شما عضو این انجمن نبوده یا وارد نشده اید. لطفا برای مشاهده کامل انجمن و استفاده از آن وارد شوید یا ثبت نام کنید .
باشگاه کاربران روماک
نرم افزار پولساز کلاهبرداری در روز روشن - نسخه‌ی قابل چاپ

+- باشگاه کاربران روماک (https://forum.romaak.ir)
+-- انجمن: انجمن کامپیوتر، سرور و شبکه (https://forum.romaak.ir/forumdisplay.php?fid=3)
+--- انجمن: هک و امنیت (https://forum.romaak.ir/forumdisplay.php?fid=5)
+--- موضوع: نرم افزار پولساز کلاهبرداری در روز روشن (/showthread.php?tid=1592)

نرم افزار پولساز کلاهبرداری در روز روشن - mesterweb - ۹۵/۷/۱۰

در این پست به بررسی نرم افزار پولساز که این روزها بشدت در سایت ها و وبلاگ ها تبلیغ می شود، بپردازیم.
ابتدا بهتر است عین توضیحاتی که برای این نرم افزار داده شده است، آورده شود:

از هر کلیک 7 هزار تومان درآمد کنید!
برای اولین بار در ایران
ما تنها نماینده این شرکت در ایران میباشیم
فقط با کلیک بر روی بنر های تبلیغاتی از هر کلیک 2 دلار دریافت کنید !
رویا پرداز نباشید ! یکروزه میلیاردر نمیشوید !
شاید فکر کنید 24 ساعت در خانه می نشینید و فقط کلیک میکنید !
اینطور نیست ، سقف روزانه کلیک شما 20 عدد میباشد !
امکان ساخت چند اکانت با یک آی پی نیست
فقط میتوانید روی چند سیستم مختلف اجرا کنید
برای هر سیستم نرم افزار را جداگانه خریداری کنید
حداقل مبلغ جهت درخواست واریز 1000 دلار میباشد
ما مبلغ درخواستی شما را به تومان به حساب بانکی شما در ایران واریز میکنیم
% درآمد روزانه تا 200 هزار تومان بصورت تضمینی %

با خرید این نرم افزار از خدمات رایگان ما بهره مند شوید

پس از رسیدن مبلغ به حد نصاب میتوانید از بخش تسویه حساب یک کارت بانکی برای ما ارسال کنید تا ما ملبغ را به تومان واریز کنیم
حتما میپرسید پس اگر اینطور است هیچ فقیری نمی ماند؟
اکثر مردم راه های درآمد اینترنتی را نمیدانند و دانش بسیار کمی در این رابطه دارند
شما میبایست 180 ثانیه بین هر کلیک منتظر بمانید و هر روز 20 کلیک به شما داده میشود
یعنی با یک اکانت در یک ماه حداکثر 3 میلیون و 500 هزار تومان درآمد دارید
فقط یکسال از بوجود آمدن این سایت میگذرد و برای اولین بار در ایران ارائه میشود
هیچ کاری بدون دردسر و آسان نیست

شما نیز درآمد میلیونی و میلیاردی داشته باشید …
واریزی های ما در یک ماه اخیر به کاربران ایرانی
فروش این نرم افزار به تعداد محدود میباشد
فقط با پرداخت 49 هزار تومان و دانلود این نرم افزار زندگی خود را متحول کنید !
100هزار تومان
29 هزار تومان
مدت زمان تخفیف محدود است !
این تخفیف بمدت 12 ساعت فعال میباشد !
همانطوری که در بالا مشاهده می کنید، سازنده این نرم افزار ادعا می کند شما می توانید با خرید آن، ماهانه بالای 1000 دلار و به پول ایران 3 میلیون و پانصد هزار تومان درآمد کسب کنید. قیمت اصلی این نرم افزار 100 هزار تومان ذکر شده است. سپس با تخفیف ویژه 49 هزار تومان قیمت خورده است و برای این که شما زودتر به درآمد برسید و از این فقر و بدبختی رهایی پیدا کنید، فروشنده لطف فرمودند و به مدت 12 ساعت این نرم افزار را به قیمت 29 هزار تومان به فروش می رسانند. جالب این جاست که این 12 ساعت، چند ماه است که تمام نمی شود!!

حالا اجازه بدهید به خود نرم افزار بپردازیم و ادعاهای سازنده آن را بررسی کنیم.
وقتی شما مبلغ 29 هزار تومان ناقابل را پرداخت فرمودید، یک فایل زیپ شده حدود 4 مگابایتی دریافت می کنید. آن را از حالت زیپ خارج می کنید و جمال تان به نرم افزار پولساز روشن می شود. اولین موردی که توجه شما را جلب می کند یک فایل متنی ساده است به نام "قبل از اجرا بخوانید". فایل را باز می کنیم و می خوانیم. اطلاعات داخل این فایل به این شرح است:

[تصویر:  do.php?img=2100]

"پس از اجرا گزینه ثبت نام را بزنید
سایت برای شما باز میشود، سپس از منو وارد قسمت رجیستر شوید
Register
هنگام ثبت نام مطمعن [مطمئن] باشید که در قسمت رفرال
tark6n
نوشته شده باشد، در غیر اینصورت بصورت دستی وارد نمایید . سپس از پنل خود شروع به کلیک و کسب درآمد کنید"
در این فایل نویسنده تأکید می کند که هنگام ثبت نام حتما نام کاربری ایشان را وارد کنند. افرادی که با سیستم های کسب درآمد بنری، پاپ آپ و ... کار کرده اند می دانند که زیر مجموعه گیری چقدر مهم است و یکی از روش های اصلی کسب در آمد از چنین سیستم هایی می باشد (البته به شرطی که پرداختی داشته باشند).

خود را معطل نمی کنیم  و بر روی این آیکون کلیک می کنیم:

[تصویر:  do.php?img=2101]

بلافاصله نرم افزار مورد نظر اجرا می شود:

[تصویر:  do.php?img=2102]

بله درست حدس زدید، تمام نرم افزار پولساز همین است. یک اتوران که با نرم افزار AutoPlay Media Studio  ساخته شده است. با 15 دقیقه آموزش یک بچه 10 ساله نیز می تواند با این نرم افزار، اتوران درست کند.

در بالای صفحه اصلی این نرم افزار (!)، تیتر My Project (که بطور پیشفرض هنگام ساخت برنامه ایجاد میشود) ، عنوان آن و اسم سایت مشاهده می شود و سپس یک عکس دیده می شود. ظاهرا ابتدا باید ثبت نام کنید. بنابراین روی گزینه ثبت نام رایگان کلیک می کنیم. بر اثر این کلیک ما به یک سایتی رهنمون می شویم. آدرس این سایت بصورت زیر است:

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

کلمه بعد از مساوی که مشاهده می کنید همان یوزر نیم این آقا است که تأکید داشت حتما در قسمت رفرال نوشته شود.

[تصویر:  do.php?img=2103]

به این گونه سایت ها در دنیای تبلیغات و کسب و کار اصطلاحاً PTC یعنی پرداخت به ازای کلیک (Paid to Click) گفته می شود. شما در این سایت ها روزانه با تعدادی بنر مواجه می شوید که اگر بر روی آنها کلیک کنید و از چند ثانیه تا چند دقیقه منتظر بمانید، مبلغی به اکانت شما اضافه می شود که اگر مبلغ شما به حداقل برداشت رسید، می توانید درخواست واریز بدهید و آن سایت تبلیغاتی نیز مبلغ درخواست شده را به حساب های بانکی شما واریز می کند.

به جرأت می توان گفت بیش از 99 درصد اینگونه سایت ها کلاهبردار و به اصطلاح اسکم (Scam) هستند و هیچ گونه واریزی ندارند و بعد از مدتی که برخی را فریب می دهند، سایت را جمع می کنند و با سایت جدید و شکل جدید آماده می شوند که کسان دیگری را نیز بفریبند. 

به عنوان یک قاعده کلی هر سایت PTC که به ازای هر بنر، مبلغ بالای 3 سنت می پردازد، اسکم است. معتبرترین سایت های PTC حتی به زحمت نیم سنت یعنی 0.005 دلار می پردازند. 

ولی سایت فوق ادعا می کند که به ازای هر کلیک بر روی هر بنر، 2 دلار و حتی بعضاً 8 دلار می پردازد! اگر حساب شما به 1000 دلار رسید می توانید درخواست واریز بدهید که البته تا آخر عمرتان نیز هیچ وقت واریز نخواهد شد!

اگر در گوگل نیز سرچ کنید به اسکم بودن چنین سایت هایی نیز پی خواهید برد. 

