شما عضو این انجمن نبوده یا وارد نشده اید. لطفا برای مشاهده کامل انجمن و استفاده از آن وارد شوید یا ثبت نام کنید .

کلمات کلیدی
نویسنده: farnaz - پاسخ‌ها: 0 - بازدید‌ها: 451
کسب درآمد از اینترنت با واسطه گری اطلاعات
[align=center][تصویر: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
]

در این مقاله می‌خواهم به معرفی مدل واسطه‌گری اطلاعات برای کسب درآمد از اینترنت بپردازم. وب‌سایت‌هایی که از این مدل برای کسب درآمد از اینترنت استفاده می‌کنند، حاشیه سود بسیار بالایی دارند و این روش یکی از روش‌های پرسود کسب درآمد از اینترنت است. از جمله سایت‌هایی که در این زمینه در ایران فعالیت می‌کنند می‌توان به سایت‌هایی اشاره کرد که اقدام به فروش و تهیه مقالات علمی، جزوات کنکور، نمونه سوالات امت
نویسنده: mesterweb - پاسخ‌ها: 0 - بازدید‌ها: 567
به خطر افتادن امنیت کاربران به واسطه حفره امنیتی برنامه آفیس مایکروسافت
[align=center][تصویر: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
]

محققان به تازگی و به هنگام بررسی سطح امنیت برنامه آفیس شرکت مایکروسافت با نقطه ضعفی امنیتی رو به رو شده اند که تا قبل از این ناشناخته مانده بود و هکر ها بدون هیچ گونه هیاهویی و بدون اینکه کسی از آن خبر داشته باشد از آن سوء استفاده می کرده اند.

این ضعف امنیتی موجود در ساختار برنامه نویسی برنامه آفیس می تواند هکر را قادر سازد تا بدافزار های دلخواهش را روی ویندوز شما نصب کند،کارشناسان امنیت سایبر