شما عضو این انجمن نبوده یا وارد نشده اید. لطفا برای مشاهده کامل انجمن و استفاده از آن وارد شوید یا ثبت نام کنید .
باشگاه کاربران روماک
چرا باید تتر بخریم و چه لزومی در استفاده از این ارز برای انجام معالات است ؟ - نسخه‌ی قابل چاپ

+- باشگاه کاربران روماک (https://forum.romaak.ir)
+-- انجمن: انجمن حقوقی و مالی (https://forum.romaak.ir/forumdisplay.php?fid=148)
+--- انجمن: فین تک ها و خدمات مالی (https://forum.romaak.ir/forumdisplay.php?fid=158)
+--- موضوع: چرا باید تتر بخریم و چه لزومی در استفاده از این ارز برای انجام معالات است ؟ (/showthread.php?tid=8599)چرا باید تتر بخریم و چه لزومی در استفاده از این ارز برای انجام معالات است ؟ - bitmehr - ۰۰/۳/۱۱

به دلیل محبوبیت و کاربرد زیاد ی که این استیبل کوین دارد اغلب صرافی ها و کیف پول های دیجیتالی موجود در بازار از این ارز پشتیبانی می کنند در نتیجه شما در صرافی هایی که قادر نباشید با ارز فیاتی چون ریال ارز دیجیتال مورد نظر خود را خریداری کنید می توانید از تتر برای خرید آن ارز استفاده کنید به نوعی این ارز می تواند به معاملات شما سهولت ببخشد .یکی دیگر از کاربردهای این ارز که تقریبا می توان گفت ارتباطی با بازار ارزهای دیجیتال ندارد این است که اغلب افراد در مواقعی خاص برای خرید و فروش دلار با مشکلاتی رو به رو می شوند که در این هنگام این استیبل کوین میتواند به کمک شما بیاید .به این صورت که شما به جای خرید دلار می توانید در یک صرافی عضو شده و ارز دیجیتال تتر خریداری کنید با این کار شما دلاری در دست دارید که دیگر محدودیت های دلار را ندارد .کارشناسان بیت مهر ، آماده انجام خدمات بصورت 24 ساعته و همچنین آماده راهنمایی و مشاوره به هموطنان عزیز در رابطه با دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
 ، دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
 و سایر موارد ارزی می باشند. باعث افتخار مجموعه ماست که بتوانیم به شما هموطنان گرامی خدمت کنیم.شما می توانید نرخ دقیق و بهترین دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
 را هر روز در وب سایت بیت مهر مشاهده کنید .