بله تمام ماجرا همین بود. 29 هزار تومان پول بی زبان را می پردازید که به شما یک سایت اسکم معرفی کنند. آیا کلاهبرداری از این واضح تر سراغ دارید؟

نویسنده در کمال پر رویی ادعا می کند که "ما تنها نماینده این شرکت در ایران میباشیم". به نظر شما فردی که چنین بی پروا دروع می گوید، قابل اعتماد است؟

در ادامه به سوالات متداولی می پردازیم که سازنده این اتوران به آن پاسخ داده است:

1- این سایت چطور از هر کلیک 2 دلار به ما میدهد؟

جواب داده شده: شرکت های معروفی مانند کوکا کولا ، آمازون ، مکدونالد و غیره برای تبلیغ و همه گیر کردن برند خود هزینه های چندین میلیارد دلاری میکنند. این سایت نیز تبلیغات این برند ها را بر عهده دارد و از این طریق ساپورت میشود.

تحلیل ما: دروغ است در این سایت هیچ کدام از این برندها تبلیغ نمی شوند. تمام تبلغات این سایت، سایت های اسکم PTC هستند که باز برای فریب کاربر فعالیت می کنند. مثلا شما با کلیک بر بنرها به چنین سایت هایی هدایت می شوید:

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

سوالی که پیش می آید این است که اگر چنین سایت هایی کلاهبردار نیستند چرا در sevendollarclick فعالیت نکنیم که به برای هر کلیک 7 دلار می دهد!!

2 – چند روز طول میکشد تا به درآمد 1000 دلار برسیم؟ چند روز طول میکشد تا واریز کنید ؟

جواب داده شده: حداکثر 20 روز طول میکشد تا به درآمد برسید و پس از ارسال پیام واریز به ما میتوانید پس از 3 روز مبلغ را به تومان در حساب خود دریافت کنید.

تحلیل ما: جواب قسمت اول این سوال احتمالاً درست است ولی جواب دومی دروغ محض است.

مالک سایت و نرم افزار:
در هویز سایت دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
نام امید آتاخانی قید شده است. علاوه بر این سایت یک سایت دیگر نیز وجود دارد که این محصول را می فروشد به نام دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
که مالک این نیز همین آقای آتاخانی می باشد. متأسفانه بنر این نرم افزار در بسیاری از سایت های بزرگ و پربازدید در حال نمایش است. علت آن این است که شبکه های تبلیغاتی کلیکی بزرگی مثل صباویژن این تبلیغ را انجام می دهد.

در تاریخ 27 فروردین 95 تیکتی به صباویزن ارسال و موارد زیر را قید کردیم:

با سلام

یک تبلیغی در سایت ها نمایش داده می شود که جعلی است و صاحب آن کلاهبردار است. اسم این تبلیغ "نرم افزار پولساز" است که ادعا می کند به ازای هر کلیک 7 هزار تومان کسب می کنید.

آدرس سایت: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

سایتی که ایشان ادعا می کند که به ازای هر کلیک 7 هزار تومان (2 دلار) میدهد عبارتست از:

که یک سایت کلاهبردار و اسکم است. 

من تعجب می کنم که چرا شبکه تبلیغات بزرگی مثل صباویژن باید چنین محصولی را تبلیغ کند و مشریان سایت های ما هم اغفال شوند و ان را به مبلغ 29 هزار تومان خریداری کنند و سرشون کلاه برود. اون وقت هم شما به عنوان شبکه تبلیغاتی و هم ما به عنوان نمایش دهنده در این کلاهبرداری شریک می شویم و به نظر من درآمدی که از این طریق هم به ما نمایش دهندگان و هم شما شبکه تبلیغاتی می رسد، حرام است. 

لذا خواهشمندم اگر امکان پذیر است از تبلیغ چنین محصولات جعلی خودداری فرمایید.

