شما عضو این انجمن نبوده یا وارد نشده اید. لطفا برای مشاهده کامل انجمن و استفاده از آن وارد شوید یا ثبت نام کنید .
باشگاه کاربران روماک
افزایش فالوئر رایگان در اینستاگرام - نسخه‌ی قابل چاپ

+- باشگاه کاربران روماک (https://forum.romaak.ir)
+-- انجمن: انجمن موبایل، تبلت، گجت ها و صفحات اجتماعی (https://forum.romaak.ir/forumdisplay.php?fid=77)
+--- انجمن: شبکه های اجتماعی (https://forum.romaak.ir/forumdisplay.php?fid=36)
+---- انجمن: اینستاگرام (https://forum.romaak.ir/forumdisplay.php?fid=117)
+---- موضوع: افزایش فالوئر رایگان در اینستاگرام (/showthread.php?tid=381)افزایش فالوئر رایگان در اینستاگرام - saberi - ۹۴/۶/۲۱

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
عنوان مقاله آموزشی بود که چندی پیش در سایت قرار داده شد .اما به نظر بنده فالوئر یا دنبال کننده خیلی مهم تر از لایک می باشد . تایید یک تصویر در بیشتر مواقع در کارهای تجاری تاثیر چندانی ندارد ولی تعداد دنبال کننده می تواند تاثیر مستقیم در فروش یا مطرح کردن یک برند داشته باشد .
برنامه های زیادی برای انجام اینکار وجود دارد که اپلیکیشن دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
جزو بهترین ها می باشد . من هر دو اپلیکیشن را را نزدیک به سه روز هست که تست کرده ام و ببینم آیا فالوئرهای رایگان به چه شکلی بدست می آید ، بعد از فالو کردن آیا UNFOLLOW می شود یا خیر یا موارد دیگری که صحت کار کردن این برنامه را تائید کند . صد در صد این برنامه درست کار می کند و به شما این امکان را میدهد تا در کوتاهترین زمان تعداد دنبال کننده هاتون را افزایش بدید .
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.


1. بعد از دانلود و نصب اپلیکیشن ، برنامه را اجرا کنید و از طریق گزینه ورود از طریق اینستاگرام وارد اپلیکیشن شوید .برنامه دارای دو بخش می باشد .
در قسمت سکه بگیر باید با فالو کردن دیگر سکه بدست بیاورید و از طریق فالوئر بگیر باید فالوئر بخرید .
بر روی سکه بگیر پایین صفحه تب کنید . یکسری تصویر وسط صفحه نمایش داده می شود . هر کدام مورد تایید شما هست بر روی علامت سکه تب کنید . هر کدام هم که نمی خواهید بر روی ضربدر تب کنید .


[تصویر:  1_%D9%81%D8%A7%D9%84%D9%88%D8%A6%D8%B1_%...%D9%85.jpg]

2. به ازای هر 2 سکه می توانید یک فالوئر بدست بیاورید . پس باید حداقل 50سکه بدست بیاورید . بعد از گرفت سکه وارد بخش فالوئر بگیر شوید .
بسته به سکه هایی که بدست آورده اید بر روی یکی از 4 گزینه مشخص شده تب کنید . یک پنجره باز می شود و با تایید آن می توانید فالوئر ها را به صورت رایگان دریافت کنید . اگر فردی را آنفالو کنید 3 سکه از شما کسر خواهد شد . کاربران دیگر هم به همین شکل

[تصویر:  2_%D9%81%D8%A7%D9%84%D9%88%D8%A6%D8%B1_%...%D9%85.jpg]
[تصویر:  3_%D9%81%D8%A7%D9%84%D9%88%D8%A6%D8%B1_%...%D9%85.jpg]