شما عضو این انجمن نبوده یا وارد نشده اید. لطفا برای مشاهده کامل انجمن و استفاده از آن وارد شوید یا ثبت نام کنید .

امتیاز موضوع:
  • 8 رأی - میانگین امتیازات: 3.13
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

[-]
کلمات کلیدی
تضمینی در محل،تعمیر تلویزیون منزل تعمیر

تعمیر تلویزیون در محل،تعمیر تضمینی تلویزیون در منزل
سلام دوستان مدت ها پیش بود میخواستم یه کار کوچیکی تو کارگاه شروع کنم یعنی به کارام اضافه کنم ولی زیاد سررشته و تخصصی تو این زمینه نداشتم تا اینکه با  دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سایت زیر آشنا شدم لینکش براتون قرار میدم تا در صورت نیاز بتونید بهش دسترسی داشته باشید و ازش مطالب خودش بهره بگیرید.
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

[url=http://arta-geosyntetics.ir/%d8%b1%d9%88%d9%81-%da%af%d8%a7%d8%b1%d8%af%d9%86/][/url]
پاسخ

پیام‌های داخل این موضوع
تعمیر تلویزیون در محل،تعمیر تضمینی تلویزیون در منزل - توسط lemonn - ۹۹/۲/۱۷، ۱۱:۲۲ صبح

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  چرا خطوط عمودی یا افقی روی تصویر تلویزیون ایکس ویژن وجود دارد؟ anahitaoo 0 51 ۰۲/۱۲/۱۶، ۰۳:۵۶ عصر
آخرین ارسال: anahitaoo
  استخدام پرستار در منزل 1sogand 1 460 ۰۲/۹/۴، ۰۲:۱۷ عصر
آخرین ارسال: هومن
  راهکارهای نوین در تعمیر پمپ هیدرولیک: افزایش عمر مفید و بهره‌وری سیستم‌های هیدرولیک nazanin1313 0 149 ۰۲/۸/۲۷، ۰۲:۴۰ صبح
آخرین ارسال: nazanin1313
  پزشک در منزل کرج ngeekgirl 0 105 ۰۲/۸/۱۲، ۰۹:۰۶ عصر
آخرین ارسال: ngeekgirl
  تعمیر کولر گازی تهران 1sogand 0 133 ۰۲/۶/۲۹، ۱۰:۲۳ عصر
آخرین ارسال: 1sogand
  تلویزیون دست دوم را با احتیاط بخرید Sanaz rasooli 3 2,071 ۰۲/۴/۲۸، ۱۱:۳۸ صبح
آخرین ارسال: enasb
  آزمایش خون در منزل ngeekgirl 0 135 ۰۲/۴/۱۱، ۰۵:۰۱ عصر
  فیزیوتراپی در منزل کرج ngeekgirl 0 132 ۰۲/۴/۱۱، ۰۱:۰۳ عصر
  آرایش مو در منزل farzaneh 0 152 ۰۲/۲/۳۱، ۰۲:۵۷ عصر