شما عضو این انجمن نبوده یا وارد نشده اید. لطفا برای مشاهده کامل انجمن و استفاده از آن وارد شوید یا ثبت نام کنید .

کلمات کلیدی
نویسنده: saberi - پاسخ‌ها: 0 - بازدید‌ها: 1110
12 استراتژی بازاریابی برای رشد فروش آنلاین شما
[align=justify]بزرگترین مشکلی که صاحبان فروشگاههای اینترنتی با آن روبرو هستند ایجاد ترافیک فروش است. دانستن آنکه از کجا شروع کنند و چگونه در برابر هزاران فروشگاه دیگر که با آنها در رقابت هستند تا ترافیک خود را بالا ببرند، مقاومت کنند، مبارزه ای ترسناک است.
انفجار رشد در دنیای تجارت، فقط باعث سخت تر شدن جذب حجم عظیمی از بازدید کنندگان حیاتی شده است، که برای بقا در تجارت از اهمیت بسزایی برخوردار است.
در این مقاله 12 استراتژی متفاوت جهت کمک کردن به افزایش ترافیک و تقویت فروش اراده می گردد.

1-
نویسنده: saberi - پاسخ‌ها: 0 - بازدید‌ها: 1082
12 روش رایگان ایجاد لینک برای وبسایت
[align=justify]
1.از شبکه های اجتماعی حداکثراستفاده را ببرید
 رسانه های اجتماعی چهره SEO  و همچنین ایجاد لینک را تغییر داده اند. شرکت در رسانه های اجتماعی تنها به فیس بوک و توییتر ختم نمیشود.به جرات میتوان گفت صدها وبسایت شبکه های اجتماعی و ابزار برای بهره بردن از افزایش تعداد بازدیدها و لینک های برگشتی به سایت وجود دارد.
 
[font=Tahoma]ایجاد لینک در شبکه های اجتماعی موثر تر از افزودن لینک های بلااستفاده در وبسایت شرکت و یا مشتریان است.در حقیقت
نویسنده: saberi - پاسخ‌ها: 0 - بازدید‌ها: 842
12 دلیل برای ترویج دادن فرهنگ کارآفرینی
[align=justify] آیا از کار کردن  در زیر دست کسی خسته شده اید؟
آیا می خواهید  به آرزوهایی که همیشه دوستشان داشتید برسید؟
آیا می خواهید خودتان رییس خودتان باشید؟
[size=medium][font=B Y
نویسنده: hoboot - پاسخ‌ها: 0 - بازدید‌ها: 955
12 میلیون سند محرمانه سازمان سیا به صورت آنلاین منتشر شد
اخیرا آژانس اطلاعات مرکزی آمریکا (CIA) با انتشار 12 میلیون سند محرمانه به صورت آنلاین، اطلاعات بسیاری همچون جنایت‌های نازی‌ها در خلال جنگ جهانی، بحران موشکی کوبا، رویت یوفوها، پروژه استارگیت (Stargate Project) و بیشتر را در اختیار تمامی کاربران قرار داده است.

[align=center][عکس: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
]

 باید اشاره کنیم پیشتر چنین اطلاعاتی توسط دفتر ملی بایگانی و مدارک آمریکا یا نارا (NARA
نویسنده: lemonn - پاسخ‌ها: 0 - بازدید‌ها: 98
12 ویژگی مهم یک دستگاه چاپ بنر که موقع خرید باید در نظر بگیرید:
12 ویژگی مهم یک دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
که [b][c
نویسنده: radin777 - پاسخ‌ها: 0 - بازدید‌ها: 106
12 تااز بهترین گیاهان دارویی که باید درآپارتمان یا گلخانه پرورش دهید!
در این نوشته، ۱۲ تا از گیاهان دارویی بسیار سالم و مهم که هر کس می تواند در آپارتمان یا باغچه خود یا در گلخانه پرورش دهد را به شما معرفی می کنیم.
Susan Patterson یک گیاه شناس دارویی معروف است که به شما توصیه می کند، حتما این ۱۲ گیاه دارویی را در باغ خود پرورش دهید تا هم برای غذاها و هم برای سلامتی خود از آن ها استفاده کنید.
گیاهان دارویی که در باغچه شما رشد کرده اند میتوانند باعث کاهش وابستگی شما به داروهای شیمیایی شوند. این یک باور غلط معمول می باشد که همه ی گیاهان دارویی برای پرورش در آپارتما