شما عضو این انجمن نبوده یا وارد نشده اید. لطفا برای مشاهده کامل انجمن و استفاده از آن وارد شوید یا ثبت نام کنید .

امتیاز موضوع:
  • 38 رأی - میانگین امتیازات: 3.11
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

[-]
کلمات کلیدی
وصلی قطع شایعات های و موجود تلگرام

قطع و وصلی های تلگرام و شایعات موجود
شاید در چند روزه اخیر اخبار های ضد و نقیض در رابطه با این قطع و وصل کردن های تلگرام شنیده باشید اما جالب ترین آنها این خبر بود که توسط بی بی سی فارسی منتشر شد

« مدیرعامل تلگرام می‌گوید دلیل اختلال تلگرام در ایران این است که این شرکت قبول نکرده با مقامات ایران درمورد “جاسوسی” از شهروندان ایرانی همکاری کند و ابزارهای جاسوسی و ممیزی در اختیار آن‌ها بگذارد.
آقای داوروف گفته وزارت ارتباطات دستور دارد تلگرام را به طور نسبی مسدود کند، ۵۰ درصد از ترافیک آن را کم كرده و آن را غیرقابل استفاده کند.»
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

من متاسفم واسه اینگونه شانتاژهای خبری که فقط از تندروها در هر کشوری بر می آید، قبلا هم نمونه های ایرانی را در رابطه با وزیر محبوب خارجه کشورمون جناب آقای ظریف داشته ایم که توسط تندروهای کشور مهربونمون اتفاق افتاد و حالا توسط عده ای افراطی خارجی

[تصویر:  pavel%20durov.jpg]
من نمی خواهم از تلگرام یا وزارت های مرتبط داخلی دفاع کنم، فقط می خواهم یک سری ماهیت در رابطه با شبکه های اجتماعی را برای شما بیان کنم که وظیفه خودم دونستم این کار صورت بگیره

شبکه های اجتماعی به صورت رایگان درآمد خود را از طریق فروش اطلاعات در اختیار ارگانها و دیگر سازمانها قرار می دهند

شبکه های اجتماعی و مدیرانشان خبرهایی که در رابطه با اینگونه موارد باشد را به هیچ عنوان به صورت غیر رسمی و توسط یک خبر گزاری اعلام نمی کنند بلکه از طریق بخش وبلاگ خود یا بخش اخبار خود اعلام می کنند.

ما باید بدانیم منابع معتبر هیچگاه شامل :

صفحه و توییتر، فیسبوک نمی شود
صفحات خبری معلوم الحال مثل بی بی سی فارسی
وبلاگ ها
ویکیپدیا

باید بدانیم ساخت اکانت در توییتر کار سختی نیست که کسی با نام مدیر تلگرام این کار را کرده باشد و بخواهد حرفهایی که می خواهد را بزند و متاسفانه قانونی هم وجود ندارد تا نام واقعی باشد
باید بدانیم تلگرام یک شبکه اجتماعی است و فوق العاده در رابطه با کد گذاری داده ها موفق عمل کرده است ، اما این دلیل نمی شود خود تلگرم نتواند دوباره کدها را به داده تبدیل کند. پس برای فروختن خصوصی ترین نوشته ها نیز شما امنیت ندارید.

اما به بحث خودمون برگردیم
لینک زیر را مشاهده کنید، به شما نشان می دهد خبری در رابطه با ایران در صفحه رسمی وبلاگ تلگرام وجود ندارد
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

یا این لینک که بخش بازتاب خبری تلگرام در شبکه های سرویس خبری است رو مشاهده کنید:

تنها نکته ای که در رابطه با قطع و وصلی های تلگرام به چشمم خورد این نکته بود که با توجه به اضافه شدن سرویس کانال تلگرام بسیاری از گوشی ها نتوانسته اند از این سرویس بخوبی استفاده کنند که شرکت تلگرام آپدیت های پی در پی را برای رفع این مشکل در تمام گوشی های استفاده کننده از تلگرام در دنیا ارائه کرده است.
یاد بگیریم باورمان را نسبت به هر شایعه ای بالا ببریم
پاسخ
 سپاس شده توسط tak ، saberi

پیام‌های داخل این موضوع
قطع و وصلی های تلگرام و شایعات موجود - توسط مینا - ۹۴/۷/۲۹، ۰۵:۴۹ عصر

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  توقف انتشار آپدیت تلگرام توسط اپل در اپ استور و مشکلات تلگرام در iOS saberi 2 2,364 ۹۷/۳/۱۲، ۰۱:۵۵ صبح
آخرین ارسال: saberi
  تلگرام X با تلگرام اصلی چه تفاوتی دارد؟ saman 1 1,395 ۹۶/۱۱/۲۱، ۰۵:۵۵ صبح
آخرین ارسال: مهمان
  اپلیکیشن پیام رسان تلگرام ایکس بطور رسمی از سوی تلگرام تایید و معر mesterweb 1 1,937 ۹۶/۱۱/۱۴، ۰۴:۲۲ صبح
آخرین ارسال: نگار
  مشکل حذف دیوایس در Active Sessions تلگرام (نشست‌های فعال تلگرام) saberi 1 4,787 ۹۶/۱/۲۰، ۰۹:۴۲ صبح
آخرین ارسال: farnaz

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان