شما عضو این انجمن نبوده یا وارد نشده اید. لطفا برای مشاهده کامل انجمن و استفاده از آن وارد شوید یا ثبت نام کنید .

کلمات کلیدی
نویسنده: نگار - پاسخ‌ها: 0 - بازدید‌ها: 508
چگونه برای مصاحبه شغلی آماده شویم؟
[align=justify]اکثر افراد بدون فکر و آمادگی قبلی اقدام به مصاحبه های شغلی مهم می کنند و نتیجه مورد نظرشان را بدست نمی آورند، با این راهکارها خود را برای یک مصاحبه شغلی واقعی آماده کنید.

باید در مورد شرکت مورد نظر اطلاعات کافی بدست آورید
  • به وبسایتهای مرجع  و موتورهای جستجو مراجعه نمایید و اطلاعات شركت را استخراج كنید.
  • از مراكز، فروشگاهها یا كارخانه‌های شركت بازدید كنید تا نوع كار و سازمان را در عمل ببینید.
  • از اینترنت برای یافتن اطلاعات روز استفاده كنید.
  • با افرادی
نویسنده: asalghand - پاسخ‌ها: 0 - بازدید‌ها: 438
چگونه از سلامت ویندوز ۷ مطلع شویم؟
نرم‌افزارهای مختلفی برای تست سلامت سخت‌افزاری و نرم‌افزاری سیستم وجود دارند. در ویندوز ۷ ابزاری برای گرفتن گزارش از سلامت سیستم در نظر گرفته شده است که به وسیله‌ی آن وضعیت نرم‌افزاری و سخت‌افزاری سیستم و ویندوز بررسی شده و نتیجه آن در قالب یک گزارش‌گیری کامل همراه با ذکر جزئیات و مشکلات موجود نمایش داده می‌شود.
برای این کار کافیست مراحل زیر را دنبال کنید:بر روی دکمه‌ی Start کلیک کنید وعبارت perfmon /report را در قسمت جستجو وارد کرده وکلید Enter را بزنید.

پس از انجام این کار پنجره‌ی Resource
نویسنده: asalghand - پاسخ‌ها: 12 - بازدید‌ها: 1503
چگونه از تبلیغات مزاحم تلگرام راحت شویم؟
در یک سال گذشته اپلیکیشن تلگرام کاربران ایرانی را حسابی مجذوب خود کرده است. اما در چند ماه اخیر کاربران با مشکلی آزاردهنده در این اپلیکیشن روبه‌رو شده‌اند. شما به‌طور خودکار و بدون این‌که از شما پرسیده شود به گروه‌ها و کانال‌های ناشناس اضافه می‌شوید و باید تبلیغاتی گاه بی‌ربط را تحمل کنید. اما تلگرام بالاخره چاره‌ای برای این مشکل پیدا کرده است.


[تصویر: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
]


[align=justify]با محبوبیت روزافزون اپلیکیشن‌ تلگرام،
نویسنده: elshan - پاسخ‌ها: 0 - بازدید‌ها: 376
چرا با کار برای دیگران ثروتمند نمی شویم؟
[align=justify]افراد زیادی همواره آرزو دارند که کسب‌وکار خود را راه بی اندازند و آقا و سرور خود باشند، به خصوص در جوامع امروزی که کسب‌وکارهای کوچک شکوفا شده و به زحمت کم‌تری برای موفقیت نیاز دارند.

آیا ایده‌ای برای شروع تجارتی نو پا، تأسیس فروشگاه یا ارائه خدمتی نوبه جامعه دارید؟ من هم مثل شما هستم. همیشه ایده‌های زیادی برای شروع کسب‌وکار دارم اما اکثر اوقات بهانه‌ای برای عقب کشیدن و عدم شروع فرآیند کارفرما شدن دارم. معمولاً، نداشتن سرمایه اولیه کافی، بزرگ‌ترین عذر و بهانه ی من و اکثر جوانانی
نویسنده: saberi - پاسخ‌ها: 0 - بازدید‌ها: 307
چگونه به یک پرینتر وایرلس متصل شویم؟
[align=justify]اتصال پرینتر به دستگاه از طریق سیم کار آسانی می باشد. بدین صورت که می بایست کابل صحیح را انتخاب نموده و یک سر کابل را به پرینتر و سر دیگر آن را به کامپیوتر و یا شبکه متصل کنید، کار تمام است اتصال شما برقرا شده. اما برقراری ارتباط با پرینتر وایرلس، از مراحل متفاوتی دارد که نیاز به دانستن آن برای ارتباط راحت و آسان با پرینتر دارید. این مسئله را نیز در نظر داشته باید که چندین نوع چاپ بی سیم وجود دارد.
برای مثال پرینترهای با قابلیت بلوتوث نوعی پرینتر وایرلس به حساب می آیند و همچنین