شما عضو این انجمن نبوده یا وارد نشده اید. لطفا برای مشاهده کامل انجمن و استفاده از آن وارد شوید یا ثبت نام کنید .

امتیاز موضوع:
  • 40 رأی - میانگین امتیازات: 3.1
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

[-]
کلمات کلیدی
نشانه زمان پنج کار ترک است رسیده فرا که

پنج نشانه که زمان ترک کار فرا رسیده است
بیشتر ماها فکر نمی کنیم که به راحتی کاررا ترک کنیم. ولی در طی دوران کاری شما زمان هایی پیش می آید که باید کار را ترک کنید، یا اینکه باید درجا بزنید و تحمل کنید. پنج دلیل را ارائه می دهم که در دوران کاری خودم باید به آنها دقت می کردم و ترک کار می کردم ولی بی توجهی کردم:

از طرف مدیران ارشد و مهم توصیه های متضاد دریافت می کردم که چگونه باید کارم را انجام دهم
یکی شون می گفت " رهبری کن نه مدیریت" ، یکی دیگر می گفت "مدیریت کن نه رهبری". نتیجه این بود که هیچ درک واضحی وجود نداشت که محک موفقیت در کار چیست و یا حداقل راه رسیدن به موفقیت کدام است. اگر این حس را داشته باشید که نمی توانید موفق شوید، موفق نخواهید شد.

من در پروازهای طولانی فیلم تماشا می کردم
شاید فکر کنید این که مشکلی نیست. خب، نرماله، هر کسی نیاز به استراحت داره که نیروی بیشتری برای کار پیدا کنه. ولی من از ابتدای زندگی کاری ام همیشه طی پرواز ها کار می کردم، فکر می کردم. حتی همیشه دوست داشتم که پرواز کنم که افکار متمرکز تری برای پیشرفت کاری داشته باشم. زمانی که شروع کردم در پرواز فیلم نگاه کنم، می گفتند دیگر حواسش به کارش نیست.

همواره به هر لغتی که از دهانم در می آمد، دقت می کردم
چه فکر می کنید وقتی چنین چیزی را می شنوید؟ این گفته وقتی که سر یک میز با همکاران نشسته اید، بی جا است؟ من در فرهنگ هایی کار کرده ام که در آنها "ایده نداشتن چیز خوبی نیست" و در فرهنگ های دیگری که مراقب هر کلمه ای که می گفتید، می بایستی باشید. من در مورد تعریف واژه " واقعی بودن یا خود بودن" صحبت می کنم. ولی اگر در کاری نتوانید واقعی باشید یا خودتان باشید، زمان آن فرا رسیده که دنبال کار دیگری باشید.

به خصوص یکشنبه شب ها معده درد می گرفتم
بعضی آدم ها یکشنبه شب ها گاها معده درد می گیرند ولی اگر این مسئله به طور مرتب رخ دهد، این بدان معنی است که شما نسبت به کارهایی که قرار است دوشنبه صبح انجام دهید، حس خوبی ندارید.

دیگر خنده بر لبانم نبود
در مورد شما نمی دانم ولی من یک خنده از ته دل را دوست دارم....آنوقتی که چنان می خندید که اکسیژن کم می آورید.بله می دانم "کار یعنی فعالیت برای دلیلی" ولی در بیشتر جاهایی که کار کردم، روابط آن چنین بود که بعضی موقع ها " تا حد اشکریزی" می توانستیم بخندیم.اگر در کار چنین محیطی نباشد، یک نشانه کلیدی برای ترک کار فرا رسیده است.
این بدان معنی نیست که باید مستقیم بروید به دفتر رئیس خود و استعفا دهید. ولی چنین نشانه هایی( و نشانه هایی که برای شما اهمیت دارند، ممکن است از نشانه های من متفاوت باشند)، ممکن است این معنی را بدهد که رشته کاری شما و یا صنعتی که در آن فعالیت می کنید و یا شرکتی که انتخاب کرده اید، مناسب برای شما نباشند. حداقل چنین نشانه هایی ارزش این را دارد که تعمقی بیشترداشته باشید و به حل مسائل بپردازید.
پاسخ
 سپاس شده توسط saberi ، ms.khassi ، neda ، hoboot ، mesterweb ، sadegh001

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  جذب دوباره‌ی مشتریان قدیمی در کوتاه‌ترین زمان farnaz 0 828 ۹۶/۱۱/۱۵، ۰۵:۴۴ عصر
آخرین ارسال: farnaz
  خیال پردازی نشانه ای از هوش بالای افراد است نگار 0 1,045 ۹۶/۸/۲۴، ۰۶:۴۵ عصر
آخرین ارسال: نگار
  نکاتی برای استفاده‌ی بهتر از زمان نگار 0 1,010 ۹۶/۸/۱۹، ۰۷:۳۶ عصر
آخرین ارسال: نگار
  نشانه‌های شبکه‌سازی بیش از حد در کسب و کار elshan 0 1,076 ۹۶/۶/۲۷، ۱۲:۱۷ صبح
آخرین ارسال: elshan
  6 علامت که نشان می‌دهد وقت تغییر در زندگی شما فرا رسیده است shahab 1 2,670 ۹۵/۸/۲۸، ۱۲:۱۱ صبح
آخرین ارسال: ms.khassi
  ۵ نشانه برای اینکه شیوه مدیریتی شما ضعیف است afshin21 1 1,827 ۹۵/۸/۲۶، ۱۰:۳۲ عصر
آخرین ارسال: مهمان
  ۲۱ نشانه برای احتمال استعفای یک کارمند bahram 0 1,422 ۹۵/۸/۸، ۰۲:۲۱ عصر
آخرین ارسال: bahram
  ۱۵ نشانه برای اینکه بدانید حقوق دریافتی شما کمتر از ارزش کارتان اس farnaz 0 1,926 ۹۵/۸/۳، ۱۲:۴۴ صبح
آخرین ارسال: farnaz
  پولدار نخواهید شد اگر این ۹ نشانه را دارید shahram20 0 1,635 ۹۵/۲/۴، ۰۴:۰۶ عصر
آخرین ارسال: shahram20

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان