شما عضو این انجمن نبوده یا وارد نشده اید. لطفا برای مشاهده کامل انجمن و استفاده از آن وارد شوید یا ثبت نام کنید .

کلمات کلیدی
نویسنده: elshan - پاسخ‌ها: 0 - بازدید‌ها: 1610
تماس صوتی اپلیکیشن گوگل Duo
ویژگی تماس صوتی اپلیکیشن گوگل Duo برای همه کاربران قابل استفاده شد

[align=center][عکس: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
]

پیش از این، تنها کاربران برزیلی -آن هم به صورت آزمایشی- بودند که علاوه بر مکالمه تصویری، امکان برقراری تماس صوتی اپلیکیشن گوگل Duo را نیز در اختیار داشتند. اما از امروز، این ویژگی برای همه کاربران در دسترس قرار گرفته است.

گوگل اپلیکیشن Duo را در زمان عرضه اولیه، تنها به امکان برقراری مکالمه تصویری مجهز کرده بود. اما د
نویسنده: hoboot - پاسخ‌ها: 0 - بازدید‌ها: 244
Android Messages رقیب جدی اپلیکیشن iMessages اپل
گوگل با معرفی اپلیکیشن Android Messages به طور مستقیم نرم افزار محبوب آی مسیج اپل را هدف قرار داد. حال، گوگل در نظر دارد رقابت را به پلتفرم دسکتاپ بکشاند و پیام رسان خود را کاربرپسندتر کند.

[align=center][عکس: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
]

یکی از برنامه های آی او اس که تا به حال در هیچ سیستم عاملی رقیب نداشته آی مسیج است. این اپلیکیشن به کاربران آیفون امکان مدیریت راحت پیامک ها و پیام های اینترنتی را می دهد؛ یک پیام رسان کامل که در آیفون، آیپ
نویسنده: shahram20 - پاسخ‌ها: 0 - بازدید‌ها: 197
همکاری دراپ‌ باکس با گوگل
شرکت دراپ باکس dropbox پس از همکاری با مایکروسافت، قصد دارد با گوگل نیز همکاری داشته باشد.
[align=justify]
دراپ‌ باکس مدتی است به‌عنوان یک رقیب جدی برای گوگل داکس و گوگل درایو مطرح است و مسلما بسیاری از مردم در سراسر جهان از فضای ذخیره‌سازی ابری این شرکت استفاده می‌کنند. دراپ‌ باکس در همکاری اخیر خود با مایکروسافت آفیس، ویژگی‌های ایجاد اسناد و همکاری قوی را نیز برای کاربران به ارمغان آورده است. بنابراین تا حدی غافل‌گیرکننده به نظر می‌رسد که مطلع شویم دراپ‌