شما عضو این انجمن نبوده یا وارد نشده اید. لطفا برای مشاهده کامل انجمن و استفاده از آن وارد شوید یا ثبت نام کنید .

کلمات کلیدی
نویسنده: shahram20 - پاسخ‌ها: 0 - بازدید‌ها: 1173
چگونه مودم و شبکه خانگی خود را ایمن تر کنیم؟
[تصویر: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
]

این روزها در اغلب منازل می‌توان یک دستگاه مودم مشاهده کرد که شاید فقط یک دستگاه برای اتصال به اینترنت باشد، اما مودم‌ها را باید مهم‌ترین گجت الکترونیکی خواند، چرا که این ابزار به تمام گجت‌های موجود در خانه متصل شده و دروازه‌ی ورود به اینترنت است، از این‌رو مودم‌های مورد استفاده در منازل را می‌توان بهترین گزینه برای نفوذ توسط هکرها خواند.

[align=justify]این روزها وجود مودم ADSL در بسیاری از منازل به
نویسنده: mesterweb - پاسخ‌ها: 0 - بازدید‌ها: 534
اشکالات اپلیکیشن وی.پی.ان اندروید در تست‌های حریم خصوصی
[align=center][تصویر: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
]

به تازگی معلوم شده که اپلیکیشن‌های وی.پی.ان (VPN) اندروید که هم‌اکنون در فروشگاه گوگل‌پلی در دسترس است ممکن است کاربران گوشی‌های هوشمند و تبلت را در معرض ریسک نشت داده‌ها قرار دهد.

به گزارش کامپیوتر ویکلی، یافته‌های حاصل از تجزیه و تحلیل ۱.۵ میلیون اپلیکیشن موجود در فروشگاه رسمی اپلیکیشن موبایل گوگل، خبر از این ریسک می‌دهند.

مطابق این تحقیق، پژوهشگران CSIRO و دانشگاه‌های برکلی و نیوسوت‌ولز با بررسی ۲۸۳ ا
نویسنده: asalghand - پاسخ‌ها: 0 - بازدید‌ها: 166
وی پی ان چیست و چه تفاوتی با پروکسی دارد؟
وی پی ان یکی از واژه‌هایی است که با رشد اینترنت، بر سر زبان‌ها افتاده است. هرچند وی پی ان مفهوم بسیار ساده‌ای دارد، اما در ادامه این مقاله برخی از موارد استفاده آن آورده شده است.
(VPN) مخفف عبارت شبکه خصوصی مجازی (Virtual Private Network) بوده که یک روش امنیتی محبوب در اینترنت است. حروف اختصاری، بیانگر روشی است که به وسیله آن یک لایه امنیتی به شبکه‌های خصوصی و عمومی افزوده می‌شود.


[align=center][تصویر: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
][/al
نویسنده: saberi - پاسخ‌ها: 0 - بازدید‌ها: 153
ویژگی ها و امکانات راه اندازی میکروتیک
[align=justify]در این مقاله با ویژگی ها و امکانات راه اندازی میکروتیک آشنا می‎شوید و شناخت کافی از نیازهای شرکت‎ها، مراکز و اصناف نسبت به تجهیزات میکروتیک پیدا خواهید کرد. همچنین به صاحبان مشاغل کمک خواهیم کرد با توجه به اهداف خود از خدمات میکروتیک بهره‎مند گردند.
 
[size=small]در بسیاری از مواقع شرکت‌هایی که به‌تازگی اقدام به نصب و راه اندازی شبکه‌های کامپیوتری می‌کنند، با این سؤال مواجه می‌شوند که آیا راه اندازی میکروتیک مناسب سازمانشان خواهد بود یا خیر. بسیاری از مدیران ک
نویسنده: saberi - پاسخ‌ها: 2 - بازدید‌ها: 243
نفوذ ویروس و شنود ترافیک در صورت استفاده از فیلترشکن
[align=justify]کاربران در نصب فایلهای فیلترشکن و کلیک کردن روی لینک‌های حاوی فیلترشکن احتیاط کنند زیرا احتمال سوء استفاده از طریق انتشار بدافزار، ویروس و شنود ترافیک در این افزونه‌ ها وجود دارد.

این روزها که تلگرام و اینستاگرام با محدودیت دسترسی مواجه است به وفور فایل‌ های فیلترشکن، vpn و لینک‌ های پروکسـی تلگرام بین کاربران اینترنت دست به دست می شوند.
تجربه نشان داده همواره در چنین ایامی احتمال سوء استفاده از طریق انتشار بدافزار، ویروس و شنود ترافیک وجود دارد که  کاربران مدت‌ ها بعد از آن م
نویسنده: tak - پاسخ‌ها: 0 - بازدید‌ها: 132
VPN جدید فیسبوک یک اپلیکیشن جاسوس افزار است
امنیت موضوعی بسیار مهم در دنیای کامپیوتر، به خصوص در دستگاه‌های موبایل و اینترنت اشیا است. در چند سال گذشته میزان استفاده از VPN افزایش یافته است. اما سرویس VPN جدید فیسبوک که اخیراً برای دستگاه‌های iOS منتشر شده با سرویس‌های استاندارد دیگر متفاوت است.

[align=center][تصویر: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
]

برعکس VPN های معمولی، Onavo Protect ( که فیسبوک آن را در سال 2013 خریداری کرد) به خود این اجازه را می‌دهد که دیتای شما را حفاری ‌کند. در بخش Read More در سا