شما عضو این انجمن نبوده یا وارد نشده اید. لطفا برای مشاهده کامل انجمن و استفاده از آن وارد شوید یا ثبت نام کنید .

کلمات کلیدی
نویسنده: araam - پاسخ‌ها: 0 - بازدید‌ها: 643
قبل از تخفیف دادن کمی فکر کنید
[align=justify]امروزه مثل گذشته نیست که هر روز حداکثر سه یا چهار ویزیتور به فروشگاهی سر بزنند و سفارش بگیرند. افزایش تعداد تولیدکنندگان و شرکت های پخش، تعداد ویزیتورهایی که هر روز به یک فروشگاه مراجعه می کنند، شاید از 20 مورد هم عبور کند. طبیعی است که در چنین شرایطی رقابت شدیدی میان شرکت هایی که محصول مشابهی را تولید می کنند، به وجود می آید و هر شرکت می خواهد سهم بیشتری از شلف فروشگاه را مال خود کند. این رقابت فقط به مدیریت ارشد سازمان مربوط نمی شود بلکه ویزیتورها و سرپرستان فروش که مستقیما به ب
نویسنده: نگار - پاسخ‌ها: 0 - بازدید‌ها: 684
چگونه مثل یک هکر فکر کنیم؟
[align=justify]یکی از راه‌های موثر برای اینکه در تامین امنیت آنلاین موفق باشیم این است که مثل یک هکر فکر کنیم. اما این چگونه ممکن است؟ در ادامه با این مفهوم و عملکرد آن بیشتر آشنا شویم.
 
هکرها در سال ۲۰۱۴ بیش از ۵۷۵ میلیارد دلار که ۰٫۸ درصد تولید ناخالص جهانی را تشکیل می‌دهد برای اقتصاد دنیا هزینه ایجاد کرده‌اند.
 
این به طور متوسط هزینه‌ای ۶٫۵ میلیون دلاری برای شرکت‌های آمریکایی به حساب می‌آید. این میزان هزینه برای هر کسب و کاری مبلغی بالاست و می‌تواند برای شرکت‌های کوچک و سطح متوسط هزینه‌
نویسنده: sahar.hamdi30 - پاسخ‌ها: 0 - بازدید‌ها: 811
ناسایی فکر و عادت در پرخوری
ناسایی فکر و عادت در پرخوری
[align=justify][color=#333333][size=x-small][font=PTahoma, Tahoma][size=large][font=B Nazanin]چاقی بیماری است از دسته رفتار های اعتیاد گونه که به مانند هر بیماری اعتیادی دیگری  دارای دو خاصیت وسوسه پذیری و بهانه جویی  جهت انجام عادت همیشگی ( پرخوری ) استوار می باشد بعبارت دیگر غذا و غذا خوردن در افراد مبتلا به چاقی جایگزین مواد اعتیاد آور گشته و ا
نویسنده: saman - پاسخ‌ها: 0 - بازدید‌ها: 333
کامپیوترها برای فکر کردن مانند انسان، ابتدا باید فراموش کنند
[align=center][عکس: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
]

اگر قرار باشد تمام اطلاعاتی را که وارد مغزتان می‌شود نگهداری کنید، به‌مرور خیل عظیم این اطلاعات، تأثیر مخربی بر توانایی تصمیم‌گیری شما خواهد گذاشت. همین امر در مورد هوش مصنوعی هم صدق می‌کند.

کامپیوترها هرساله به آن چیزی که ما آن را «فکر کردن» می‌نامیم نزدیک‌تر می‌شوند؛ دیگر با یک وسیله‌ی مطیع که موبه‌مو دستورات را اجرا می‌کند و چیزی یاد نمی‌گیرد روبه‌رو نیستیم.
شبکه‌های عصبی که از نورون‌های مصنوعی ساخته شد
نویسنده: farnaz - پاسخ‌ها: 0 - بازدید‌ها: 181
به کارمندان آموزش دهید مثل هکرها فکر کنند
[align=justify]هکرها انسان‌ها کنجکاوی هستند که با تکنولوژی روز دنیا پیش می‌روند. داشتن چنین طرز تفکری باعث می‌شود خلاقیت بیشتری داشته باشند و راه حل‌های بهتری ارائه دهند.

شرکت‌هایی که قصد دارند امنیت سایبری کارمندان را افزایش دهند، باید فراتر از روش‌های قدیمی و سنتی مانند انتخاب پسورد قوی و اصول اولیه‌ی پروتکل‌ها فکر کنند. بهترین روش برای مقابله با هکرها این است که مانند آن‌ها فکر کنید و اولین گام این است که با مفهوم هک کردن آشنا شوید.
تمام تعاریف و صحبت‌هایی که در مورد هکرها از رسانه‌ها یا
نویسنده: farnaz - پاسخ‌ها: 0 - بازدید‌ها: 177
در چه شرایطی باید به ترک شغلتان فکر کنید
تصمیم‌گیری درمورد ترک یک موقعیت شغلی کار ساده‌ای نیست؛ اما اگر به برخی نشانه‌ها توجه کنید، می‌توانید به درستی این تصمیم پی ببرید.
[align=justify]طبق آمار، هر فرد در طول دوران حرفه‌ای‌اش ۱۲ بار موقعیت شغلی خود را تغییر می‌دهد. این آمار، بیانگر ارتقاء شغلی، تغییر نقش‌های درون‌سازمانی و ترک یک شرکت به‌منظور پیوستن به محیط کار دیگری است.
از طرف دیگر، گرچه آمار فوق مؤید این امر است که دیگر دوران پیوستن به یک سازمان و کار کردن در آن تا دوران بازنشستگی، به پایان رسیده است؛ ول
نویسنده: koodakdana - پاسخ‌ها: 0 - بازدید‌ها: 55
مادرم ازفرزندم مراقبت می کند و به نظر می رسد که فکر می کند بیشتر از من می داند.
[size=small][font=irans]احتمالاً مادرتان به سختی می تواند روش مادری را که خودش برای پرورش شما انجام داده، به عنوان دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
مسقیماً به فرزند شما انتقال ندهد. با همه ی این ها، او از شما مراقبت می کرده و شما را به خوبی بزرگ کرده. بنابراین ابتدا یک نفس عمیق بکشید و از کمک او