شما عضو این انجمن نبوده یا وارد نشده اید. لطفا برای مشاهده کامل انجمن و استفاده از آن وارد شوید یا ثبت نام کنید .
باشگاه کاربران روماک
الکتروموتورهای عمود نصب - نسخه‌ی قابل چاپ

+- باشگاه کاربران روماک (https://forum.romaak.ir)
+-- انجمن: متفرقه (https://forum.romaak.ir/forumdisplay.php?fid=16)
+--- انجمن: معرفی سایت، وبلاگ و خدمات (https://forum.romaak.ir/forumdisplay.php?fid=19)
+--- موضوع: الکتروموتورهای عمود نصب (/showthread.php?tid=7648)الکتروموتورهای عمود نصب - technotav - ۹۹/۴/۱۵

الکتروموتورهای عمود نصب همانگونه که از نام آن ها می‌توانید حدس بزنید موتورهای الکتریکی هستند که در زمان کار باید به صورت عمودی قرار بگیرند تا عملکرد درستی داشته باشند . این موتورها می‌توانند برای کاربردهای مختلف طراحی گردند . معمولا روی پلاک موتورهای عمود نصب علامت v به معنی Vertical یا عمودی نوشته شده که به ما نشان می دهد موتور الکتریکی مورد نظر ما مخصوص کار در حالت عمودی طراحی شده است . 
الکتروموتورهای عمود نصب در ابعاد و در توان های مختلف تولید و به بازار عرضه می‌شوند و افراد مختلف بسته به نیاز خود از آن ها استفاده می‌کنند . صددرصد عمودی یا افقی بودن موتور گزینه بسیار مهمی است که در زمان نصب و استفاده از موتور باید به یاد داشته باشید . چرا که ممکن است برخی از موتورها به گونه‌ای طراحی شده باشند که اگر به صورت اشتباه نصب و راه اندازی شوند آسیب جدی ببینند و حتی بسوزند . پس به این صورت می‌توان گفت در مورد موتورهای عمودی اول از همه باید از اهمیت مرحله راه اندازی آن با خبر باشید و به درستی اقدامات لازم را انجام دهید .
برای راه اندازی الکتروموتورهای عمود نصب باید حتما توجه ویژه ای به گریس کاری و روغن کاری داشته باشید، چرا که مقدار استفاده از روغن بسیار مهم می‌باشد و می‌تواند روی عملکرد قسمت‌های دیگر تاثیر بسزایی داشته باشد . کمبود روغن می‌تواند در زمان راه اندازی موتور به این صورت خود را نشان دهد که حرکت موتور کند و خشک است و همچنین بعد از لحظه راه اندازی اگر میزان روغن موتور به اندازه نباشد ممکن است که با افزایش حرارت و حتی در مواردی سوختن موتور مواجه شوید .

technotav.com


RE: الکتروموتورهای عمود نصب - eshgheemashin - ۹۹/۷/۲۹

اینا چین