شما عضو این انجمن نبوده یا وارد نشده اید. لطفا برای مشاهده کامل انجمن و استفاده از آن وارد شوید یا ثبت نام کنید .
باشگاه کاربران روماک
ایده های کسب و کارتان را ثبت کنید - نسخه‌ی قابل چاپ

+- باشگاه کاربران روماک (https://forum.romaak.ir)
+-- انجمن: انجمن مدیریت و بازاریابی (https://forum.romaak.ir/forumdisplay.php?fid=74)
+--- انجمن: کارآفرینی و ایده های درآمدزایی (https://forum.romaak.ir/forumdisplay.php?fid=26)
+--- موضوع: ایده های کسب و کارتان را ثبت کنید (/showthread.php?tid=141)

ایده های کسب و کارتان را ثبت کنید - saberi - ۹۴/۵/۲

[تصویر:  attachment.php?aid=48]

ایده ها خودتون را اینجا به اشتراک بذارید.

ایده های استارتاپی ممکنه به نظرمون بی اهمیت باشه یا خیلی بزرگ ولی حتما جرقه ای میشه واسه حرکت و شروع کار خودمون و دیگران

دوستان نظراتشون رو راجع به ایده ها و نظرات هم میگن ، پیشنهاد کاملتر میدن ، سرمایه گذاری می کنن و ...
اگه فکر میکنین ایده تون مسخره است حتما دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
رو بخونین!!

RE: ایده های کسب و کارتان را ثبت کنید - sadegh001 - ۹۴/۵/۸

بحث ها و مقالات انگیزش خوبی رو به وجود میاره اما به شرطی که لحظه ای نباشه

از مدیر سایت تشکر می کنم

RE: ایده های کسب و کارتان را ثبت کنید - honarfardi7 - ۹۸/۷/۱۰

مثلاٌ این روزها می­توان بهترین تجارت با سرمایه کم را از شبکه ­های اجتماعی آغاز کرد و جنبه سرگرمی آن را به منبعی برای درآمد خود تبدیل کرد. کافی است به خود و توانایی­هایتان اعتماد داشته باشید تا بتوانید با ایده­ های خلاقانه پولساز، جریان درآمدی جدیدی را برای رسیدن به اهداف مالی­تان ایجاد کنید.
سازنده‌ی طلا و جواهر
کم نیستند بانوانی که دوست دارند خودشان را با زیورآلات زیبا بیارایند. این مورد را با علاقه‌ی روزافزون به زیور آلات دست‌ساز ترکیب کنید و خواهید دید که نسخه‌ی موفقیت در دستان شما است.
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

RE: ایده های کسب و کارتان را ثبت کنید - honarfardi9 - ۹۸/۷/۱۴

در نظرسنجی ها شرکت کنید
به تازگی برخی از سایت‌های نظرسنجی در ایران نیز تاسیس شده‌اند که با شرکت در نظرسنجی‌های‌شان می‌توانید پول در بیاورید.
...
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

تبلیغ بنویسید

بسیاری از وبلاگ‌ها و وب‌سایت‌ها به داشتن محتوایی برای بازاریابی و تبلیغ نیاز دارند؛ و اگر قلم نافذی دارید، می‌توانید به عنوان یک تبلیغ نویس آزاد پول در بیاورید.

وبلاگ نویسی کنید
وبلاگی بسازید و مخاطبین گسترده‌ای جمع کنید؛ اگر بتوانید این کار را به خوبی انجام دهید، کلی پول به دست می‌آورید. وب‌سایتی مانند تک‌کرانچ ابتدا فقط وبلاگی برای سرگرمی بود، ولی هم‌اکنون به یک کسب و کار بزرگ تبدیل شده است و ۲۵ میلیون دلار به دست آورده است.

RE: ایده های کسب و کارتان را ثبت کنید - ahmadidi - ۰۰/۸/۱۲

یکی از راه های کم خرج برای شروع یک کسب و کار اینترنتی می تونه همکاری در فروش با شرکت های برزگ مثل دیجی کالا، باسلام، خانومی، تکنولایف و .. باشه که سایت تانیرو در این راستا خیلی خوب داره فعالیت می کنه و بیشتر مقالاتش البته در حوزه زیبایی و سلامت و عطر و ادکلن هست. 
taniroo.ir

RE: ایده های کسب و کارتان را ثبت کنید - royalmantoo - ۰۱/۵/۲۹

داشتن ایده مناسب برای راه اندازی کسب و کار جدید خیلی خوبه که باید فرد اطلاعان کافی داشته باشه من خودم وقتی با دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
آشنا شدم دوست داشتم یک کسب و کار جدیدی راه اندازی کنم چون واقعا کسب درآمد خوبیه تولید مانتو.