شما عضو این انجمن نبوده یا وارد نشده اید. لطفا برای مشاهده کامل انجمن و استفاده از آن وارد شوید یا ثبت نام کنید .

امتیاز موضوع:
  • 51 رأی - میانگین امتیازات: 3.18
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

[-]
کلمات کلیدی
سرفیس تمام‌ با یک عیار بازگشت مایکروسافت ویندوزموبایل surface گوشی

بازگشت مایکروسافت با یک گوشی تمام‌ عیار !
مایکروسافت مدت‌ها است که گوشی جدیدی معرفی نکرده و حالا مدیرعامل این شرکت، صحبت‌هایی کرده است که وجود سرفیس فون را جدی‌تر می‌کند.

مدت‌ها است که شایعات مربوط به سرفیس فون، پرچم‌دار اختصاصی مایکروسافت به گوش می‌رسد. علاوه بر رندرهای فاش شده‌ی منتسب به این گوشی، اخیرا بنچمارک‌های مربوط به سرفیس فون نیز فاش شده است. از طرفی محصولات سری سرفیس مانند، سرفیس بوک، سرفیس پرو و همچنین سرفیس استودیو، نظر مثبت کاربران و کارشناسان را به خود جلب کرده‌اند و به نظر همه چیز برای اضافه شدن یک گوشی به این خانواده مهیا است. 
در همین راستا، ساتیا نادلا، مدیرعامل مایکروسافت اظهار نظر جالبی کرده است: «ما نمی‌خواهیم پیرو دیگران باشیم و سؤال این است که ما چه چیز را می‌توانیم وارد این صنعت کنیم؟ برای پاسخ این سؤال، من تمام فرم‌فکتورهای موجود، تکنولوژی‌های مرتبط با آن‌ها و حتی هوش مصنوعی به‌کار رفته در آن‌ها را بررسی کردم.» وی در ادامه گفته است: «ما در بازار موبایل باقی خواهیم ماند، اما نه به شکلی که رهبران این بازار آن را تعریف کرده‌اند؛ بلکه با محصولی منحصربه‌فرد، کامل و تمام‌عیار.»
این صحبت‌ها، طرفداران مایکروسافت و گوشی‌های مبتنی بر ویندوز موبایل را دلگرم می‌کند و موفقیت مایکروسافت در طراحی لپ‌تاپ، تبلت هیبریدی و کامپیوتر بدون کیسِ خانواده سرفیس نیز معرفی یک گوشی متفاوت و جذاب را به آن‌ها نوید می‌دهد.

شایعه شده است که مایکروسافت در سرفیس فون (Surface phone) خود، از پردازنده‌ی ساخت اینتل بهره خواهد برد و این گوشی قادر است، اپلیکیشن‌های یونیورسال را همچون کامپیوترهای دسکتاپ و از طریق قابلیت Continuum روی نمایشگرهای بزرگ اجرا کند.

پاسخ
 سپاس شده توسط نسیم ، نسرین ، saberi ، elshan ، mesterweb ، tak ، mitra
مایکروسافتم فقط بلد همش بگه یه گوشیه تمام عیار میخواد بده بیرون الان فکر کنم یه چند سالی هست که داره همینو میگه الان فکر کنم همه منتظره سرفیس موبایل هستن که بیاد ولی اونم معلوم نیست کی میخواد بده بیرون .
پاسخ
من یه مدت شدید عاشق ویندوزفون بودم ولی بعد یه مدت فهمیدم ویندوزفون یه زندان رنگیه
خیلی بده یه اپ بخوای بعد بگه نداریم مشابهشو میخوای  laugh

بعدم اومد واسه گوشیم نسخه پیشنمایش ویندوز 10 رو داد ولی خودش نداد ما موندیم یه گوشی پر باگ بدون هیچ اپی با یه ظاهر فوق العاده تکراری
پاسخ
(۹۵/۹/۶، ۱۱:۴۴ عصر)محمد نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
من یه مدت شدید عاشق ویندوزفون بودم ولی بعد یه مدت فهمیدم ویندوزفون یه زندان رنگیه
خیلی بده یه اپ بخوای بعد بگه نداریم مشابهشو میخوای  laugh

بعدم اومد واسه گوشیم نسخه پیشنمایش ویندوز 10 رو داد ولی خودش نداد ما موندیم یه گوشی پر باگ بدون هیچ اپی با یه ظاهر فوق العاده تکراری

دوستی که اطلاعاتتون انقدر در پایینه چرا میاین نظر میدین هنوز اسم سیستم عاملم بلد نیستین بگین و تو دوره ویندوز 8.1 موندین بعد میاین نظرات کارشناسیم میدین؟ گوشی پر از باگ و بدون هیچ اپی!!! خیلی باحالی ... چند سال دیگه که ما گوشیمونو وصل کرده بودیم به مانیتور و در حال کار با فتوشاپ و اتوکد بودیم شما و امثال شما دارین با گوشیتون آهنگ گوش میدینو همزمان باهاش چشتونو کردین تو یه صفحه کوچیک و دارین کلش بازی میکنین و ذوق میکنین که به به چه کار بزرگی دارین انجام میدین
پاسخ
مشکل از اینها نیست مشکل از اندرویده که توقعشون از تکنولوژی رو برده پایین وقتی بهترین بازی زندگیشون میشه کلش خوب طبیعیه که اپلیکیشن های طراحی موبایل رو هم به فتوشاپ ترجیح میدن . الان چند ساله هر روز یه گوشی جدید معرفی میشه همه هم شبیه هم تنها فرق موبایلها شده حاشیه ، کیفیت دوربین و صفحه نمایش وقتی هم که مایکروسافت میاد این قابلیت فوق العاده کاربردی رو معرفی میکنه با نظرات مسخرشون از این سیاست ایراد میگیرن . جواب قانع کننده ای هم که ندارن
پاسخ
 سپاس شده توسط نسیم

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  نحوه رجیستری گوشی های چند سیم کارت و فعال کردن اسلات دوم این گوشی‌ نسیم 0 1,403 ۹۷/۸/۲۶، ۰۱:۵۶ عصر
آخرین ارسال: نسیم
  کنترل کامل گوشی در ویندوز10 با اپلیکیشن Your Phone مایکروسافت hoboot 0 1,578 ۹۷/۲/۲۰، ۱۰:۳۵ عصر
آخرین ارسال: hoboot
  بازگشت احتمالی گوشی های سری N نوکیا soraya 1 1,578 ۹۷/۲/۱۰، ۱۰:۵۹ صبح
آخرین ارسال: mesterweb
  پایش اطلاعات گوشی های کارکرده در طرح رجیستری و شناسایی گوشی های خا saman 0 1,229 ۹۶/۱۱/۲۵، ۰۷:۵۱ عصر
آخرین ارسال: saman
  گارانتی گوشی موبایل چیست و آیا بهتر است گوشی با گارانتی بخریم؟ hoboot 2 1,710 ۹۶/۷/۱۹، ۰۲:۰۸ صبح
آخرین ارسال: shahram20
  مایکروسافت به فروش گوشی های هوشمند لومیا تا پایان سال 2016 پایان می saman 1 2,236 ۹۵/۶/۲۵، ۰۵:۳۰ عصر
آخرین ارسال: farnaz
  آیا میتوان گوشی را در حال شارژ تمام شب رها کرد؟ ms.khassi 0 1,735 ۹۵/۶/۸، ۰۷:۰۶ عصر
آخرین ارسال: ms.khassi
  درآمد سه ماه اپل از iphone با تمام عمر اندروید برابری کرد! ms.khassi 0 1,948 ۹۴/۱۱/۴، ۰۳:۵۳ صبح
آخرین ارسال: ms.khassi
  انتشار تصویر نسخه سفید رنگ گوشی مایکروسافت لومیا ۹۵۰ saberi 0 2,103 ۹۴/۶/۱۰، ۰۳:۱۲ صبح
آخرین ارسال: saberi

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان