شما عضو این انجمن نبوده یا وارد نشده اید. لطفا برای مشاهده کامل انجمن و استفاده از آن وارد شوید یا ثبت نام کنید .

امتیاز موضوع:
  • 46 رأی - میانگین امتیازات: 2.83
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

[-]
کلمات کلیدی
دهید را شارژ آیفونتان افزایش

شارژ آیفونتان را افزایش دهید
 سه تکنیک ذخیره کننده انرژی  که می توانند با تکیه بر قابلیت های درونی اپل به حفظ باتری شما کمک شایانی کنند.
باید از حداکثر پتانسیل دستگاهمان به صورت بهینه استفاده کنیم تا عمر باتری هایمان بیشتر شود

[تصویر:  do.php?img=592]

-1تلفن تان را برگردانید.

هنگامی که این کار را انجام دهید، صفحه نمایش تان برای هر پیامی روشن نخواهد شد که این به منزله مصرف کمتر انرژی می باشد.

۲-حالت Low Power را برگزینید.
[تصویر:  do.php?img=591]

با رفتن به Settings > Battery می توانید این ویژگی را فعال نمایید تا مصرف باتری را به حداقل برسانید. این ویژگی، با کاهش یا خاموش کردن افکت های دیداری و فرایند های پس زمینه ای از نیروی باتری شما نگهداری می کند. مخصوصا هنگامی که شارژر در دست ندارید این تکنیک حسابی به کارتان می آید. البته هر وقت شارژ گوشی تان به کمتر ار ۲۰% نزول یابد، به صورت خودکار درخواستی برای فعال سازی این حالت دریافت می کنید. پیشنهاد ما استفاده از آن در همه مواقع است، بدون این که درخواستی مشاهده کنید.

۳-برنامه های پرمصرف را علامت گذاری کنید.

یکی از ویژگی هایی که iOS 9 در اختیار کاربران اش قرار می دهد، یک بررسی کلی از عملکرد هر برنامه است. کافیست به Settings > Battery رفته و Battery Usage را باز کنید. در این بخش می توانید اپ های پر مصرف را مشاهده کرده، علامت گذاری و غیر فعال کنید. البته در بستن برنامه ها دقت کافی داشته باشید.
آرامشت را به هیچ کس و هیچ چیز وابسته نکن  تا همواره در آرامش باشی... 
پاسخ
 سپاس شده توسط sadegh001 ، saberi ، saye.tanha ، mitra ، neda ، آنه شیلی ، sara67 ، mesterweb ، نگار ، saman
جالب بود تا جالا نشنیده بودم happy
پاسخ
سلام
خیلی خوب بود مثل همیشه...
پاسخ
متشکرم عالی بود دوست من
متاسفانه نتونستم اعتبار اضافه کنم به شما
ظاهرا آقای صابری باید این مشکل رو بررسی کنن
پاسخ

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  5 کاری که قبل از فروش آیفون خود باید انجام دهید saberi 1 2,513 ۹۵/۹/۱۹، ۰۵:۳۰ صبح
آخرین ارسال: saman
  کارهایی که هنگام پرشدن حافظه‌ داخلی آیفون باید انجام دهید shahram20 1 2,801 ۹۵/۵/۲۰، ۰۹:۱۵ عصر
آخرین ارسال: sara67

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان