شما عضو این انجمن نبوده یا وارد نشده اید. لطفا برای مشاهده کامل انجمن و استفاده از آن وارد شوید یا ثبت نام کنید .

کلمات کلیدی
نویسنده: bahram - پاسخ‌ها: 1 - بازدید‌ها: 776
روسیه از شبکه اینترنت جهانی حذف می شود
روسیه باید خود را برای شرایط جدید و حذف شدن از شبکه جهانی اینترنت آماده کند.

[align=center][عکس: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
]

وزارت ارتباطات روسیه لایحه ای برای حل و فصل اینترنت در روسیه تنظیم کرده است که در آن احتمال توسعه این سناریو بررسی می شود. کلیمنکو در همین رابطه تاکید کرد که اقدام حاضر در راستای حفاظت از زیرساخت های مهم کشور است. مشاور رییس جمهور معتقد است که احتمال وخیم تر شدن وضعیت تکتونیکی بالا است ، به همین خاطر باید خودمان را برای حفا
نویسنده: hoboot - پاسخ‌ها: 1 - بازدید‌ها: 859
آسیب‌پذیری سرویس ایمیل روسیه توسط محقق ایرانی کشف شد
[align=center][عکس: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
]

یکی از محققان ایرانی در حوزه‌ی امنیت به نام احسان حسینی موفق شد تا آسیب‌پذیری سرویس ایمیل روسیه را کشف و ثبت کند. این آسیب‌پذیری، بسیار خطرناک گزارش شده و باعث می‌شود تا فرد نفوذکننده بتواند یک پیامک تقلبی و ویرایش شده را برای کاربران ارسال کند.
مشکل آسیب‌پذیری سرویس ایمیل روسیه در زمان ثبت نام و احراز هویت از طریق ارسال پیامک به وجود می‌آید. در این شرایط، امکان ارسال پیام‌های تقلبی و ویرایش شده از سرو
نویسنده: saberi - پاسخ‌ها: 2 - بازدید‌ها: 279
توقف انتشار آپدیت تلگرام توسط اپل در اپ استور و مشکلات تلگرام در iOS 11.4
براساس اطلاعات ارائه شده اپل از انتشار آپدیت برای پیام‌رسان تلگرام در اپ استور خودداری می‌کند که به نظر می‌رسد این تصمیم به دلیل تبعیت نکردن تلگرام از قوانین جدید موسوم به GDPR، اعمال شده توسط اتحادیه اروپا است. این اپلیکیشن از سال 2013 تا به حال، حدود 200 میلیون کاربر را به خود جذب کرده است.

[عکس: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
]
[align=justify]
همانطور که می‌دانید، پیش از فیلترینگ تلگرام در ایران دولت روسیه د