شما عضو این انجمن نبوده یا وارد نشده اید. لطفا برای مشاهده کامل انجمن و استفاده از آن وارد شوید یا ثبت نام کنید .

کلمات کلیدی
نویسنده: saberi - پاسخ‌ها: 0 - بازدید‌ها: 685
پرطرفدارترین مشاغل IT چه درآمدی دارند؟
[align=justify]کار کردن به عنوان یک مهندس در یک شرکت تکنولوژی در سیلیکون ولی، شغل پردرآمدی خواهد بود.
با این حال هر شرکتی به نیروهای متخصص IT نیاز دارد و همان‌طور که تقاضا برای این نیروی کاری بیشتر و بیشتر می‌شود، درآمد این نیروهای متخصص هم بالاتر می‌رود. مجله آنلاین Computerworld اخیرا بررسی‌هایی روی ۴۸۰۰ نیروی متخصص IT انجام داده است تا مشخص شود هر کدام از آنها چقدر درآمد دارند و در نهایت معلوم شد اغلب این مشاغل درآمدی بیش از ۱۰۰ هزار دلار دارند.

با این اوصاف پرطرفدارترین مشاغل حو
نویسنده: saberi - پاسخ‌ها: 0 - بازدید‌ها: 804
نام ایران بین کمپانی‌های بزرگ IT ثبت شد!
با برداشته شدن تحریم نرم‌افزار و خدمات حق امتیاز انواع سرویس‌های نرم‌افزاری، کمپانی‌های بزرگ IT نام ایران را به رسمیت شناختند.

[align=center][تصویر: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
]
 
وزارت خزانه‌داری آمریکا در قالب طرح جامع اقدام مشترک و تأیید اقدامات صلح‌جویانه اتمی ایران توسط آژانس بین‌المللی انرژی اتمی، تحریم‌های مربوط به بخش خدمات و سرویس‌های نرم‌افزاری را برداشت.
بر
نویسنده: arenanoc - پاسخ‌ها: 0 - بازدید‌ها: 55
امنیت و عملیات IT: این دیوارها را خراب كنید!
اکنون زمان این است که امنیت و عملیات IT باهم ادغام شوند و اطلاعات به اشتراک گذاشته شود و ارتباطات بهبود یابند. 
[align=justify]ما به SysSecOps نیاز داریم. تیم های عملیاتی  IT و مسئولین امنیت شرکت ها همگی مشاغل حیاتی دارند. آنها اکثر اوقات بطور مستقل کار می کنند. با این وجود، زمانی که حوادثی رخ میدهند و یا احتمال ورود غیر مجاز به سیستم وجود دارد، حجم بالای اطلاعات آنها بدین معناست که عکس العمل به این حوادث سرعت پایینی دارد و احتمالا تاثیرگذار نیست. زمان این است که عملیات I