شما عضو این انجمن نبوده یا وارد نشده اید. لطفا برای مشاهده کامل انجمن و استفاده از آن وارد شوید یا ثبت نام کنید .

کلمات کلیدی
نویسنده: نگار - پاسخ‌ها: 0 - بازدید‌ها: 341
سقوط قیمت بیت کوین
به گفته‌ی یکی از اقتصاددانان، به‌زودی دوران جولان بیت‌کوین به سر می‌آید و شاهد افت شدید قیمت این ارز دیجیتال خواهیم بود.

[align=justify]کنت راگوف، اقتصاددان ارشد پیشین صندوق بین‌المللی پول، به حلاجی مشهورترین ارز رمزپایه جهان یعنی بیت‌کوین پرداخته است.
راگوف که استاد اقتصاد و سیاست‌گذاری عمومی دانشگاه هاروارد است، طی یادداشتی با عنوان «آیا ارزهای رمزپایه، بازار طلا را از رونق می‌اندازند؟» در پایگاه خبری-تحلیلی پروجکت سندیکیت، پرسیده است:

آیا ارز رمزپای
نویسنده: farnaz - پاسخ‌ها: 0 - بازدید‌ها: 269
ارزش بیت کوین به زیر ۷۰۰۰ دلار سقوط کرد
سقوط ارزش بیت‌کوین همچنان ادامه دارد به‌طوری‌که ارزش این پول رمزنگاری شده در حال حاضر زیر ۷ هزار دلار است و در ۲۴ ساعت اخیر حتی به زیر ۶ هزار دلار نیز سقوط کرد.

[align=center][عکس: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
]

ارزش بیت‌کوین امروز به پایین‌ترین حد خود در طول سه ماه اخیر رسید؛ به‌طوری‌که باارزش‌ترین پول رمزنگاری شده‌ی جهان در حال حاضر ارزشی نزدیک به ۶۵۰۰ دلار دارد و در طول ۲۴ ساعت اخیر شاهد کاهش ارزش این پول به کمتر از ۶۰۰۰ دلار بودیم. از جمله‌ی عده دلایل ک
نویسنده: hoboot - پاسخ‌ها: 0 - بازدید‌ها: 217
اچ تی سی (htc) در سراشیبی سقوط
مدت زیادی است که اچ‌تی‌سی حال و روز خوشی ندارد و نمی‌تواند موفقیت مالی چشم‌گیری داشته باشد. به‌ نظر می‌رسد در ماه جاری نیز وضعیت اچ‌تی‌سی بهبود پیدا نکرده است.

[align=justify]htc گزارش مالی ماه ژانویه را منتشر کرد، گزارشی که چندان دلگرم‌کننده نیست. در مقایسه با ماه دسامبر سال گذشته، درآمد این شرکت تایوانی ۱۵.۳ درصد کاهش پیدا کرده؛ این در حالی است که افت درآمد سالانه‌ی htc به ۲۷ درصد می‌رسد. مجموع درآمد این شرکت ۱۱۶.۱۲ میلیون دلار و پایین‌ترین میزان در شش ماه گذشته‌ی این
نویسنده: hoboot - پاسخ‌ها: 0 - بازدید‌ها: 226
ussd از ظهور تا سقوط
چه بخواهیم و چه نخواهیم کانال ناامن USSD به پایان عمر خود رسیده است. حالا امروز نه و چهار ماه بعد. این روزها می‌گذرد. در این گزارش نگاهی انداخته‌ایم به مسیر پرپیچ و خمی که ussd از ابتدا تا امروز طی کرده است.

[عکس: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
]

[align=justify]در دنیای امروز که به دنیای تکنولوژی‌ها معروف است، سیستم پرداخت و بانکداری نیز با تحولات شگرفی در ساختارهای پولی و مالی مواجه شده است. امروزه بیشتر صنایع به سمتی رفته‌اند که
نویسنده: prham - پاسخ‌ها: 0 - بازدید‌ها: 83
حس پرواز در سقوط آزاد تونل باد صبا در مشهد
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
در انتهای بلوار خیام شمالی. میدان بهارستان. بهارستان ۳ روبروی الماس شرق قرار گرفته است. تونل باد صبا در تیر ماه 94 راه اندازی شد. در حال حاضر 98 تونل بادی در جهان وجود دارد که تونل باد صبا اولین و تنها تونل باد در ایران می باشد. تونل باد صبا دستگاه شبیه‌ساز سقوط آزاد است و یکی از ورزش های جدید هوایی است که گردشگران عزیز [url=http://xn----4mcbuhcsd6mvade17j9n.