شما عضو این انجمن نبوده یا وارد نشده اید. لطفا برای مشاهده کامل انجمن و استفاده از آن وارد شوید یا ثبت نام کنید .

کلمات کلیدی
نویسنده: saberi - پاسخ‌ها: 0 - بازدید‌ها: 2322
رفع خطای 500 پس از فعال سازی لینک های SEO در جوملا
[align=justify]اگر پس از فعال سازی لینک های بهینه یا SEO برای موتور های جستجو در جوملا هنگام باز کردن صفحات سایت با خطای 500 مواجه شدید موارد زیر را انجام دهید:
1 - فایل   .htaccess   را  با ویرایشگر متن مانند NotePad باز کنید
2 -  عبارت زیر را جستجو و حذف کنید ( حدود خط 23 ) :

[align=left][color
نویسنده: shahab - پاسخ‌ها: 1 - بازدید‌ها: 2125
خطای HTTP Error 500 Internal server error
سلام
من یه سایتی رو با جوملا زاه اندازی کردم ولی جدیدا پیغام زیر رو میده میشه راهنمایی کنین چطوری این مشکل رو حل کنم؟

HTTP Error 500 Internal server error
متشکرم
نویسنده: نگار - پاسخ‌ها: 1 - بازدید‌ها: 2116
رفع خطای 500 پس از فعال سازی لینک های SEO در جوملا
اگر پس از فعال سازی لینک های بهینه یا SEO برای موتور های جستجو در جوملا هنگام باز کردن صفحات سایت با خطای 500 مواجه شدید موارد زیر را انجام دهید:

[align=right]1 - فایل   .htaccess   را  با ویرایشگر متن مانند Notepad باز کنید
[align=right][size=small][font=tahoma,arial,helvetica,sans-serif]2 -  عبارت زیر را جستجو و حذف کنید ( حدود خط 23 )
نویسنده: hoboot - پاسخ‌ها: 0 - بازدید‌ها: 2113
راهنمای خرید بهترین گوشی‌های 500 تا 800 تومان (مهر 96)
اگر با بودجه‌ای مابین 500 تا 800 هزار تومان قصد خرید یک گوشی مناسب را دارید، این مقاله راهنمایی خوبی را خدمتتان ارائه خواهد کرد.

البته باید اشاره داشته باشیم که عموما گوشی‌های با قیمت 500 الی 800 تومان محصولاتی میان رده هستند و از آن‌ها می‌توانید یک یا دو سال تقریبا بدون بروز هیچ مشکلی استفاده نمایید. پس اگر تمایل دارید با بهترین گوشی‌های 500 تا 800 تومانی فعلی (مهر 96) موجود در بازار آشنا شوید، ادامه مطلب را دنبال کنید

[align=justify][color=#
نویسنده: ehsannasr - پاسخ‌ها: 0 - بازدید‌ها: 1054
internal server error 500 در لینوکس و ویندوز
آیا تا به حال وب سایت خود را باز کرده اید و با ارور internal server error 500 مواجه شده باشید؟
این ارور علت های زیادی دارد . با توجه به متن ارور اغلب کاربران تصور می کنند که مورد مربوط به سرور ([url=https://www.pouyasazan.org/%D8%B3%D8%B1%D9%88%D8%B1-%D9%85%D8%AC%D8%A7%D8%B2%DB%8C-%D8