شما عضو این انجمن نبوده یا وارد نشده اید. لطفا برای مشاهده کامل انجمن و استفاده از آن وارد شوید یا ثبت نام کنید .

کلمات کلیدی
نویسنده: yalda70 - پاسخ‌ها: 0 - بازدید‌ها: 978
لذت نوشیدن یک لیوان قهوه
سلام به همه دوستان خوبم
حالتون چ طوره!!!؟ دیگه بهار امد و باید کم کم بریم به پیشواز بهار و خودمون رو برای سال جدید آماده کنیم، داشتم مطلب در مورد قهوه میخواندم و کشور زیبای ایتالیا ،امیدوارم که ازش خوشتون بیاد اگه در مورد قهوه اطلاعات تکمیلی داشته اید با من در میون بزارید ، خوشحال میشم.پیشاپیش این عید رو هم بهتون تبریک میگم.
قهوه نوشیدنی محبوب همه مردم جهان است؛ به نوعی می توان گفت که حداقل همه مردم جهان روی این مورد یعنی نوشیدن قهوه با یکدیگر اشتراک دارند! انواع مختلفی از قهوه جدا از ب
نویسنده: prham - پاسخ‌ها: 0 - بازدید‌ها: 87
لذت پاراسل سواری بروی آب های زلال قشم
[size=small]دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
تفریحاتی مهیج و لذت بخش در آب های جزیره زیبای قشم برای گردشگران به ویژه جوانان می باشد. در این تفریح چتر پاراسل که فرد مورد نظر روی آن نشسته است توسط یک طناب به قایق موتوری وصل می شود و پس از حرکت کردن قایق فرد مورد نظر اوج می گیرد. مثل این است شخصی که چتر نجات دارد توسط طنابی در ارتفاع ۱۵۰ متری به قایقی وصل شده باشد.
[/s
نویسنده: sase12 - پاسخ‌ها: 1 - بازدید‌ها: 74
یک روز لذت بخش در جزیره کوپنگان
هیجان و لذت در جزیره کوپنگان
[align=justify][size=small][font=Saman1]دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
یکی از جزایر زیبا و حیرت انگیز کشور تایلند است که دارای سواحل فراوان و زیبایی می باشد. سفر به این جزیره جذاب برای گذراندن اوقات خوش و لذت بخش از دهه‌ی ۱۹۸۰ میلادی شروع شد. در این جزیره سر گرمی بسیاری وجود دا
نویسنده: sahdad - پاسخ‌ها: 0 - بازدید‌ها: 26
هیجان و لذت در تئاتر میمون های سامویی
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
 یکی از تفریحات لذت بخش است که در سالن نمایشی رو باز در خیابان اصلی پشت ساحل بوفوت Bophut اجرا می شود. میمون های حیوانات باهوش و زرنگی هستند که در جمع آوری نارگیل ها به کشاورزان کمک می کنند. از این نظر در صنعت نارگیل سامویی نقش بسزایی دارند.

[align=justify][color=#555555][size=small][font=Saman1][url=https://thailandt