توضیحات صباویژن این  را برای ما ارائه کرد:

کاربر گرامی
با سلام
ممنون از حسن توجه شما.مورد فوق پیگیری خواهد شد.
لازم به توضیح است، که صباویژن برای تایید آگهی تبلیغ دهندگان مجوزهایی مانند نماد اعتماد الکترونیکی و یا داشتن مجوزهای لازم از اشخاص یا مراجع ذیصلاح جهت تولید و ارائه محصول یا خدمات را در نظر میگیرد لکن به دلیل تعداد زیاد مشتریان، عملا بررسی تک به تک محصولات آگهی دهندگان غیر ممکن خواهد بود و مسئولیت خرید کاربران از سایتهای فروشگاهی، بر عهده کاربران، میباشد
در صورت عدم تمایل به پخش چنین بنری در سایت خود، میتوانید کمپین مذکور را در پنل کاربری خود، بلاک نمایید
با احترام
پشتیبانی کلیکی صباویژن

نکته مهم این است که این سایت گواهی نماد نیز ندارد و به دروغ اعلام کرده که مجوز لازم را دار می باشد:
[تصویر:  do.php?img=2104]

متاسفانه فقط تصویر این لوگو درج شده است و هیچ لینکی وجود ندارد. اگر در خود سایت نماد نیز دو سایت ایشان را جستجو کنید متوجه خواهید شد که هیچ گونه گواهی نمادی دریافت نکرده اند.

[تصویر:  do.php?img=2105]

[تصویر:  do.php?img=2106]

خلاصه اینکه در روز روشن و با همکاری شبکه های تبلیغاتی کلیکی مثل صباویژن، سایت های نمایش دهنده این تبلیغات و درگاه های پرداخت (بصورت ناآگاهانه) چنین کلاهبرداری بزرگی در حال وقوع است و کمیته فیلترینگ و پلیس فتا نیز اقدامی انجام نمی دهند. 

نرم افزار پولساز را به رایگان و از طریق لینک زیر دانلود کنید. اگر پولدار شدید به ما نیز کمک مالی کنید!!!   laugh

منبع : وبسایت فریب

RE: نرم افزار پولساز کلاهبرداری در روز روشن - nader12 - ۹۵/۷/۱۳

اصلا نباید گول این برنامه ها و نرم افزارها رو خورد
برنامه هک تلگرام و شارژ رایگان سیم کارت ، دوربین و ....

RE: نرم افزار پولساز کلاهبرداری در روز روشن - aban1369 - ۹۶/۴/۱۹

سلام
دوستان مراقب روش های جدید کلاه برداری باشین با من چند روز پیش تماس گرقتن و یک خانم به شماره تماس 09101361921 گفت که شما برنده یک سکه طلا شده اید به خاطر خرید اینترنتی مکرر و این هدیه از طرف فروشگاه ساروین است و تا 10 روز آینده برای شما ارسال خواهد شد. البته هدایای که گفت زیاد بودن مثل کارت vip به قیمت 10 میلیون پول و جوایز نفیس دیگر .... که این هدایا به 200نفر اول تعلق میگیرد .من هم بسیار خوشحال شدم آدرس جدید برای ارسال فرستادم و بسیار تشکر کردم. و به خانواده ام اعلام کردم. البته آونها آدرس من رو داشتند ولی آدرس سابق من رو ....
چند روز بعد پست درب خانه امد و گفت که یک بسته پستی دارین برای دریافتش باید 39500 تومن پرداخت کنید من که خونه نبودم از خانواده ام خواستم که صبر کنند تا من برگردم و خودم از دفتر پست بسته رو دریافت کنم .
با مراجعه به دفتر پست دیدم که بسته کوچک هست که هیچ اسم و آدرسی نداره و تنها نوشته شده از فروشگاه ساروین و شماره تماس 09379539718 برای قید شده .خانواده که به من گفته بودند احتمالا کلاه برداریه من با شماره تماس 09379539718 تماس گرفتم که متوجه شدم تمام تماس های این خط مسدود است .

و هنگامی که با شماره 09101361921 تماس گرفتم هیچ کسی پاسخ نداد. و فروشگاه ساروین یک متقلب در آمد
من با تذکر خانواده از این کلاه برداری جان سالم به در بردم ..............دوستان حتی در سایت های که ثبت نام می کنید دقت کنید .
چون هنگام تماس این سایت آدرس سابق من رو کامل داشت و اطلاعات تماس و ............
با آرزوی هنگامی که پلیس پی گیری چنین تخلافاتی را انجام دهد و اداره پست و ارگان های ما نسبت به چنین تخلافاتی بی اعتنا نباشند .

RE: نرم افزار پولساز کلاهبرداری در روز روشن - saman - ۹۶/۴/۱۹

ممنون از اطلاع رسانی خوبتون