شما عضو این انجمن نبوده یا وارد نشده اید. لطفا برای مشاهده کامل انجمن و استفاده از آن وارد شوید یا ثبت نام کنید .

کلمات کلیدی
نویسنده: elshan - پاسخ‌ها: 0 - بازدید‌ها: 684
۳۵ درصد از جرایم ثبت شده در پلیس فتا مربوط به تلگرام است
[align=justify]دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
به گفته‌ی رئیس پلیس فتای نیروی انتظامی جمهوری اسلامی ایران، ۳
نویسنده: saberi - پاسخ‌ها: 1 - بازدید‌ها: 635
کلاهبرداری تحت عنوان حمایت از نامزدهای انتخاباتی
[align=justify]با توجه به نفوذ تکنولوژی و تاثیرات آنها بر زندگی روزمره انسان و توسعه شبکه‌های اجتماعی شاهد تغییر سبک و روش زندگی انسان‌ها هستیم. این تغییر شکل به نحوی زندگی انسان‌ها را متحول کرده و سبک جدیدی از فعالیت‌های اجتماعی در فضای مجازی را به همراه داشته است. یکی از تغییراتی که بیش از گذشته به چشم می‌خورد انجام تبلیغات در فضای مجازی و به خصوص در شبکه‌های اجتماعی است. تبلیغاتی که اکثراً به منظور کسب درآمد صورت می‌گیرد. اما گاهی اوقات این تبلیغات به منظور مطرح کردن افراد و یا بر عکس تخریب آ
نویسنده: hoboot - پاسخ‌ها: 0 - بازدید‌ها: 515
باج افزار پتیا (Petya) و نحوه مقابله با آن
[align=center][تصویر: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
]

پس از واناکرای، این بار نوبت به حمله باج افزار پتیا (Petya) به سازمان‌ها رسیده است. در ادامه با چگونگی این حملات و نحوه مقابله با آن آشنا خواهید شد.
این روزها، باج افزارها به سرعت در حال گسترش هستند و هر از چند گاهی، اخباری مبنی بر حملات این‌گونه بدافزارها به سیستم‌های رایانه‌ای کاربران به گوش می‌رسد. پس از حملات گسترده باج افزار واناکرای (WannaCry) به سازمان‌ها و شرکت‌های مختلف در سراسر
نویسنده: mesterweb - پاسخ‌ها: 1 - بازدید‌ها: 513
هشدار پلیس فتا نسبت به استفاده از سایتهای شیپور و دیوار
[align=justify]پلیس فتا نسبت به استفاده از سایتهای شیپور و دیوار هشدار داد و اعلام کرد با بررسی‌های به عمل آمده میزان کلاه‌برداری در این دو سایت بیشتر است.
سرهنگ محمدرضا اکبری معاون مبارزه با جعل و کلاهبرداری پلیس آگاهی ناجا گفت: با توجه به گزارشات دریافتی از پلیس آگاهی استان‌های سراسر کشور، مدتی است کلاهبرداران افرادی را که از طریق سایت‌های دیوار و شیپور تصاویر اموال و کالا‌های خود را برای فروش آگهی می‌کنند، شناسایی و سپس اقدام به تماس یا ارسال پیامک به آن‌ها می‌کنند.
وی
نویسنده: hoboot - پاسخ‌ها: 0 - بازدید‌ها: 151
کلاهبرداری تلگرامی به بهانه اعطای وام 85 میلیون تومانی
[align=justify]رییس پلیس فتا پایتخت از کشف نوعی کلاهبرداری تلگرامی که با وعده اعطای وام و با راه‌ اندازی کانال تلگرامی همراه بوده، خبر داد.
این کلاهبرداری تلگرامی با راه اندازی کانال تلگرامی و نیز درج آگهی در سایت دیوار و تبلیغ جهت ثبت نام و پرداخت وام به مبلغ ۸۵ میلیون تومان با سود ۴ درصد صورت گرفته است.
وی با اشاره به اینکه ظرف کمتر از ۲۴ ساعت ادمین و محل شرکت شناسایی و متهم دستگیر شد، اظهار کرد: با حضور ماموران مشخص شد مجوز ثبتی شرکت در زمینه دیگری است که در بازرسی اسناد واریزی از ۱۰۰ شهرون