شما عضو این انجمن نبوده یا وارد نشده اید. لطفا برای مشاهده کامل انجمن و استفاده از آن وارد شوید یا ثبت نام کنید .

امتیاز موضوع:
  • 227 رأی - میانگین امتیازات: 2.87
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

[-]
کلمات کلیدی
علت در کانکت یابی به نشدن تاپ اینترنت لپ

علت یابی در کانکت نشدن لپ تاپ به اینترنت
یکی از مشکلاتی که در ویندوز 8 دیده می شود، متصل نشدن به اینترنت و پیدا نشدن وای فای است. این مشکل در لپ تاپ ها دیده می شود و به چند کلیک ساده می توان آن را رفع کرد.
اگه مودم وای فای دارید و لپ تاپ رو از طریق وای فای به اینترنت وصل می کنید احتمال زیاد مشکل وای فای Limited یا Limited Access را مشاهده کرده اید. همون علامت تعجب زرد رنگ که روی آنتن وای فای میخوره و وقتی موس رو میبرید روش می زنه Limited  و پایین ترش می زنه No Internet Access.

به Network and Sharing Center بروید.

برای اینکار یا روی آنتن وای فای کلیک راست کنید و Open Network and Sharing Center رو بزنید یا در کنترل پنل پیداش کنید . روی کانکشن وای فای کلیک کنید و گزینه Properties را بزنید . البته می تونید از سمت چپ ، گزینه Change Adapter Settings را هم انتخاب کنید و روی کانکشن وای فای کلیک راست و Properties را بزنید.

[تصویر:  do.php?img=1201]

بعد روی گزینه Configure کلیک کنید

[تصویر:  do.php?img=1202]

بعد به تب Power Management بروید و تیک گزینه اول را بردارید و OK کنید .

[تصویر:  do.php?img=1204]

این گزینه میگوید: به کامپیوتر اجازه بده تا برای ذخیره انرژی ، این دستگاه ( وای فای ) رو خاموش کنه که با برداشتن تیک غیر فعال میشه

به همین سادگی مشکل وای فای Limited حل خواهد شد. البته یادتون باشد این راه حل واسه زمانی است که شما می دونید که تنظیمات مودم درسته و قبلا به اینترنت وصل می شدید.

آرامشت را به هیچ کس و هیچ چیز وابسته نکن  تا همواره در آرامش باشی... 
پاسخ
 سپاس شده توسط saberi ، mesterweb ، elshan ، farnaz ، sara67 ، saman ، nader12 ، سحر ، نسیم ، tak ، نگار ، sadegh001 ، mitra ، soraya ، shahram20 ، ahmad20 ، sima ، saye.tanha ، araam ، hoboot ، shahab ، soroush ، kimiya ، fatima ، sahel ، نسرین ، afshin21
اگر برای کانکت شدن به وای فای , در وارد کردن رمز ورود دچار مشکل شدید و مودم رمز رو یا قبول نکرد  یا تعداد کارکتر رو رد کرد

باید بصورت دستی اقدام به راه اندازی یک پروفایل وایرلس کنید

1- به مسیر منوی Network and sharing center < Control Panel

2- Setup a new connection or network را انتخاب کنید

3- manually connect to a wireless network را انتخاب کنید

4-  Network Name را وارد کنید همون  اسمی که به مودم خود داده اید

5- Security Type را به حالت WEP یا هر حالتی که در تنظیمات مودم است قرار دهید

6- Encryption Type رو هم انتخاب کنید اگه غیرفعال بود که هیچی

7- در قسمت Security Key رمز عبور اتصال به وای فای را وارد کنید

8- Next رو بزنید
آرامشت را به هیچ کس و هیچ چیز وابسته نکن  تا همواره در آرامش باشی... 
پاسخ
 سپاس شده توسط mesterweb ، elshan ، farnaz ، saberi ، sara67 ، saman ، nader12 ، سحر ، نسیم ، tak ، نگار ، sadegh001 ، mitra ، soraya ، ahmad20 ، sima ، saye.tanha ، araam ، soroush ، kimiya ، fatima ، sahel ، afshin21
مرسی خیلی خوب بود مچکرم
پاسخ
 سپاس شده توسط ms.khassi
با سلام و عرض ادب
بابت راه حل خوبتون ممنونم
پاسخ
 سپاس شده توسط ms.khassi
با تشکر از شما و آموزش خوبتون
برای تشکر از دکمه لایک و اعتباردهی استفاده کنین happy
پاسخ
 سپاس شده توسط ms.khassi
سلام من این کارارو که گفتید انجام دادم ولی باز وصل نشدم به اینترنت. باید چیکار کنم ؟؟؟
پاسخ
(۹۶/۱۱/۲۷، ۱۱:۴۲ صبح)مهمان نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام من این کارارو که گفتید انجام دادم ولی باز وصل نشدم به اینترنت. باید چیکار کنم ؟؟؟
 سلام
تست کنین گوشی یا تبلت شما به وایفای وصل میشه یا نه؟
اگه وصل نمیشه باید مودم رو ریست کنین
و اینکه مطمئن باشین در تنظیمات مودم دسترسی دستگاه ها رو محدود نکرده باشین . مثلا مک آدرس دستگاه ها رو وارد کرده باشین و فقط اون دستگاه هایی که تعریف شدن تو مودم بتونن وصل شن

پاسخ
 سپاس شده توسط mesterweb ، نسیم ، نگار ، sadegh001 ، mitra ، saberi ، soraya ، saman ، sima ، saye.tanha ، araam ، soroush ، kimiya ، afshin21
سلام ممنون از کمکتون ولی من اینکارارو کردم درست نشد
البته تا همین دیشب کار میکرد صب پاشدیم خطا داده با گوشیمو لبتاب دیگه هم وصل میشم کار میکنه ولی لبتابه خودم کار نمیکنه
پاسخ
(۹۶/۱۱/۲۹، ۰۲:۱۶ صبح)مهمان نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام ممنون از کمکتون ولی من اینکارارو کردم درست نشد
البته تا همین دیشب کار میکرد صب پاشدیم خطا داده با گوشیمو لبتاب دیگه هم وصل میشم کار میکنه ولی لبتابه خودم کار نمیکنه

سلام احتمالا یه سری تنظیمات به هم خورده
بهتره کانکشن های اینترنت این لپ تاپ رو پاک کنین و بعد با کابل لپ تاپ رو به مودم وصل کنین و بعد اینکه به  نت وصل شد مجددا اتصال از طریق وایفای رو تست کنین

یه روش دیگه هم اینکه لپ تاپ رو ریستارت کنین و به محض ریستارت شدن و قبل اینکه ویندوز بالا بیاد مرتبا کلید F8 کیبرد رو بزنین تا یه صفحه سیاه بیاد و تو این صفحه دنبال گزینه Last Known Good Configuration بگردید و انتخاب کنین و اینتر بزنین
بعد کامپیوتر شما ریستارت میشه و به احتمال زیاد مشکل رفع میشه
پاسخ
 سپاس شده توسط نسیم ، elshan ، نگار ، sadegh001 ، mitra ، saberi ، soraya ، saman ، sima ، saye.tanha ، araam ، soroush ، kimiya ، afshin21
سلام اخرین راه پیشنهادیتون رو هم من امتحان کردم f8رو گرفتم و ری استارت کردم ولی بازم نشد و مینویسه windows was unable to connect to .....علتش چی هست
پاسخ

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
Question باز نشدن DVD در لپ تاپم ؟؟؟ zahra 4 3,402 ۹۴/۱۰/۲۳، ۰۷:۴۷ عصر
آخرین ارسال: farnaz

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان