شما عضو این انجمن نبوده یا وارد نشده اید. لطفا برای مشاهده کامل انجمن و استفاده از آن وارد شوید یا ثبت نام کنید .

کلمات کلیدی
نویسنده: asalghand - پاسخ‌ها: 1 - بازدید‌ها: 1088
مشاهده و بررسی افرادی که به شبکه وای فای شما متصل شده اند
مشاهده و بررسی افرادی که به شبکه وای فای شما متصل شده اند
[font=tahoma,geneva,sans-serif]شبکه های وای فای ، یکی از ارزان ترین و قابل دسترس ترین نوع اینترنت هستند که بسیاری از افراد در خانه و محل کار خود مودم های وای فای را در اختیار دارند.اما یکی از مشکلات امنیتی که می تواند این مودم ها داشته باشند ، نفوذ هکر ها یا افرادی می باشد که قصد دارند به وای فای شما متصل شده و از پهنای باند و اینترنت شما استفاده کنند.این درست است که با رمزگذاری مودم های وای فای این احتمال به حداقل می رسد اما با این حال
نویسنده: saberi - پاسخ‌ها: 1 - بازدید‌ها: 1171
شرکت Iyzco ترکیه،شبکه بانکی ایران به را به شبکه‌ جهانی متصل می کند
[تصویر: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
]

پس از برچیده شدن تحریم‌های بین‌المللی، بسیاری از کمپانی‌های شناخته‌ی شده جهان برای ورود به بازار بکر ایران، رقابت می‌کنند. براساس اطلاعات ارائه شده حال یک استارت‌آپ ترکیه‌ای که مقر آن در شهر استانبول واقع شده، قراردادی را با تجارت الکترونیک پارسیان به امضا رسانده که از طریق آن ۲۳۰ میلیون کارت بانکی موجود در ایران به شبکه‌ی مالی جهان متصل خواهند شد.
[align=justify]
براساس اطلاعات ارائه شده، یک استارت آ
نویسنده: saberi - پاسخ‌ها: 0 - بازدید‌ها: 616
چگونه به یک پرینتر وایرلس متصل شویم؟
[align=justify]اتصال پرینتر به دستگاه از طریق سیم کار آسانی می باشد. بدین صورت که می بایست کابل صحیح را انتخاب نموده و یک سر کابل را به پرینتر و سر دیگر آن را به کامپیوتر و یا شبکه متصل کنید، کار تمام است اتصال شما برقرا شده. اما برقراری ارتباط با پرینتر وایرلس، از مراحل متفاوتی دارد که نیاز به دانستن آن برای ارتباط راحت و آسان با پرینتر دارید. این مسئله را نیز در نظر داشته باید که چندین نوع چاپ بی سیم وجود دارد.
برای مثال پرینترهای با قابلیت بلوتوث نوعی پرینتر وایرلس به حساب می آیند و همچنین
نویسنده: نسیم - پاسخ‌ها: 1 - بازدید‌ها: 176
حل مشکل اتصال به اینترنت در ویندوز۱۰
[align=justify]ویندوز۱۰ که یک تجربه ی لذت بخش را برای کاربرن رقم می زند یکی از عوامل کوچ کاربران به آن شده است. اگر با به روز رسانی سیستم عامل خود به ویندوز ۱۰ اینترنت و اتصال به آن از دسترس خارج شده است و مشکل اتصال به اینترنت در ویندوز ۱۰ دارید، در زیر چند راه حل که درصد بیشتری از کاربران از آن استفاده کرده و به نتیجه مطلوب رسیده اند، ارائه شده است.  اولین راه حل مهم ترین آنها برای مشکل اتصال به اینترنت در ویندوز ۱۰ می باشد.

به روز رسانی درایورها
مخصوصا درایورهای مادربورد و ا