شما عضو این انجمن نبوده یا وارد نشده اید. لطفا برای مشاهده کامل انجمن و استفاده از آن وارد شوید یا ثبت نام کنید .

کلمات کلیدی
نویسنده: نگار - پاسخ‌ها: 0 - بازدید‌ها: 84
تبدیل تصاویر به ایموجی با نرم افزار Mirror Emoji
[align=justify] استارت آپ Mirror AI به تازگی اپلیکیشن جالبی را منتشر کرده که کاربران با استفاده از آن می توانند تصاویر خود را به سرعت به ایموجی تبدیل کنند.

همانطور که می دانید ایموجی ها سهم بزرگی در چت های روزانه ما دارند و یکی از مناسب ترین روش ها برای نمایش حس های واقعی هستند. استارت آپی به نام «Mirror AI» به تازگی اپلیکیشنی را معرفی کرده است که می تواند به راحتی ایموجی های مختلف از چهره تان درست کند. این شرکت در 13 دسامبر اعلام کرد که کاربران اندروید و آی او اس می توانند نسخه بتا «M
نویسنده: mesterweb - پاسخ‌ها: 0 - بازدید‌ها: 105
ایموجی چشم‌زخم به صورت رسمی معرفی شد
[align=center][تصویر: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
]

ایموجی ها در بین کاربران گوشی های هوشمند طرفداران زیادی دارد. به تازگی ایموجی چشم زخم ثبت شده است که در کشورهای ایران و ترکیه کاربرد بی شماری دارد.
در کشورهایی مانند ایران و ترکیه این اعتقاد وجود دارد که چشم زخم می تواند افراد را در برابر چشم بد یا چشم شیطان محافظت کند! این وسیله به صورت یک جسم شیشه ای آبی رنگ طراحی می شود که در مرکز آن یک لایه آبی رنگ روشن و یک نقطه سیاه قرار دارد.

به تازگی اعلام