شما عضو این انجمن نبوده یا وارد نشده اید. لطفا برای مشاهده کامل انجمن و استفاده از آن وارد شوید یا ثبت نام کنید .

کلمات کلیدی
نویسنده: com2676tech - پاسخ‌ها: 0 - بازدید‌ها: 1349
ساختار سخت افزاری ECU های سیستم مولتی پلکس خودرو 206
تمامی ECU ها در هنگام ارسال و دریافت اطلاعات توسط ECU دیگر قادر به مشاهده اطلاعات روی گذرگاه داده ها (که شامل دو سیم اطلاعاتی به هم پیچیده است) می باشند و از این طریق می توانند اطلاعات مربوطه را ارزیابی نموده و در صورت مرتبط بودن با اطلاعات از آن استفاده نمایند. به عنوان مثال وقتی اطلاعات سنسور دور موتور بر روی گذرگاه داده ها ارسال می گردد از طریق BSI این اطلاعات بر روی شبکه CAN ، VAN Comfort و VAN Body ارسال می گردد. در این حالت به عنوان مثال ECU های تهویه A/C ، آمپر چهارگانه ، نمایشگر چند منظو
نویسنده: com2676tech - پاسخ‌ها: 0 - بازدید‌ها: 1143
عملکرد سیستم مولتی پلکس پژو 206
لزوم تغییر و ارتقای کیفی آنها تا بدان جا مهم است که اگر نگاهی گذرا به میزان تراکم وطول آنها در خودرو ها داشته باشیم خواهیم دید که حجم و وزن عمده ای از خودروها را دسته سیمها تشکیل می دهد.

اصولا در هنگام برخورد اول با عملکرد سیستم مولتی پلکس خودرو پژو 206 نیز اولین چیزی که نظر ما را به خود جلب می کند دسته سیمها وتعداد زیاد سیمهایی است که قطعات مختلف برقی را به یکدیگر متصل می کنند.
نمودار زیرکه به صورت کلی مجموع طول سیم و تعداد اتصالات یک خودروی عمومی را نشان می دهد که با خودروهای نام آشنای پژو
نویسنده: n_pan - پاسخ‌ها: 0 - بازدید‌ها: 525
خرید 206 ساده یا اس دی؟
سلام یکی از قابلیت های خوبی که 206 داره خشگل بودنشه 
ینی بیشتر افراد 206 ساده رو به خاطر شکل ظاهریشه که می خرن 
206 ای دی هم برای مشافرت خوبه چون صندوق داره اما از لطاظ دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
باید بگم خب 206 ساده به صرفه تره
نویسنده: n_pan - پاسخ‌ها: 0 - بازدید‌ها: 481
پژو 206 چنده ؟
قیمت ماشین پژو حالا دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
یا 405 فرقی نداره هر کدوم چه قیمتی هست ؟
نویسنده: reyhanes7770 - پاسخ‌ها: 0 - بازدید‌ها: 509
خرید 206 یا ام وی ام
به نظر من ام وی ام نسبت به 2306 برای مسافرت بهرته اما دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
خیلی بصرفه تر از ام وی ام و خرجش هم کمتره
نویسنده: n_pan - پاسخ‌ها: 0 - بازدید‌ها: 500
چرا نباید 206 بخریم ؟
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
الان به خاطر افزایش قیمتی که داشته دیگ ارزش نداره خرید و فروش بشه بای همین بهتره نخریم
نویسنده: reyhanes7770 - پاسخ‌ها: 1 - بازدید‌ها: 595
206 کارایی بالاتری از ساینا داره ؟
به نظرم دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
از ساینا کارایی موتور و بدنش بیشتره چون خودم داشتم ولی ساینا رو یکم شک دارم
نویسنده: n_pan - پاسخ‌ها: 0 - بازدید‌ها: 548
خرید پژو 206 ساده یا اس دی ؟
به نظرم 206 ساده برای مجرداست اس دی هم برای متاهل ها من خودم ترجیح میدم برای دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
ساده شو بگیرم
نویسنده: reyhanes7770 - پاسخ‌ها: 0 - بازدید‌ها: 491
قیمت پژو 206 تیپ 2
سلام دوستان کسی قیمتدیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
رو داره ؟
نویسنده: reyhanes7770 - پاسخ‌ها: 0 - بازدید‌ها: 539
قیمت 206 در چند ساله اخیر چقدر تغییر کرده؟
متاسفانه دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
از سال های 86 تا به الان نزدیک به 200 میلیون افزایش قیمت داشته یعنی دهه 80 شما می تونستید با 8 میلیون یه 206 داشته باشید اما الان باید با 250 میلیون یه 206 داشته باشید