شما عضو این انجمن نبوده یا وارد نشده اید. لطفا برای مشاهده کامل انجمن و استفاده از آن وارد شوید یا ثبت نام کنید .

امتیاز موضوع:
  • 46 رأی - میانگین امتیازات: 3.22
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

[-]
کلمات کلیدی
محتویات فلش مشکل نمایش ندادن

مشکل نمایش ندادن محتویات فلش
سلام دوستان
یک فلش دارم که تمام فایلهای داخل آن مخفی شدند و هیچ راهی برای اینکه آنها را از حالت مخفی در بیاورم پیدا نکردم
لطفا کمک کنید
پاسخ
سلام
از Folder Options ، تب View و Show hidden files رو بزنید.تیک گزینه Hide protected operating system files رو هم بردارید
پاسخ
 سپاس شده توسط mitra ، saberi ، artoor ، mesterweb ، farnaz ، elshan ، neda
ممنون اینکارو کردم ولی نشد. تو ماهواره که میذارم فایل هارو نشون میده ولی تو کامپیوتر نه
چیکار کنم
پاسخ
پس حتما ویروسی شده و باید ویروس کشی کنین
پاسخ
 سپاس شده توسط saberi ، artoor ، mesterweb ، farnaz ، elshan
چندبار با آنتی ویروس تست کردم ولی ویروس پیدا نکرد. نمیدونم دیگه باید چیکار کنم
پاسخ
باید منتظر باشی ببینی بقیه دوستان چه راه حلی دارن
فعلا با اجازه
پاسخ
بله مرسی
پاسخ
با استفاده از روشی که دوستمون به شما گفتند یعنی انتخاب Show hidden files , folders and drives و غیر فعال کردن گزینه Hide protected operating system files شما میتونید فایل های مخفی رو ببینید ولی برای اینکه این فایلها از حالت مخفی خارج بشن شما میتونید با یک دستور تمامی اطلاعات خودتون رو از حالت Hidden و System خارج کنید ، با اجرای دستور زیر در Command اینکار انجام میشه
در قسمت RUN دستور CMD را تایپ میکنیم

*محتوای این قسمت تنها برای اعضای انجمن قابل مشاهده می باشد. *

و به جای * نام درایو مد نظرتون (فلش مموری) رو میگذارید ، مثلا اگر فلش مموری شما در درایو F قرار داره به اینصورت می نویسید:

*محتوای این قسمت تنها برای اعضای انجمن قابل مشاهده می باشد. *
سعی می کنم  به زودی درباره super hidden و این دستور توضیح کاملتری بدم.

موفق باشید
ثبت دامنه و فروش هاست، سامانه پیامک، طراحی سایت، خدمات شبکه
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
  | دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

sms: 10004673  - 500021995
پاسخ
 سپاس شده توسط mitra ، ms.khassi ، artoor ، mesterweb ، farnaz ، elshan ، neda
خیلی زحمت کشیدین مشکلم حل شد خیلی عالی بود فکرشم نمی کرد درست شه
پاسخ
 سپاس شده توسط saberi

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  آموزش رفع مشکل نشان ندادن عکس در نتایج جستجو گوگل mesterweb 2 2,588 ۹۹/۲/۳۰، ۱۰:۵۱ صبح
آخرین ارسال: parisa1398
  مشکل نمایش ندادن عکس در Thumbnail در ویندوز ۷ fatima 2 5,188 ۹۴/۱۱/۱۶، ۱۱:۰۸ عصر
آخرین ارسال: ms.khassi

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان