شما عضو این انجمن نبوده یا وارد نشده اید. لطفا برای مشاهده کامل انجمن و استفاده از آن وارد شوید یا ثبت نام کنید .
باشگاه کاربران روماک
سوال در مورد انتخاب ویندوز - نسخه‌ی قابل چاپ

+- باشگاه کاربران روماک (https://forum.romaak.ir)
+-- انجمن: انجمن کامپیوتر، سرور و شبکه (https://forum.romaak.ir/forumdisplay.php?fid=3)
+--- انجمن: کامپیوتر و اینترنت (https://forum.romaak.ir/forumdisplay.php?fid=6)
+--- موضوع: سوال در مورد انتخاب ویندوز (/showthread.php?tid=671)

صفحه‌ها: 1 2

سوال در مورد انتخاب ویندوز - tak - ۹۴/۹/۱۶

سلام شبتون بخیر
از دوستان کسی میتونه بگه کدوم ویندوز الا بهتره؟
من dvd ویندوز 7 و 8 رو دارم میخام بدونم کدومشونو نصب کنم بهتره
منتظر پیشنهادتون هستم

مررسی

RE: سوال در مورد انتخاب ویندوز - ms.khassi - ۹۴/۹/۱۶

سلام شب شما هم بخیر
نظر شخصیه من اینه که کار با ویندوز 7 راحتره

RE: سوال در مورد انتخاب ویندوز - tak - ۹۴/۹/۱۶

مرسی از اینکه جوایمو زود دادین
منم هر کامپیوتری رو می بینم ویندوز7 دارن ولی خودم فکذ می کردم ویندوز 8 بهتر باشه از لحاظ ظاهری
خیلی ممنونم

RE: سوال در مورد انتخاب ویندوز - saberi - ۹۴/۹/۱۶

درود بر شما
همونطوری که دوستان فرمودند ویندوز 7 قدرت و پایداری بالاتری داره
از لحاظ ظاهر ویندوزهای 8 و 8.1 و 9 و در حال حاضر ویندوز 10 تفاوت زیادی نسبت به گذشته داشتن و از سبک جدیدی به نام مترو استفاده شده.
ویندوز 8 و 8.1 و 9 دیگه از سمت مایکروسافت پشتیبانی نمیشه.
ویندوز 8 اشکالاتی زیادی داشت مثل چند تا باگ در ریجستری و همینطور نداشتن دکمه استارت و همچنین رابط کاربری کارآمدی نداشت. باید اشاره کنم ویندوز 8 مانند ویندوز ویستا عمر کوتاهی داشت و از پروژه های ناقص مایکروسافت بود که مخالفان زیادی به همراه داشت.
ویندوز 9 هم که عمری در حد 3 ماه داشت و عرضه آن بصورت آزمایشی بود. ویندوز 10 ظاهرا ویندوز مناسبی هست و کارایی نسبتا بهتری داردو.
ولی طبق گفتع دوستان ویندوز 7 پیشنهاد میشه.

موفق باشید

از توضیحات و راهنمایی شما و کاربر asalghand بی نهایت ممنون هستم
پس منم ویندوز 7 رو نصب می کنم

خیلی کمک کردین مررسی

مایکروسافت برای ویندوز ۷از همان ابتدا سیستم عاملی بهینه و پر سرعت را ارایه کرد و اینطور که به نظر می‌رسد در مورد ویندوز ۸ نیز تا حد زیادی دوباره این موضوع تکرار خواهد شد. مواردی که بهبود چشمگیر داشته‌اند زمان بالا آمدن و خاموش شدن سیستم است که برای کاربران تبلت و لپ تاپ بسیار مهم می‌باشد

فعلا ویندوز ۸ برای گیمرها و کسانی که فقط برای کارهای حرفه‌ای و محاسبات سنگین از کامپیوتر استفاده می‌کنند سرعت عمل بیشتری نداشته باشد، اما به دلیل رابط کاربری روانتر و زمان روشن و خاموش شدن سریع‌تر می‌تواند تجربه بهتری را برای کاربران ارایه کند. نکته بعدی این است که ویندوز ۸ در موارد چند رسانه‌ای و اجرا کردن نرم افزار‌هایی مانند اکسل سریع‌تر است و باز هم تجربه بهتری را به کاربر نشان می‌دهد.

ویندوز ۷ خود سیستم عامل پر سرعت و بهینه‌ای می‌باشد و باید در نظر داشت که ویندوز ۸ با حتی‌اندکی بهبود می‌تواند انتظار‌ها را برآورده کند

من خودمم ویندوز 7 دارم
موفق باشید

واقعا انتظار این همه توضیح و کمک رو نداشتم فکر می کردم فقط بگین 7 رو انتخاب کن یا 8

چون چند جای دیگه هم پرسیده بودم اینو.. خیلیا همینجوری الکی یه چی می گفتن

اینجا با دلیل توضیح دادین خیلی عالی بود. از این بیشتر سوالامو اینجا میبرسم

پس با این جساب هنوز ویندوز 8 هم به درد می خوره.. سرعتش بالاست راست می گین. زودم روشن و خاموش میشه. قبلا تو کامیپ.تر یکی از دوستام باهاش یه خورده کار کرده بودم

با این حساب میگین هموم ویندوز 7 رو امتخاب کنم دیگه؟؟

نظر شخصیه هر کس نسبت به استفاده از ویندوز و کار با کامپیوتر مهمه
چون هنوزم ویندوز 7 مورد علاقه خیلیهاست
به نظرم اگه ویندوز 8 میتونست بهتر از 7 باشه کسی سراغ 7 نمیرفت
من رو لب تاپم ویندوز 8 نصبه که من زیاد باهاش کار ندارم ولی رو کامپیوترم ویندوز 7 رو دارم که راضی ام
البته شاید چون کار باهاش اسونتره

راهنمایی های اقای صابری و انجمن خوبشون رو نمیشه با جاهای دیگه مقایسه کرد اصلا نمیگنجه

پس منم میرم ویندوز 7 رو بنصبم
از راهنمایی خوبتون ممنونم. حتما خوبه که شما نصب کردین
بله چند وقت پیش پسورد ویندوزم رو فراموش کرده بودم اینجا پرسیدم و زود جواب دادن.
موافقم انجمن خوبیه
من اهل فومنم اگه کلوچه خواستین بگین براتون بفرستم.

بازم ممنون هستم از شما

RE: سوال در مورد انتخاب ویندوز - مهمان - ۹۵/۱/۳۰

سلام
ببخشید که سوالم و در این مطلب میپرسم ویندوز 7دارم وقتی میخوام از صفحه ای اسکرین بگیرم از  کیبورد دکمه اسکرین رو میزنم و دربرنامه نقاشی اجرا میکنم
میشه راهنمایی کنید چه جوری میتونم قسمتی از صفحه رو کپی کنم.ممنون اگه مطرح بشه و جواب بدید