شما عضو این انجمن نبوده یا وارد نشده اید. لطفا برای مشاهده کامل انجمن و استفاده از آن وارد شوید یا ثبت نام کنید .
باشگاه کاربران روماک
تاثیر جملات در روابط - نسخه‌ی قابل چاپ

+- باشگاه کاربران روماک (https://forum.romaak.ir)
+-- انجمن: انجمن پزشکی و سلامت (https://forum.romaak.ir/forumdisplay.php?fid=164)
+--- انجمن: روانشناسی (https://forum.romaak.ir/forumdisplay.php?fid=165)
+--- موضوع: تاثیر جملات در روابط (/showthread.php?tid=9231)

تاثیر جملات در روابط - maryamhajilou - ۰۰/۹/۱۶

[font="Arial", sans-serif] [/font]
[font="Arial", sans-serif]ﺧﻮﺏ ﺳﺨﻦ ﮔﻔﺘﻦ ﻗﻠﺐ ﻫﺎ ﺭﺍ ﺗﺴﺨﯿﺮ ﻣﯽ ﮐﻨﺪ و کلید ورود به قلبهاست[/font].
[font="Arial", sans-serif]برای بهتر صحبت کردن و تاثیر بیشتر بر دیگران، ما می‌توانیم از کلماتی بهره ببریم که اطرافیانمان هم از بودن در کنار ما لذت ببرند[/font]
[font="Arial", sans-serif]لیست تعدادی از جملات و کلمات پرکاربرد که با تغییر آنها حس بهتری به زندگی خواهیم داد را بخوانید و تمرین کنید و به دیگران هم هدیه کنید[/font]:
[font="Arial", sans-serif]ﺑﺒﺨﺸﯿﺪ ﮐﻪ ﻣﺰﺍﺣﻤﺘوﻥ ﺷﺪﻡ = از ﺍﯾﻨﮑﻪ ﻭﻗﺘﺘﺎﻥ ﺭﺍ ﺩﺭ ﺍﺧﺘﯿﺎﺭ ﻣﻦ ﮔﺬﺍﺷﺘﯿﺪ ﻣﺘﺸﮑﺮﻡ[/font]
[font="Arial", sans-serif]ﮔﺮﻓﺘﺎﺭﻡ = در ﻓﺮﺻﺘﻰ ﻣﻨﺎﺳﺐ بررسی می‌ کنم[/font]
[font="Arial", sans-serif]خدافظ، بای = خدا نگهدار شما[/font]
[font="Arial", sans-serif]سراغتو می گرفتم = جویای احوالتون بودم[/font]
[font="Arial", sans-serif]ﺩﺭﻭﻍ ﻧﮕﻮ = ﺭﺍﺳﺖ میگین؟[/font]
[font="Arial", sans-serif]ﺧﺪﺍ ﺑﺪ ﻧﺪﻩ = ﺧﺪﺍ ﺳﻼﻣﺘﯽ ﺑﺪﻩ[/font]
[font="Arial", sans-serif]ﻗﺎﺑﻞ ﻧﺪﺍﺭﻩ = ﻫﺪﯾﻪ ﺍﻯ ناقابل ﺍﺳﺖ ﺑﺮﺍﯼ ﺷﻤﺎ[/font]
[font="Arial", sans-serif]ﺷﮑﺴﺖ ﺧﻮﺭﺩﻡ = ﺗﺠﺮﺑﻪ ﻛﺮﺩﻡ[/font]
[font="Arial", sans-serif]ﺯﺷﺘﻪ = مورد پسند من نیست[/font]
[font="Arial", sans-serif]ﺑﺪ ﻧﯿﺴﺘﻢ = عالیم خدارو شکر[/font]
[font="Arial", sans-serif]ﺑﻪ ﺩﺭﺩ ﻣﻦ ﻧﻤﯽﺧﻮﺭﻩ = ﻣﻨﺎﺳﺐ ﻣﻦ ﻧﯿﺴﺖ[/font]
[font="Arial", sans-serif]در این موضوع دخالت نکنید = اگر اجازه بدید من به تنهایی این کار رو انجام بدم[/font]
[font="Arial", sans-serif]دنبال یه مورد ارزونتر میگردم = دنبال موردی هستم که مقرون به صرفه باشه[/font]

[font="Arial", sans-serif]     دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

[/font]
[font="Arial", sans-serif]ﭼﺮﺍ ﺍﺫﯾﺖ ﻣﻴﻜﻨﻰ؟! =  ﺍﺯ ﺍﯾﻦ ﮐﺎﺭ ﭼﻪ ﻟﺬﺗﯽ ﻣﯽﺑﺮﯼ؟[/font]
 [font="Arial", sans-serif]ﺧﺴﺘﻪ ﻧﺒﺎﺷﯽ = ﺷﺎﺩ ﻭ ﭘﺮ ﺍﻧﺮﮊﯼ ﺑﺎﺷﯽ[/font]
 [font="Arial", sans-serif]من البته کوچکتر از اونی هستم که نظر بدم اما... = تسلط شما بسیار زیاده روی کار من از دید خودم یک موضوعی رو مطرح می کنم اگر صلاح میدونید[/font]..
 [font="Arial", sans-serif]ﻣﺘﻨﻔﺮﻡ، ﺩﻭﺳﺖ ﻧﺪﺍﺭﻡ = با سلیقه من جور نیست[/font]
[font="Arial", sans-serif]به نظرم اصلاً خوب نیست = به نظرم جای کار بیشتری داره[/font]
 [font="Arial", sans-serif]ﺩﺷﻮﺍﺭ ﺍﺳﺖ = ﺁﺳﺎﻥ ﻧﯿﺴﺖ[/font]
 [font="Arial", sans-serif]مشکلی هست= یک مسأله ای هست[/font]
[font="Arial", sans-serif]چه کمکی میتونم بکنم؟ =چه خدمتی ازمن ساخته است؟[/font]
 [font="Arial", sans-serif]ﺩﺭ ﺧﺪﻣﺘﻢ = ﺑﻔﺮﻣﺎﯾﯿﺪ[/font]
[font="Arial", sans-serif]من نمیدونم= کمی زمان نیاز دارم تا پاسخش را پیدا کنم[/font]
[font="Arial", sans-serif]ﺟﺎﻧﻢ ﺑﻪ ﻟﺒﻢ ﺭﺳﯿﺪ = ﺧﯿﻠﯽ ﺭﺍﺣﺖ ﻧﺒﻮﺩ[/font]
 [font="Arial", sans-serif]چرا به بقیه بیشتر از من حقوق میدید؟ = میشه منو راهنمایی کنید که حقوق دریافتی خودم را چطوری افزایش بدم؟ و سود بیشتری به شرکت برسونم؟[/font]
 [font="Arial", sans-serif]حقوق من به اندازه کاری که میکنم نیست = چه پیشنهادی دارید برای این که بتونم ضمن سود رسوندن به شرکت، درآمد خودم رو هم افزایش بدم؟[/font]
[font="Arial", sans-serif]ﺑﻪ ﺗﻮ ﺭﺑﻄﯽ ﻧﺪﺍﺭﺩ =ﺧﻮﺩﻡ ﺣﻠﺶ ﻣﯽﮐﻨﻢ.[/font]