شما عضو این انجمن نبوده یا وارد نشده اید. لطفا برای مشاهده کامل انجمن و استفاده از آن وارد شوید یا ثبت نام کنید .
باشگاه کاربران روماک
آنجلینا جولی با زهرا به خرید می رود: مادر و دختر بین کت و شلوار مشکی شیک هستند - نسخه‌ی قابل چاپ

+- باشگاه کاربران روماک (https://forum.romaak.ir)
+-- انجمن: انجمن موفقیت (https://forum.romaak.ir/forumdisplay.php?fid=162)
+--- انجمن: بیوگرافی افراد موفق (https://forum.romaak.ir/forumdisplay.php?fid=147)
+--- موضوع: آنجلینا جولی با زهرا به خرید می رود: مادر و دختر بین کت و شلوار مشکی شیک هستند (/showthread.php?tid=10111)آنجلینا جولی با زهرا به خرید می رود: مادر و دختر بین کت و شلوار مشکی شیک هستند - vaniya99 - ۰۱/۱۰/۲۷

آنجلینا جولی به همراه دخترش زهرا در خیابان های نیویورک پاپاراتزی بود. این دو به خرید رفتند و از فرصت استفاده کردند و ظاهری شیک و هماهنگ به نمایش گذاشتند.

اشتراک گذاری

آنجلینا جولی اخیراً فعالیت خاصی در تجارت نمایشی نداشته است (برخلاف همسر سابقش برد پیت که اخیراً در مراسم گلدن گلوب شرکت کرده بود). با وجود این، او همچنان هر بار که در انظار عمومی ظاهر می شود، پاپاراتزی را جلب می کند. اگرچه او تعهدات حرفه ای را به حالت تعلیق درآورده است، اما در زندگی روزمره خود بسیار پویا است، به خصوص در مورد زندگی او به عنوان یک مادر. این را عکس‌های «دزدیده‌شده» که در روزنامه‌ها منتشر شد، نشان داد که در آن او در خیابان‌های منهتن در کنار دختر 17 ساله‌اش زهرا عکس گرفته شد. این دو به یک ولگردی و قانونی خرید رفته اند و ثابت کرده اند که اشتیاق یکسانی به مد دارند.
برای خواندن دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
کلیک کنید.

نگاه زاهارا جولی پیت

چه لحظه ای بهتر از یک بعد از ظهر آفتابی زمستانی برای خرید با دخترتان؟ این دقیقاً همان کاری است که آنجلینا جولی با زاهارا انجام داد و ثابت کرد که عاشق گذراندن وقت باکیفیت با بچه های کوچک در خانه است. برای این مناسبت، این دو لباس‌های معمولی و شیک را با هم ترکیب کردند. این دختر 17 ساله یک شلوار مشکی طرح کلاسیک را با یک ژاکت آبی یقه V ست کرد و همه چیز را با یک کت خرس عروسکی مشکی کامل و یک کیف کلاچ چرمی با روحی زیبا تکمیل کرد. لمس خیابانی از دست نرفته بود: یک جفت کفش ورزشی نمادین Converse Chuck Tailor.

آنجلینا جولی با کیف طراح

در مورد مامان آنجلینا، او از ظرافتی که همیشه او را متمایز کرده است دست نکشید و شلوار پالازو خاکستری روشن و کت ماکسی را به نمایش گذاشت، مدلی که تا زیر زانو می رسید با کمربندی که کمر او را مشخص می کرد. نیم بوت با پاشنه متوسط و پهن، عینک دیوای تیره و کیف کلاچ سن لوران روی مچ دستش: این بازیگر نشان داده است که از نظر استایل حتی در زندگی روزمره «معمولی» رقیبی ندارد. او چه زمانی روی فرش قرمز بین المللی باز می گردد، شاید در جمع فرزندانش؟