شما عضو این انجمن نبوده یا وارد نشده اید. لطفا برای مشاهده کامل انجمن و استفاده از آن وارد شوید یا ثبت نام کنید .

کلمات کلیدی
نویسنده: saberi - پاسخ‌ها: 0 - بازدید‌ها: 1185
نگاهی به تجهیزات جانبی گلکسی اس 4: ترازوی دیجیتال، کیت شارژ بی سیم
این روزها مراسم رونمایی از تلفن ها بدون معرفی تجهیزات جانبی کامل به نظر نمی رسد. سامسونگ هم یک سری وسیله جانبی جالب برای پرچمدارش معرفی کرده است.


[align=center] [عکس: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
]
 
 
[size=small][color=#000000][font=Tahoma,Verdana,sans-serif]در این جا نگاهی می اندازیم به یک ترازوی دیجیتال که به وسیله NFC با تلفن سینک شده و اطلاعات را در قالب نرم افزار S Health دریافت می کند؛ یک کیت شار
نویسنده: mesterweb - پاسخ‌ها: 2 - بازدید‌ها: 394
کیت جاسوسی در باتری گوشی های موبایل و شنود صدا
[align=center][عکس: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
]

یکی از کاربران فروم ویدیویی رو برای من فرستاده بود  و خواسته بود تا این ویدیو و چگونگی شنود مکالمات و صدا ها رو از این طریق بررسی کنم. قبلا هم در یکی از گروه های تلگرام هم همین ویدیو رو دیده بودم که از دیگران میخواستن با اشتراک گذاری این ویدیو مردم رو از این موضوع آگاه کنند. متاسفانه بعضی از افرادی که به خیال خودشان صاحبنظر در دنیای آی تی و امنیت بودند هم فریب این ویدیو رو خورده و موضوع رو باور کرده اند.[/alig