شما عضو این انجمن نبوده یا وارد نشده اید. لطفا برای مشاهده کامل انجمن و استفاده از آن وارد شوید یا ثبت نام کنید .

امتیاز موضوع:
  • 42 رأی - میانگین امتیازات: 3.12
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

[-]
کلمات کلیدی
خودکار آموزش با whmcs و فایل فروش تحویل

آموزش فروش فایل و تحویل خودکار با whmcs
سلام آقای صابری
خیلی ممنونم از اموزشتون
یه سوالی داشتم
مشکل اصلی whmcs توی فروش فایل اینه که اگر یه نفر خرید زد ، میتونه لینک دانلود محصول رو در اختیار سایرین قرار بده و اونا هم بدون پرداخت دانلود بزنن !
مثلا اگه من 5000 ت پرداخت کنم و فایل رو بخوام دانلود کنم مثلا ادرسش اینطوریه my.xdimain.com/dl?=324124 و من که پرداخت کردم میتونم از این لینک دانلود بزنم
حالا اگه بیام همین ادرس رو در اختیار یه نفر که حق استفاده محصول رو نداده بدم و اون توی مرورگرش بزنه میتونه بدون پرداخت دانلود بزنه ! (البته با تیک زدن گزینه محدود به افراد ناحیه کاربری ، میشه این مورد را به افراد ثبت نام کرده در پنل محدود کرد ولی خب طرف یه ثبت نام میزنه و بازم میتونه بدون پرداخت دانلود بزنه !)
یه تیک دیگه هم داخل دانلود هست " حتما باید یک محصول فعال داشته باشد " تا بتواند پرداخت بزند که اگه فعال بشه دانلود محصول رو منوط به فعال کردن یه سرویس میدونه.

به نظر شما چطور میشه این مشکل لینک دانلود رو حل کرد؟
پاسخ

پیام‌های داخل این موضوع
RE: آموزش فروش فایل و تحویل خودکار با whmcs - توسط mrjalaltorabi - ۹۹/۱۱/۲۲، ۰۱:۲۶ عصر

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  آموزش حذف 00 (دو صفر) از مبلغ در قسمت اضافه کردن وجه whmcs saberi 2 2,469 ۰۲/۱۰/۲، ۰۳:۴۰ صبح
آخرین ارسال: parvazno
  ماژول درگاه پرداخت برای whmcs masoudfn 0 337 ۰۱/۴/۱۳، ۰۵:۲۴ عصر
آخرین ارسال: masoudfn
  رفع مشکل علامت سوال شدن کلمات فارسی فاکتورهای PDF در WHMCS farnaz 5 5,347 ۹۹/۱۱/۲۰، ۰۹:۴۳ صبح
آخرین ارسال: mehdi2m
  آموزش اضافه کردن میزان اعتبار کاربر در صفحه اصلی whmcs saberi 2 1,921 ۹۷/۷/۲۰، ۰۴:۱۵ صبح
آخرین ارسال:
  آموزش فارسی کردن منوی store و browse all در whmcs saberi 0 1,149 ۹۷/۴/۱۱، ۱۲:۵۵ عصر
آخرین ارسال: saberi
  ارائه چندین محصول در whmcs به عنوان یک پکیج saberi 0 1,324 ۹۶/۷/۲۴، ۱۱:۲۵ عصر
  محافظت از ریپ شدن قالب های whmcs saberi 0 1,096 ۹۶/۷/۲۴، ۰۹:۴۸ عصر
  ساخت صفحات در whmcs elshan 1 1,693 ۹۶/۵/۲۷، ۰۵:۱۴ صبح
  چگونه از جیمیل برای ارسال ایمیل های whmcs استفاده کنیم؟ elshan 1 1,669 ۹۶/۵/۲۷، ۰۵:۱۴ صبح
  رفع مشکل whmcs بعد از آپدیت elshan 0 1,367 ۹۶/۵/۲۵، ۰۳:۳۱ صبح
آخرین ارسال: elshan

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان