شما عضو این انجمن نبوده یا وارد نشده اید. لطفا برای مشاهده کامل انجمن و استفاده از آن وارد شوید یا ثبت نام کنید .

کلمات کلیدی
نویسنده: saman - پاسخ‌ها: 0 - بازدید‌ها: 776
بسته های فرهنگی کودکان
با سلام ما در دوره تکنولوژی هستیم و هر خانواده برای موفقیت بچه هایشان از هیچ کاری دریغ نمیکنن میخواستم بدونم چکار میتوان کرد در بازار هم به نفع بچه های این مملکت حرکتی کرد و هم کاری نوع باشد در بسته های فرهنگی آموزشی مثل سک سک مثل لپ لپ و امثال اینها تولید کرد ولی نه دقیقا مثل انها یک کار نوع و ابتکاری جدید تا در بازار بینظیر باشد از دوستان درخواست دارم در این زمینه ایده های خود را بیان کنن حتی بهد خواندن این متن یک ایده انی که به ذهنتان میرسه را بیان کنید
نویسنده: asalghand - پاسخ‌ها: 1 - بازدید‌ها: 1027
بهترین سن مجاز کودکان برای ورود به شبکه های اجتماعی!
مرکز مدیریت امداد و هماهنگی عملیات رخدادهای رایانه‌ای با اشاره به قوانین جدید اتحادیه اروپا برای افزایش سن مجاز کودکان در محیط مجازی، نسبت به افشای حریم خصوصی کودکان در این فضا، هشدار داد
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
]
 با گسترش نفوذ اینترنت دسترسی افراد به خدمات مختلف ارائه‌ شده در فضای مجازی افزایش یافته است. کودکان نیز از این امر مستثنی نبوده‌اند. نسل به نسل شاهد بلوغ توانایی‌هایی آن‌ها در استفاده از فناوری‌های مختلف و استفاده از اینترنت
نویسنده: elshan - پاسخ‌ها: 1 - بازدید‌ها: 786
۱۰ راه ساده برای پرورش مهارت های رهبری در کودکان
[align=center][عکس: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
]

مهارت‌های رهبری در همه کودکان وجود دارد. والدین می‌توانند در سنین کم و با آموزش‌های صحیح این مهارت را در آن‌ها تقویت کنند تا موفقیت فرزند خود را تضمین کنند.

هر کودکی پتانسیل تبدیل شدن به یک رهبر را دارد. برخی از آن‌ها ممکن است از صفات دیگری نیز برخوردار باشند که می‌توان فارغ از این صفات توانایی رهبری را در آن‌ها پروش داد. در ادامه راه‌هایی آورده شده است که والدین، معلم‌ها، مربی‌ها، همسایه‌ها و حتی
نویسنده: hoboot - پاسخ‌ها: 1 - بازدید‌ها: 894
معایب و محاسن استفاده از تلفن همراه در کودکان
[align=center][عکس: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
]


تلفن های همراه
امروزه به بخش جدایی ناپذیری از زندگی نه تنها افراد بالغ و بلکه کودکان نیز تبدیل شده است. بر اساس آمار موجود چیزی نزدیک به 22 درصد کودکان 6 تا 9 سال ، 60 درصد کودکان 10 تا 14 ساله و 84 درصد کودکان 15 تا 18 ساله در آمریکا دارای تلفن همراه هستند. بر همین اساس آمار کودکان 8 تا 12 ساله که از تلفن همراه استفاده می کنند نیز افزایش پیدا خواهد کرد.
 
با توجه به استفاده روز افزون از تلفن
نویسنده: bahram - پاسخ‌ها: 1 - بازدید‌ها: 1036
فواید و مضرات فیجت اسپینر برای کودکان
[align=center][عکس: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
]

فیجت اسپینر برای کودکان فواید خاصی دارد، اما متاسفانه رفته رفته در حال بروز مشکلات استفاده از Fidget Spinner در مدارس هستیم، به طوری که معلم‌ها شدیدا کلافه شده‌اند.

فیجت اسپینر ضد استرس نامی است که برخی کاربران برای این گجت چرخان انتخاب کرده‌اند. سازندگان در تبلیغات تجاری خود به فواید فیجت اسپینر اشاره کرده و آن را عامل افزایش تمرکز و از بین برنده استرس خطاب می‌کنند و به نظر می‌ر
نویسنده: نسیم - پاسخ‌ها: 2 - بازدید‌ها: 373
چرا باید مانع دسترسی کودکان به بازی های رایانه ای شویم؟
 بسیاری از نرم افزارهای فیلتر اینترنت این قابلیت را دارند که مانع از دسترسی کودکان به بازی های رایانه ای شوند. حال این سوال مطرح می شود که، مگر این بازی ها چه مشکلی دارند؟ بچه ها باید بازی کنند، درست است؟
[align=justify]در پاسخ باید گفت البته که بازی کردن ثمرات فراوانی برای فرزندانمان دارد. بازی کردن باعث سرگرمی و افزایش آگاهی های فرزندانمان می شود، توانایی خواندن تصاویر، نمودارها و تحلیل موضوعات را بطور همزمان برای ایشان فراهم می آورد. اگر یک کودک توجه کمی به اطرافش داشته
نویسنده: نسیم - پاسخ‌ها: 2 - بازدید‌ها: 337
توصیه‌های امنیتی برای استفاده کودکان از تلفن همراه
[align=justify]امروزه استفاده از تلفن همراه در بین کودکان در حال افزایش است؛ به همین دلیل آموزش مناسب والدین به فرزندان خود در خصوص استفاده ایمن از تلفن همراه و کنترل کردن فعالیت های کودکان می تواند تا حدی با تهدیدات امنیتی مقابله کند.

والدین توجه داشته باشند تا هر زمان که فرزندانشان برای استفاده از تلفن هوشمند آماده بودند، به آنها در خصوص ایمنی و مسئولیت پذیری آموزش‌های لازم را ارائه دهند.

[color=#333333]دسترسی کودکان را محدود کنید[/col
نویسنده: نسیم - پاسخ‌ها: 0 - بازدید‌ها: 269
فروش ساعت های هوشمند مخصوص کودکان در آلمان ممنوع شد
ممنوعیت فروش ساعت های هوشمند مخصوص کودکان در کشور آلمان، خبری‌ست که اخیرا به دلیل نگرانی‌های مربوط به حریم خصوصی، به تیتر بسیاری از خبرگزاری‌ها تبدیل شده است.

[عکس: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
]

به نظر می‌رسد آژانس شبکه فدرال آلمان (FDA) تا جایی پیش رفته که از والدین می‌خواهد در صورت داشتن چنین وسایلی آنها را نابود کنند.

[align=justify]به گفته Jochen Homann، رییس FDA، والدین از طریق یک اپلیکیشن می‌توانند
نویسنده: سحر - پاسخ‌ها: 0 - بازدید‌ها: 258
دلیل حذف تلگرام از اپ‌ استور انتشار محتوای خشونت جنسی علیه کودکان بود
[align=justify]هفته‌ی گذشته اپل به‌طرز عجیبی و به دلیل انتشار «محتوای نامناسب»، پیام‌رسان تلگرام و Telegram X را از اپ‌استور حذف کرد. این حرکتِ اپل که بی‌مقدمه و بدونِ هیچگونه توضیحی انجام شد، کنجکاوی بسیاری از کاربران را برانگیخت. حال به‌ لطف ایمیلی که بین یک کاربر تلگرام و فیل شیلر (مدیر بازاریابی اپل) تبادل شده است، می‌توان درک درستی از واژه‌ی «محتوای نامناسب» داشت. برطبق پاسخی که فیل شیلر به این کاربر ارائه کرده، منظور از «محتوای نامناسب»، انتشار محتوایی با موضوعیت خشونت جنسی علیه کودکان از
نویسنده: نگار - پاسخ‌ها: 1 - بازدید‌ها: 197
66 درصد کودکان ایرانی 3 تا 5 سال از موبایل و تبلت استفاده می‌ کنند
مجری طرح حمایت از کودک در فضای مجازی گفت: 66 درصد کودکان 3 تا 5 سال در ایران از موبایل و تبلت استفاده می‌ کنند.

[align=center][عکس: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
]

خسرو سلجوقی مجری طرح حمایت از کودک در فضای مجازی با اشاره به نتایج پیمایش رفتارهای مصرفی در سال ۱۳۹۶ کودکان ۳ تا ۵ سال در کشور عنوان کرد: حدود ۶۶ درصد از جمعیت مورد مطالعه در این پیمایش، از وسایل الکترونیکی مثل تلفن همراه و تبلت استفاده می‌ کنند.

در گروه مصرف‌ کنندگان، ۲۷ درصد وسیله‌ بر