطفا برای مشاهده کامل انجمن و استفاده از آن وارد شوید یا ثبت نام کنید .

امتیاز موضوع:
  • 22 رأی - میانگین امتیازات: 2.91
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

[-]
کلمات کلیدی
در گزینه برنامه اندروید مشکل غیرفعال های شدن نصب لغو uninstall

مشکل غیرفعال شدن گزینه لغو نصب در برنامه های اندروید (غیرفعال شدن U
سلام مجدد
من یه بازی نصب کردم و الان میخوام پاکش کنم ولی گزینه آنیستال کار نمی کنه و غیر فعال شده 

کسی می تونه کمک کنه؟
مرسی
پاسخ
سلام

یکی از مشکلات رایج در بین کاربران گوشی های اندروید غیرفعال شدن گزینه ی Uninstall هنگام حذف یک بازی یا برنامه می باشد که با توجه به قابلیت مدیر شدن آن برنامه این مشکل به راحتی قابل حل میباشد ، تعدادی از برنامه های علاوه بر نصب نیاز به مدیر شدن در دستگاه کاربر را نیز خواستار شده و همین امر باعث غیرفعال شدن گزینه ی Uninstall میشود .

[تصویر:  do.php?img=4089]

درصورتی که میخواهید یک برنامه و یا بازی را از گوشی خود پاک کنید اما گزینه ی لغو نصب (Uninstall) غیرفعال است، کافیست مراحل زیر را انجام دهید:

وارد تنظیمات گوشی شده و بخش Security را انتخاب کنید
در گوشی های اندروید ۶ به بالا بخش Lock Screen And Security را انتخاب کنید

[تصویر:  do.php?img=4090]

سپس بخش Device Administrators را انتخاب کنید
در گوشی های اندروید ۶ به بالا ابتدا بخش Other Security Settings سپس بخش Device Administrators را انتخاب کنید

[تصویر:  do.php?img=4091]

در این قسمت تمامی برنامه هایی را که قبلا به عنوان مدیر دستگاه قبول کرده اید وجود دارد و میتوانید با انتخاب برنامه ی مورد نظر آن را غیرفعال کنید

[تصویر:  do.php?img=4092]

گزینه ی Deactivate را انتخاب کنید

[تصویر:  do.php?img=4093]

پس از انجام مراحل بالا گزینه ی Uninstall فعال شده و میتوانید به راحتی برنامه ی مورد نظر را پاک کنید

[تصویر:  do.php?img=4094]

پاسخ
 سپاس شده توسط mesterweb ، saberi
خیلی ممنونم کمک بزرگی کردین مشکلم حل شد به کمک شما
پاسخ
 سپاس شده توسط نگار
خواهش می کنم
موفق باشین
پاسخ

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  حل مشکل خطای camera failed یا هشدار دوربین ناموفق بود در اندروید saberi 0 3,086 ۹۷/۳/۱۶، ۱۲:۳۸ صبح
آخرین ارسال: saberi
  رفع خطاهای گوگل پلی و مشکل نصب برنامه و خطای تجزیه در اندروید saberi 0 2,759 ۹۷/۳/۱۴، ۰۴:۰۷ صبح
  مشکل ریست و خاموش و روشن شدن مداوم گوشی اندروید saberi 1 2,160 ۹۷/۳/۳، ۱۱:۵۱ صبح
آخرین ارسال: ms.khassi
  چطور دسترسی‌های یک برنامه‌ را در اندروید تغییر دهیم؟ نگار 0 1,098 ۹۷/۱/۱۵، ۰۵:۲۲ صبح
آخرین ارسال: نگار
  رفع مشکل وای فای در اندروید bahram 0 1,370 ۹۶/۶/۱۶، ۱۱:۰۶ صبح
آخرین ارسال: bahram
  آموزش پاک کردن تاریخچه‌ (History) مرورگرها و برنامه های اندروید elshan 0 1,827 ۹۶/۵/۳۱، ۰۱:۱۹ عصر
آخرین ارسال: elshan
  آموزش حل مشکل عدم اتصال به اینترنت در حالت HotSpot اندروید saberi 2 6,208 ۹۵/۸/۱۳، ۱۰:۵۸ عصر
آخرین ارسال: ms.khassi
  جلوگیری از نمایش تبلیغات برنامه های اندروید saberi 1 2,577 ۹۵/۷/۲۳، ۰۳:۰۵ عصر
  مشکل در کانکت شدن به جیمیل در گوشی اندروید saberi 2 2,390 ۹۵/۶/۲، ۰۶:۱۶ عصر
آخرین ارسال: mesterweb
  غیرفعال کردن شارژ سریع در گلکسی های سامسونگ و دلیل انجام این کار saberi 0 1,974 ۹۵/۴/۳۱، ۰۷:۳۲ عصر

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان